Marquant MCT-1494 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Marquant MCT-1494 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Televisie. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen. Heb je een vraag over Marquant MCT-1494 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Marquant |
| Categorie: | Televisie |
| Model: | MCT-1494 |
Handleiding Marquant MCT-1494 – volledige tekst
9 kg Speakers : (3" x 5") x 2 Ovaal Personelijke Data Opslag : 4 lijnen x 20 Kenmerken Geleverde Accessories : Remote Control x 1 Andere Gevraagde Accessories : * Battereien (AA/R6/UM-3) x 2 (Naar Keuze) * Antenne (Voor goede onvangst, gebruik een buitenhuis antenne). Ontwerp en specificaties kunnen veranderd worden zonder eerdere mededeling.
SYMPTONEN Geen beeld, geen geluid Geluid OK, slecht beeld Beeld OK, slecht geluid Beeld onduidelijk Strepen of regen in het beeld Slechte onvangst in enkele kanalen Geen kleur Slechte kleur Afstand Bediening Aparaat opereert niet CONTROLEER DEZE PUNTEN EN PROBEER VOLGENDE INSTELLINGEN Verzeker u zich dat de kabel is aangezet Verzeker u zich dat de TV op “AAN” staat Probeer een andere programma (station stooring) Controleer antenne verbinding (achterkant van TV) Controleer antenne voor gebroken aansluitings kabels Controleer antenne Controleer plaatselijke belemmeringen Verstel het contrast Verstel de helderheid Verstel de kleur Verstel de volume Controleer de battereien MADE IN INDONESIESCH Waarschuwing …………. * Om brand of schokken gevaar te voorkomen, stell de TV niet bloot aan regen of vochtigheid.
Zoek een plaats waar zon licht of heldere binnenshuis verlichting niet direkt op het scherm valt. Wees er zeker van dat er bij de uitgekozen locatie genoeg lucht door kan dringen via de achterkant van het toestel. Vakkundige Verzorging. Doe nooit het achter deksel van de TV af, daar dit een een hooge voltage en ander gevaar veroorzaken kan. Wanner het toestel niet goed functioneerd, haal de stekker eruit en waarschuw uw dealer. MCT-1494P27 MARQUANT KLEUREN TV BC 069886.
HET VOOR PANEEL 1. Hoofd knop…………………… Vor het aan- en afslaan van electrische centraal leider 2. Stand-by knop………………. Voor het aan- en afslaan van de TV via Stand-by knop 3. Menu knop……………………. Voor het uitzoeken van menus en zijn nummers. 4. PR/VOL knop………………… Voor het uitzoeken van lager of hogere programa nummers, of veranderen van de settings van een menu. 5. Stroom induksi………………. Slaat aan wanner de TV in gebruik is. 6. Afstand Sensor Bediening…. Bedient de signal ontvanger HET ACHTER PANEEL 1. 8. Audio visuele uitvoer Geen aansluiting Rechter kanaal 0,5 Vrms 9. GND 2. 10. Audio visuele invoer Geen aansluiting Rechter kanaal 0,5 Vrms 11. Geen aansluiting 3. 12. Audio visuele uitvoer Geen aansluiting Linker kanaal 0,5 Vrms 13. GND 4. 14. GND (audio) Geen aansluiting 5. GND 15. Geen aansluiting 6. 16. Audio visuele invoer 2 Geen aansluiting 19.
Video uitvoer 1 Vpp Linker kanaal 0,5 Vrms 17. GND (voor video) Video invoer 1 Vpp 20. 7. 18. Geen aansluiting GND 21. Scherm Note : In gebruik van deze scart jack, kan men extra aparaaten zoals VCR, camcoder, laser disc player, VCD/DVD player, aan u TV aansluiten. Bij aansluiting, moet men de instrukties voor de extra aparaaten volgen. AFSTAND BEDIENING UNIT Inzetten van Battereien : Voor het gebruik van het Afstand Bediening Unit, zet twee AA Type battereien in. Gebruik van Afstand Bediening Unit : • Richt u Afstand Bediening Unit regelrecht naar het TV scherm. • Maximum bedienings afstand is ongeveer 23 ft (7 meters) van het scherm en niet meer als 30o aan beide zijden van het doelpunt. • Neem in acht dat er geen beletsel staat tussen de Afstand Bedienings Unit en het TV scherm. • Wanneer het Afstand bedienings Unit niet goed functioneerd, verwissel de battereien 1.
