Laserliner ThermoCamera Connect Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Laserliner ThermoCamera Connect (64 pagina’s), behorend tot de categorie Meetapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 110 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Laserliner ThermoCamera Connect of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Laserliner |
| Categorie: | Meetapparatuur |
| Model: | ThermoCamera Connect |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Gewicht: | 389 g |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 90 mm |
| Hoogte: | 223 mm |
| Beeldschermdiagonaal: | 3.2 " |
| Meeteenheid temperatuur: | °C |
| Accu/Batterij voltage: | 3.5 V |
| Nauwkeurigheid: | 2 °C |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Bereik temperatuurmeting: | -20 - 350 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 45 °C |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Type batterij: | Ingebouwd |
| Schermformaat: | Rechthoekig |
Handleiding Laserliner ThermoCamera Connect – volledige tekst
26NLHet onderhavige apparaat is bedoeld voor de visualisatie van warmteverlopen en maakt met behulp van de geïntegreerde, ongekoelde microbolometer een contactloze temperatuurmeting van oppervlakken mogelk door de stralingsbeoordeling in het infrarode golengtebereik. Met de beeldweergave van de sensor worden de temperatuurvoorwaarden aan het onderzochte object optisch weergegeven. Door een inkleuring van de verschillende meettemperaturen in een thermogram met weergave van verkeerde kleuren wordt een optimale visualisatie van de temperatuurverschillen bereikt. Mogelke toepassingsgebieden zn de lokalisering van overbelastingen in elektrische onderdelen, de detectie van oververhitting aan mechanische onderdelen, het opsporen en de analyse van verwarmingsbuizen in wand en vloer, de beoordeling van koel- en klimaatsystemen en nog veel meer.
Functie / toepassingLees de handleiding, de bijgevoegde brochure ‚Garantie- en aanvullende aanwijzingen‘ evenals de actuele informatie en aanwijzingen in de internet-link aan het einde van deze handleiding volledig door. Volg de daarin beschreven aanwijzingen op. Bewaar deze documentatie en geef ze door als u het apparaat doorgeeft. Algemene veiligheidsaanwijzingen– Gebruik het apparaat uitsluitend doelmatig binnen de aangegeven specicaties. – De meetapparaten en het toebehoren zijn geen kinderspeelgoed. Buiten het bereik van kinderen bewaren. – Ombouwwerkzaamheden of veranderingen aan het apparaat zijn niet toegestaan, hierdoor komen de goedkeuring en de veiligheidsspecicatie te vervallen. – Stel het apparaat niet bloot aan mechanische belasting, extreme temperaturen, vocht of sterke trillingen.
– Het apparaat mag niet meer worden gebruikt als een of meerdere functies uitvallen of de batterijlading zwak is. – Gebruik uitsluitend het originele toebehoren. Wanneer verkeerd toebehoren worden gebruikt, komt de garantie te vervallen.
– De voortgang van het laadproces kan worden opgeroepen door het kort indrukken van de ON/OFF-toets. – In geval van een zwakke lading wordt de resterende lading rood weergegeven. – De accu kan ook tijdens het bedrijf worden opgeladen. – Koppel de netadapter van het net los, wanneer het apparaat niet in gebruik is. – Gebruik in combinatie met deze lader in geen geval verlengkabels of ander, niet door de fabrikant goedgekeurd toebehoren, omdat hierdoor brandgevaar, het risico van een elektrische schok of een verwonding van personen kan worden veroorzaaktVeiligheidsinstructies Omgang met elektromagnetische straling en RF-radiostraling– Plaatselijke gebruiksbeperkingen, bijv. in ziekenhuizen, in vliegtuigen, op pompstations of in de buurt van personen met een pacemaker, moeten in acht worden genomen. Een gevaarlijk effect op of storing van en door elektronische apparaten is mogelijk.
– Bij de toepassing in de buurt van hoge spanningen of hoge elektromagnetische wisselvelden kan de meetnauwkeurigheid negatief worden beïnvloed. – Het meettoestel is uitgerust met een radiograsche interface. – Het meettoestel voldoet aan de voorschriften en grenswaarden voor de elektromagnetische compatibiliteit en radiograsche straling volgens de radio-apparatuurrichtlijn 2014/53/EU (RED). – Bij dezen verklaart Umarex GmbH & Co. KG dat het radiograsche installatietype ThermoCamera Connect voldoet aan de wettelijke eisen en verdere bepalingen van de Europese radio-apparatuurrichtlijn 2014/53/EU (RED). De volledige tekst van de EU-verklaring van overeenstemming is beschikbaar onder het volgende internetadres: http://laserliner. com/info. an=AGR– Deze apparatuur voldoet aan de CE-grenswaarden voor stralenbelasting die zijn vastgelegd voor een ongecontroleerde omgeving.
