Meireles G 2940 V W Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Meireles G 2940 V W (64 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 22 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
64
Downloads
1.157
Product specificaties
| Merk: | Meireles |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | G 2940 V W |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 59000 g |
| Breedte: | 880 mm |
| Diepte: | 545 mm |
| Hoogte: | 810 mm |
| Grill: | Ja |
| Gewicht verpakking: | 63000 g |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 44 l |
| Voedingsbron oven: | Gas |
| Aantal ovens: | 1 |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal gaspitten: | 4 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Koken: | Ja |
| Totaal vermogen van de oven: | - W |
| Netto capaciteit oven: | 44 l |
| Brutocapaciteit oven: | 44 l |
| Oven vermogen: | - W |
| Type gas: | Butaan |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Afdekplaat: | Ja |
Handleiding Fornuis Meireles
24 December 2025
30 Januari 2025
30 Januari 2025
30 November 2024
30 November 2024
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
31 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
29 Mei 2026