PSM knop…………………. Voor het regelen van de verschillende beeld settings. (favourite, standard, licht, dinamis en helder). 4. PIC (beeld) knop………. …. Voor het selecteren van het modul in beeld. 5. Menu knop…………………. Voor het selecteren van menus en nummers. 6. F1 knop……………………. Bij druk op de VOL (+/-) knop be werkt men ID-Boodschappen. 7. Oproep knop………………. Voor het vertonen van een actuele programma en tijd van de uitzending. 8. Alarm knop………………. Voor het automatis afzetten van de TV. 9. ID knop……………………. Voor het vertonen van de bewaarde persoonlijke datas. 10. Mute knop……………………. Voor het aan- / uit- schakelen van het geluid. 11. Digit knop………………. …. Voor het selecteren van een, twee of drie digits programma (voordat men op de NUMMER knop drukt. ) 12. TV/AV knop ……………. ……. Voor het selecteren van de TV of AV modul. 13. Entrée knop…………………. Voor het ingaan of openen van ID-berichten.
Voor het bewaren van de menu settings. 14. VOL (+/-) knop ……………. Voor het instellen van volume level. 15. Q. View knop…………………. Voor het kijken van het laatse programma. 16. PR (+/-) knop………………. Voor het selecteren van de volgende nummers op het programma. 17. ZOOM knop…………………. Voor het selecteren van het scherm formaat (normaal, zoom, breed) 18. Signal Emitting Window……. Een deel dat TV controleerd door een afstand gecensureerde bediening. HET AAN- EN UITZETTEN VAN DE TV • Druk op MAIN POWER, voor aanzetten van de TV, stroom indicator licht op. • Druk nogmaals op MAIN POWER, stroom indicator valt uit. HET AANZETTEN VAN DE TV VIA DE STAND BY KNOP. • Druk op de SCHAKELAAR of STAND BY knop. Gebruik On Timer functie (zie On/Off Timer). HET UITKIEZEN VAN EEN PROGRAMMA : • Druk de knop, voor het uitkiezen van een directe programma nummer.
NUMMER (0, 1-9) Voor het uitkiezen avn programma nummers dat uit twee of drie digits symbolen bestaat ;-; druk de digit in (-/--) dan NUMMER. Wanner men minder dan drie digits aanslaat, voor een programma, druk “0” in zodat het gevraagde programma nummer aanslaat. • Bij het indrukken van / op de TV of PR (+/-) op de Afstand Bediening Unit, kan een programma nummer ook gezocht worden. GELUIDS REGELING • Druk MENU op de TV, voor de regeling van volume, en druk dan /. • Men kan de volume van het geluid regelen, bij het indrukken van VOL (+/-). ALARM • Druk SLEEP knop in tot de juiste vastgestelde tijd op het scherm verschijnt. Note : Nadat het alarm is aangegeven voor de juiste tijd, en men SLEEP indrukt, wordt de resterende tijd aangegeven. Om het alarm te anuleren, druk SLEEP in, tot “Sleep” op het scherm verschijnt. 1 2 MCT-1494P2MARQUANT KLEUREN TV MARQUANT KLEUREN TV.
• Druk MENU geleidelijk in om een beeld te kiezen, druk dan / of te VOL (+/-) om Sub Menu Beeldkrijgen (of druk PIC in). Voordat het Sub Menu beeld afslaat, druk PR (+/-) in (of herhaal ) voor het selecteren van MENUhelder, contrast, kleur en scherp beeldscherm. (men kan TINT verstellen wanner OSD tint op het beeld verschijnt (alleen bij NTSC systeem). Druk / of VOL (+/-) in, om een proportioneel beeld te verkrijgen. De verstellende levels worden automaties beward in FAVORITE en kan weder te werk gesteld worden, bij het indrukken van de PSM knop op de Afstand Controle Unit. ZWARTE DRUKKNOP VOOR AAN/UIT FUNCTIE Functioneerd voor het regelen om van donker of lichtere beeld naar standaard beeld te verkrijgen. Dit is voordelig wanneer men abnormale levels van donkere of lichtere beelden ontvangt van TV stations tijdens de uitzending.
• Voordat SUB MENU beeld van het scherm afslaat, druk PR (+/-) in (of herhaaldelijk MENU), om Blk Strch On/Off te kiezen, druk dan / of VOL (+/-) om On/Off te kiezen. HERROEPEN VAN DE GEHEUGEN POSITIE VAN HET SCHERM BEELD (PSM) Druk PSM in voor het geregelde beeld, dan komen Favorite, Standard, Gedimd, Dynamis, en Helder, om de beurt op het scherm. Note : Standaard, Gedimd, Dynamis en Helder beelden hebben proportionale contrasten, helderheid, kleuren en tinten, vastgesteld door de fabriek. AUTO PRESET OPSTELLING Alle bereikbare kanalen zijn opgebouwd in deze methode. Het is daarom aangeraden om automatise installatie te gebruiken bij het opzetten van de TV. • Druk MENU herhaardelijk in om PRESET te selecteren, druk dan / of VOL (+/-) in, om tot de SUB MENU PRESET te komen.
Voor dat het SUB MENU PRESET afslaat, druk PR (+/-) (of druk herhaaldelijk MENU in) om de Auto Search Mode (ASM) te selecteren. Druk dan / of VOL (+/-) in, voor het geluids process. MANUALE VOOROPSTELLING Men kan gewenste programmas manual bewaaren, dat is daar door voordelig wanneer men niet alle uitzendingen wil bewaren.
• Druk MENU herhaaldelijk om PRESET te selecteren, druk dan / of VOL (+/-). Voordat Sub Menu Preset afslaat, verwijs naar het folgende : a. Op het deel-stuk POS selecteerd het programma nummer op de gewenste kanaal en druk het / of in. VOL (+/-) en NUMMER (0, 1-9)b. Druk PR (+/-) (of herhaal MENU) in om de juiste band te krijgen dan selecteer TV kanaal en station dat reeds geprogrammeerd is door / of VOL (+/-) in te drukken. c. Druk PR (+/-) (of herhaaldelijk MENU) om SEARCH te selecteren. d. Druk DAN / of VOL (+/-), om het geluids process te beginnen. • Wanneer onvangst van het beeld niet in goede conditie is, verstel het net zo lang tot u het goed vind door : Op de Sub Menu Preset PR (+/-) (of herhaaldelijk MENU) tot in te drukken. FINE Op / of VOL (+/-) te drukken, voor een optimale beeld.
OVERSLAAN VAN UITZENDING BAND SKIP functioneerd om ongewenste programmas over te slaan wanner men selecteerd met de / knop op de TV of PR (+/-) op de Afstand Bediening Unit. • Druk herhaaldelijk voor MENU PRESET te selecteren dan / of VOL (+/-) voor het ingaan van de Sub Menu Preset. Voordat Sub Menu Preset afslaat, druk PR (+/-) (of druk MENU herhaaldelijk) voor het selecteren van SKIP, druk dan voor / of VOL (+/-) Off/On. TV/AV INVOER Gebruik de AV mode (modul) wanneer men gebruik maak van een VCD/DVD of andere Uitrusting aangesloten op deze TV. • Wanneer men de Afstand Bediening Unit gebruikt druk TV/AV in. 3 4 MCT-1494P2MARQUANT KLEUREN TV.
• Gebruik van MENU knop op TV : Druk herhaaldelijk op MENU om SYSTEM te selecteren, druk dan / of VOL (+/-) voor het ingaan van Sub Menu System. Voordat Sub Menu System afslaat, druk PR (+/-) (of herhaaldelijk MENU) om Signal te selecteren. Druk om mode te selecteren. / of VOL (+/-) Input TV of Input AV BLAUWE ACHTERGROND Wanneer de conditie op “aan” is geset, krijgt het TV scherm een blauwe achtergrond, en is geluidloos. • Bij Sub Menu System, druk PR (+/-) in (of herhaaldelijk MENU) om B/B te selecteren, druk dan / in of VOL (+/-) voor het selecteren van On/Off. ALARM ON / OFF Wanneer de conditie op aan is gezet en de TV uitzending stop, slaat 10 minuten later de TV automaties over naar STANDBY mode. • Bij het , druk Sub Menu Systeem PR (+/-) in (of herhaaldelijk ) voor het selecteren van MENUALARM druk dan / in of VOL (+/-) voor het selecteren van On/Off.