ThermoCamera Connect295.03243 secNLInstellingenSluit de bijgeleverde USB-kabel aan op de laadbus ‚i‘ en verbind hem met de USB 2.0- netadapter om het li-ion accupack op te laden. Het toestel kan tijdens het laden worden gebruikt.HoofdmenuVia het hoofdmenu kunnen zowel algemene als meetspecieke instellingen worden uitgevoerd. Het menu wordt bestuurd door middel van de vier direct-toetsen (b, c, g, h).Li-ion-accupack verwijderen / plaatsenOpen het accuvak (7) en verwijder / plaats het li-ion accupack. Let bij het plaatsen op de juiste polariteit.Li-ion-accupack opladenFoto’sKleurenpaletEmissiviteitInstellingenFoto’sKleurenpaletEmissiviteitInstellingenAutom. UITIntensiteitTaalInstellingenTijdnotatieRégl. heureSpotWLANVersieFotocorrectie
ThermoCamera Connect31201810221436252018102214362505.45.55.6NLInstellingen: TijdnotatieInstellingen: TijdinstellingenInstellingen: Spot (meetpunt)De temperatuur wordt standaard in het beeldmidden weergegeven. Hier kunnen twee meetpunten (spot) worden toegevoegd: Max: hoogste temperatuur, Min: laagste temperatuur).Autom. UITIntensiteitTaalTijdnotatieRégl. heureSpotWLANVersieFotocorrectieInstellingenTijdnotatie24 uurAM/PMBevestigingMenu verlatenAnnulerenAutom. UITIntensiteitTaalTijdnotatieTijdinst.SpotWLANVersieFotocorrectieInstellingenTijdinst.JaarMaandDagUurMinuutSecondeBevestigingMenu verlatenAutom. UITIntensiteitTaalTijdnotatieRégl. heureSpotWLANVersieFotocorrectieInstellingenSpotUitAanBevestigingMenu verlatenAnnuleren
32MAC: MMMMMM5.75.8NLVoor de evaluatie van de gegevens kan de ThermoCamera Connect via WLAN worden verbonden met een WLAN-eindapparaat (desktop-pc of mobiele telefoon). Selecteer hiervoor de gewenste WLAN-SSID op het apparaat (MAC: MMMMMM). MMMMMM komt overeen met het MAC-adres.Instellingen: WLAN-verbindingAutom. UITIntensiteitTaalTijdnotatieRégl. heureSpotWLANVersieFotocorrectieInstellingenWLANUitAanBevestigingMenu verlatenAnnulerenVervolgens wordt op het eindapparaat de verbinding met de bijbehorende SSID tot stand gebracht. Onder het IP-adres 192.168.230.1 poort 80 stelt de ThermoCamera Connect de gegevens via elke moderne browser ter beschikking.Instellingen: FotocorrectieAutom. UITIntensiteitTaalTijdnotatieRégl. heureSpotWLANVersieFotocorrectieInstellingenBevestigingAnnuleren
ThermoCamera Connect336.00.950.9556.1V 2.3.75.9NLVersieInstellingenInstellingen: VersieAutom. UITTijdnotatieRégl. heureSpotWLANVersieFotocorrectieIntensiteitTaalEmissiviteitVóór ieder gebruik moeten de meetinstellingen voor de infraroodmeting gecontroleerd resp. op de voor- handen meetsituatie ingesteld worden om een correcte meting te waarborgen. In het bijzonder moeten hier de algemene parameters m.b.t. de emissiegraad in acht worden genomen.Emissiviteit: EmissiegraadDe graad van de infraroodafstraling die ieder lichaam materiaal-/oppervlaktespeciek afgeeft, wordt bepaald door de emissiegraad (0, 10 ... 1,0). Voor een correcte meting is het strikt noodzakelijk om de emissiegraad in te stellen. Naast de voorgeschreven emissiegraden uit de materiaallijst kan een individuele emissiegraad worden ingesteld.
3620180918-0932291020181022-08201820181022-08195720181022-07311120181022-07115120180918-093229NLDoor het indrukken van de MENU-toets wordt de foto direct gewist. Er volgt geen veiligheidsvraag.!Opmerkingen inzake onderhoud en reinigingKalibratieReinig alle componenten met een iets vochtige doek en vermijd het gebruik van reinigings-, schuur- en oplosmiddelen. Verwijder het accupak voordat u het apparaat gedurende een langere tijd niet gebruikt. Bewaar het apparaat op een schone, droge plaats. Raak het objectief niet aan de lens aan.Het meetapparaat moet regelmatig gekalibreerd en gecontroleerd worden om de nauwkeurigheid van de meetresultaten te kunnen waarborgen.
Wij adviseren, het apparaat een keer per jaar te kalibreren.EU-bepalingen en afvoerHet apparaat voldoet aan alle van toepassing zijnde normen voor het vrije goederenverkeer binnen de EU.Dit product is een elektrisch apparaat en moet volgens de Europese richtlijn voor oude elektrische en elektronische apparatuur gescheiden verzameld en afgevoerd worden.Verdere veiligheids- en aanvullende instructies onder: http://laserliner.com/info?an=AGRMediagalerij / opnames wissenIn de mediagalerij kunnen alle met de ThermoCamera opgenomen foto‘s worden opgeroepen.Foto’sKleurenpaletEmissiviteitInstellingenFoto wissenVolgende fotoVorige fotoBevestiging / Foto wissenMenu verlatenAnnuleren / Foto niet wissen
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Laserliner ThermoCamera Connect stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Meetapparatuur Laserliner
Handleiding Meetapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Meetapparatuur