Kuppersbusch LBEM 835.1 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Kuppersbusch LBEM 835.1 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 16 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Kuppersbusch LBEM 835.1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/4
LB 635.1 - LB 835.1
LBEM 635.1 - LBEM 835.1

Küppersbusch Hausgeräte AG
Postfach 10 01 32, D-45801 Gelsenkirchen, Küppersbuschstr. 16, D-45883 Gelsenkirchen
Telefon: (02 09) 4 01-0, Telefax: (02 09) 4 01-3 03
www.kueppersbusch.de
Küppersbusch Ges.m.b.H.
Eitnergasse 13, 1231 Wien, Telefon: 01 / 8 66 80-0, Telefax: 01 / 8 66 80 72
BEDIENUNGSANWEISUNG
mit Montageanweisungen
GB
Instructions for use and installation instructions
Instructions d'utilisation et avis de montage
Gebruiksaanwijzing en montagehandleiding
Istruzioni di uso e di montaggio
Instrucciones de uso y de montaje
Instruções de uso e de montagem
F
NL
I
E
P

Beoordeel deze handleiding

4.9/5 (2 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Kuppersbusch
Categorie: Afzuigkap
Model: LBEM 835.1

Handleiding Kuppersbusch LBEM 835.1 – volledige tekst

Pour remplacer les ampoules halogènesrectangulaires, ouvrir le volet (Fig. 16) etdémonter l'ampoule en faisant attention à nepas la toucher de la main. Remplacer par uneampoule ayant les mêmes caractéristiques. GEBRUIKSAANWIJZING--------------------------------------------------De afstand tussen het draagvlak van depannen op de kookplaat en de onderkantvan de wasemkap moet minstens 65 cmzijn. Als de instructies voor de installatievan de kookplaat een grotere afstandspecificeren, moet deze in aanmerkinggenomen worden. De luchtafvoer van dit apparaat nietaansluiten op een buis (pijp) die reedsgebruikt wordt voor de luchtafvoer van nietelektrische apparatuur (centraleverwarmingsinstallaties, radiatoren, geiser,enz. ). Voor de lozing van de af te voeren luchtde voorschriften van de bevoegde autoriteitin acht nemen.

Voorzie de ruimte van een goede ventilatieindien de kap gelijktijdig wordt gebruikt metandere, niet elektrische apparaten (gas-,olie, kolenkachels, enz. ). De afzuigkap kannl. een onderdruk in de ruimte creëren. Deonderdruk in de ruimte mag niet groterworden dan 0,04 mbar. , om te voorkomendat de afvoergassen van de warmtebronworden aangezogen. De ruimte moetdaarom voorzien zijn van een rechtstreekseluchttoevoer, die voor een konstante verseluchtaanvoer zorgt. LET OP: Dit apparaat moet geaardworden. Sluit het apparaat alleen aan op een geaardstopkontakt en kontroleer de netspanningmet het voltage dat wordt aangeduid ophet typeplaatje in het apparaat. Indien Uwapparaat niet voorzien is van niet splitsbaarflexibel snoer en stekker, of van een andermechanisme dat de eenpoligheiduitschakeling verzekert van de netspanning,met een openingswijdte tussen dekontakten van tenminste 3mm.

BESCHRIJVING--------------------------------------------------Het apparaat kan in de filtreer-versie, in de afzuig-versie en in de versie met uitwendige motor zijn. In de filtreer-versie (Fig. 1) worden de doorhet apparaat aangezogen lucht en dampen viade koolstoffilters gezuiverd en vervolgens weerin de ruimte teruggebracht. LET OP: Voor de filtreer-versie is het gebruikvan twee koolstoffilters noodzakelijk. In de afzuig-versie (Fig. 2) worden de doorhet apparaat aangezogen lucht en dampendirect naar buiten afgevoerd, via een lucht-afvoer in de muur/plafond. Het gebruik vankoolstoffilters is daarom niet nodig. In de versie met uitwendige motor (Fig. 3),moet aan het apparaat een afzuigmotor wordenverbonden, die gescheiden is van het ap-paraat, het apparaat wordt als basis gebruiktvoor de af te voeren lucht. Op deze kap enkelde externe motoren van "Küppersbusch"aansluiten.

INSTALLATIE--------------------------------------------------Voornaamste eisen voor de montage: – Maak in de bodem van het hangend kastjede opening waarin de kap geplaatst moetworden (Fig. 4). – Breng van te voren een elektrische voedingaan. – Indien het te installeren apparaat in de afzuigversie of in de versie met uitwendige motoris, maak dan een gat voor de lucht-afvoer. Bevestig aan het apparaat de lucht-uitgangflens; afhankelijk van de versie van het door Uaangeschafte apparaat. De bevestiging vindtplaats met behulp van schroeven (zoals inFig. 5 en Fig. 6) of door een lichte druk uit teoefenen (zie Fig. 7). Voor het installeren van het apparaat, de positievan de aanhaak-veer, die zich aan de zijkantbevindt, regelen met behulp van de schroeven(Fig. 8), afhankelijk van de dikte van hetgeboorde paneel waaraan het verankerd zalworden.