SCHERM Iedere moment wanneer men ZOOM indruk, verschijnt vervolgens Normal, Zoom en Wide op het scherm. Normal Mode……. … Wordt gebruikt voor normaal beeld. Zoom Mode…………. Wordt gebruikt voor het vergroten van het beeld. Wide Mode…………. Wordt gebruikt voor het verspreiden van het beeld. Men kan de TV set ook gebruiken voor alarm die gesteld wordt op aan / uit zodat de set : • Automaties aanslaat en het gekozen wijsje en tijd aangeeft. • Automaties afslaat op de gekozen tijd. 1. Druk herhaaldelijk op MENU om CLOCK te selecteren, druk dan / of VOL (+/-) om Sub Menu Clock in te slaan. 2. Voordat Sub Menu Clock afslaat, let op het volgende : • Voor de Alarm Tijd : Druk of VOL (-) voor het juiste uur. Druk of VOL (+) voor de juiste minuut.
• Druk MENU of PR (+/-) voor selecteren van POS (de verkozen TV programma slaat automaties aan bij het indrukken van / of VOL (+/-) (of NUMMER (0, 1-9)) Deze functie veroorloofd men om in te gaan op bewaarde persoonlijke datas van deze TV. De bewaarde datas komen automaties uit, wanneer de TV aanstaat, of men kan het naar gelang opzetten bij het indrukken van ID knop op de Afstand Bediening Unit (remote control) INKOMEN, VERANDEREN EN BEVEILIGING VAN DATAS (KAN ALLEEN WORDEN GEDAAN VAN DE AFSTAND BEDIENING UNIT). 1. Druk ENTER. • STEP 2 functioneerd direct wanneer de datas niet in een beveiligde conditie zijn (geen password). • Wanneer de datas in beveiligde conditie zijn, functioneerd Enter Password mode Gebruik VOL (+/-) voor stelling van de indicator Gebruik NUMBER (0, 1-9) om nummer te selecteren.
Na completeren, druk ENTER in () (Wanneer paswoord niet geld, functioneerd het niet bij het aanslaan, maar als het paswoord geldig is, functioneerd ID Messages mode). 2. Wanneer Editor of ID Messages aanslaat, mag men nu de datas veranderen. • Gebruik VOL (+/-) voor stelling van de indicator • Gebruik PR (+/-) voor selecteren van merktekens • Druk F1 en VOL - (gelijktijdig) voor het uitwissen van ongewenste merktekens. • Druk F1 en VOL + (gelijktijdig) voor het inlassen van merktekens. 3. Na het completeren van de datas, druk ENTER (). Wacht tot SAVING ID is afgelast. a. Wanneer ID-Messages niet beveiligt is : • Verschijnt Enter New Password. Om uw datas te beschermen, last uw paswoord in, als bij het gebruik van NUMBER (0, 1-9), druk dan ENTER () in. • Verschijnt Reenter New Password. Last uw paswoord nog een keer in, druk dan ENTER ().
Wanneer men zich het paswoord niet herrinerd, kan de Editor Menu waar men datas kan veranderen, niet geopend worden, behalve wanneer men de authorized dealer in kennis stelt. De originele data door de fabriek opgesteld in deze TV, is niet in beveiligde toestand (geen paswoord). b. Wanneer ID-Messages reeds beveiligt is, verschijnt Change Password. mode. • In dit gebruik, druk ENTER () in, wanneer men het paswoord niet veranderen wil. • Wanneer men het paswoord veranderen wil, druk VOL +. Enter New Password verschijnt (Hoe men het paswoord in kan gaan, zie boven genoemde beschrijving 3a. ) Om het bestaande paswoord te verwijderen, druk ENTER () wanneer Enter New Password verschijnt. 5 6 MCT-1494P2.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Marquant MCT-1494 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Televisie Marquant
Handleiding Televisie
Nieuwste handleidingen voor Televisie