Gebuik dereeds aangebrachte gaten in het geraamte vanhet apparaat, voor een definitieve bevestigingdoor middel van aan te vullen schroeven(Fig. 9). Afzuig versieMet behulp van een geschikte buis, de lucht-uitgang flens van het apparaat verbinden methet van tevoren aangebrachte lucht-afvoer gat. Breng de elektrische verbinding van de kap totstand door middel van de elektrische voeding. Filtreer versieVerbind aan de lucht-uitgang flens van hetapparaat een geschikte buis die de lucht leidt totaan het hoogste punt van het hangend kastje. Breng de elektrische verbinding van de kap totstand door middel van de elektrische voeding. Versie met uitwendige motorMet behulp van een geschikte buis, de lucht-uitgang flens van het apparaat verbinden methet van tevoren aangebrachte lucht-afvoer gat.

Breng de elektrische verbinding tot stand tussende kap en de uitwendige motor met gebruik vande daarvoor bestemde klemblokjes (Fig. 10):neem de snoerklem A weg en het deksel B vande verbindingsdoos. Bevestig het snoer voor deverbinding van de uitwendige motor aan hetklemblokje C. Monteer de snoerklem A en hetdeksel B van de verbindingsdoos. Het andereuiteinde van het snoer wordt aan het klemblokjevan de uitwendige motor bevestigd. Breng deelektrische verbinding tot stand door middel vande elektrische voeding. WERKING--------------------------------------------------Afhankelijk van de versies is het apparaatuitgerust met de volgendebedieningselementen:Bedieningselementen van Fig. 11: A : lichtschakelaar. B : On/off-schakelaar motor 1ste snelheid. C : schakelaar 2de snelheid. D : schakelaar 3de snelheid. E : controlelampje. Bedieningselementen van Fig. 12:A : lichtschakelaar.

B : On/off-schakelaar motor 1ste snelheid. C : schakelaar 2de snelheid. Wordt deze knopeen tweede keer in gedrukt dan wordt detimer in werking gesteld, waardoor de motorna 10' uitgeschakeld wordt: het led knippertgedurende deze tijd. D : schakelaar 3de snelheid. De timer werktzoals voor schakelaar C.

E : Schakelaar 4de snelheid. De timer werktzoals voor schakelaar C. Na ongeveer 30 werkings-uren knipperen allevoorzien van een snoer en stekker, dienthet apparaat zo te worden geplaatst dat ubij de stekker kunt komen. Schakel altijd de spanning over het apparaat uit alvorens met eenschoonmaak- of onderhoudsbeurt tebeginnen. HET GEBRUIK--------------------------------------------------Vermijd het gebruik van materiaal datsteekvlammen kan veroorzaken in denabijheid van het apparaat. Bij het frituren moet men vooral letten ophet brandgevaar dat bestaat bij het gebruikvan olie en vetten. Met name reedsgebruikte olie is gevaarlijk vanwege hunontvlambaarheid. Gebruik geen openelektrische gril. Ter vermijding van mogelijk brandgevaar,houdt men zich aan de voorschriften voorhet schoonmaken van de vetfilters en deverwijdering van eventuele vet-aanslag ophet apparaat.

ONDERHOUD--------------------------------------------------Een nauwkeurig onderhoud garandeert eengoede werking en een lange levensduur. Een speciale zorg dient besteed te wordenaan de vetfilters, deze moeten regelmatigschoongemaakt worden in verhouding tothet gebruik (minstens elke twee maanden). Neem de vetfilters uit het apparaat en wasze met een neutraal afwasmiddel. Eventuele vetafzettingen dienen regelmatig,naar gelang het gebruik (minstens eenmaalper 2 maanden) van het apparaat teworden verwijderd. Gebruik geenschurende of corrosieve middelen.

Voorreiniging aan de buitenkant van gelakteapparaten dient een doek te wordengebruikt die vochtig gemaakt is in lauwwater en een neutraal reinigingsmiddel;voor reiniging aan de buitenkant vanapparaten van staal, koper of messingwordt het gebruik van specifieke productenaangeraden, volgens de instructies op hetproduct zelf; voor de reiniging van debinnenkant van het apparaat moet eendoek (of kwast) worden gebruikt die isondergedompeld in gedenatureerdeethylalcohol. leds tegelijkertijd dit geeft aan dat de vetfiltersgereinigd moeten worden.

Eenmaal degereinigde filters weer gemonteerd, wordt eenvan de snelheids-schakelaars ingedrukt om deteller opnieuw te laten beginnen. Indien het apparaat in de filtreer-versie gebruiktwordt, zal het nodig zijn de koolstoffilters tevervangen in verhouding tot het in werking zijnvan het apparaat (Fig. 13), gemiddeld elke zesmaanden. De filter wordt door eendraaibeweging losgemaakt en weer door eendraaibeweging in tegenovergestelde richtingvastgezet. Voor het verwijderen van de vetfilter(s) eersthet rooster openen door de twee knopjeszijwaarts naar buiten te draaien (Fig 14);vervolgens de filter(s) naar rechts schuiventotdat deze uit de glijders vrijkomen (Fig 15). Om de rechthoekige halogeenlampen te vervan-gen, opent u het luik (Fig. 16) en verwijdert u delamp. Zorg ervoor dat u ze niet met de hand aan-raakt. Vervangen met lampen van hetzelfde type.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Kuppersbusch LBEM 835.1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden