Kuppersbusch IKD 9375.2 GE Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Kuppersbusch IKD 9375.2 GE (9 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 69 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Kuppersbusch IKD 9375.2 GE of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Kuppersbusch |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | IKD 9375.2 GE |
Handleiding Kuppersbusch IKD 9375.2 GE – volledige tekst
42ADVIEZEN EN SUGGESTIES INSTALLATIE • De fabrikant aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade die voortkomt uit onjuiste of niet overeenkomstig de regels der kunst uitge-voerde installaties. • De minimale veiligheidsafstand tussen de kookplaat en de wasemkap bedraagt 650 mm. • Controleer of de netspanning correspondeert met de spanning die aange-geven is op het plaatje aan de binnenkant van de wasemkap. • Voor apparaten van klasse I dient u zich ervan te verzekeren dat het elek-triciteitsnet in uw huis over een goede aarding beschikt. • Verbind de wasemkap met de luchtuitlaat door middel van een leiding met een diameter van 120 mm of groter. De leiding moet een zo kort mogelijke route afleggen. • Sluit de wasemkap niet aan op afvoerpijpen van rook die geproduceerd is door verbranding (verwarmingsketels, open haarden etc. ).
• Als er in het vertrek zowel de wasemkap als apparaten die niet op elektri-citeit werken (bijvoorbeeld gasapparaten) worden gebruikt, moet ervoor worden gezorgd dat het vertrek voldoende geventileerd wordt. Indien de keuken geen gat in de buitenmuur heeft om de aanvoer van schone lucht te garanderen, dient dit gemaakt te worden. GEBRUIK • De wasemkap is uitsluitend ontworpen voor huishoudelijk gebruik, voor het elimineren van kookgeuren. Gebruik de kap nooit op oneigenlijke wij-ze. • Laat geen hoog brandende branders onbedekt onder de wasemkap terwijl deze in werking is. • Regel de vlammen altijd zo dat ze niet langs de pannen omhoogkomen. • Controleer frituurpannen tijdens het gebruik: de oververhitte olie zou vlam kunnen vatten. • De wasemkap mag niet gebruikt worden door kinderen of door personen die niet in staat zijn de kap correct te gebruiken.
ONDERHOUD • Alvorens onderhoudswerkzaamheden uit te voeren, moet de wasemkap uitgeschakeld worden door de stekker uit het stopcontact te halen of de hoofdschakelaar om te zetten.
• Voer het onderhoud van de filters altijd tijdig en nauwgezet uit,volgens de aanbevolen intervallen. • Om de oppervlakken van de kap schoon te maken is het voldoende een vochtige doek en een neutraal reinigingsmiddel te gebruiken. Het symbool op het product of op de verpakking wijst erop dat dit product niet als huishoudafval mag worden behandeld. Het moet echter naar een plaats worden gebracht waar elektrische en elektronische apparatuur wordt gerecycled. Als u ervoor zorgt dat dit product op de correcte manier wordt verwijderd, voorkomt u mogelijk voor mens en milieu negatieve gevolgen die zich zouden kunnen voordoen in geval van verkeerde afvalbehandeling.
Voor meer details in verband met het recyclen van dit product, neemt u het best contact op met de gemeentelijke instanties, het bedrijf of de dienst belast met de verwijdering van huishoudafval of de winkel waar u het product hebt gekocht. 650 mm min.
45INSTALLATIE Gaten boren in plafond/plank en bevestiging frame GATEN BOREN IN PLAFOND/PLANK • Teken met behulp van een looddraad op het plafond/de draagplank het midden van de koo-kplaat af. • Houd de bijgeleverde boormal 21 tegen het plafond/de plank, en laat het midden hiervan samenvallen met het afgetekende punt en lijn de assen van de boormal uit met de assen van de kookplaat. • Teken de middelpunten van de gaten van de boormal af. • Boor gaten in de afgetekende punten: • Plafond van massief beton: volgens de gebruikte betonpluggen. • Plafond van steen met luchtkamer, met resistente dikte van 20 mm: ø 10 mm.(schuif on-middellijk de bijgeleverde pluggen 11 in de gaten). • Plafond van houten balken: afhankelijk van de gebruikte houtschroeven. • Houten planken: ø 7 mm. • Doorvoer van de elektrische voedingskabel: ø 10 mm.
• Luchtuitlaat (Afzuigversie): overeenkomstig de diameter van de verbinding met de af-voerleiding naar buiten. • Zet de twee schroeven vast in kruisvorm, maar laat een ruimte vrij van 4-5 mm tussen de schroef en het plafond: • voor massief beton, betonpluggen, niet bijgeleverd. • voor bakstenen muur met luchtkamer, met een resistente dikte van ongeveer 20 mm, wor-den de schroeven 12h bijgeleverd. • voor houten balken, 4 houtschroeven, niet bijgeleverd. • voor houten plank, 4 schroeven 12g met ringen 22 en moeren 23, bijgeleverd.
46BEVESTIGING FRAME • Draai de twee schroeven los die het onderstuk vasthouden aan het frame en verwijder het (langst de onderkant) • Draai de twee schroeven los die het bovenstuk vasthouden aan het frame en verwijder het (langst de bovenkant) Als U de hoogte van het frame wil bijstellen, gaat als volgt te werk: • Draai de acht metriche schroeven los die de twee kolommen met elkaar verbinden. Deze bevinden zich aan de zijkant van het frame. • Om het frame stabieler te maken, moet U de vier veilig-heidsschroeven vastzetten in het laatste vrije gat. • Til het frame op, plaats de haken over de schroeven en schuif verder tot de schroeven blokkeren; • Schroef deze twee schroeven goed aan en zet ook de andere twee bijgeleverde schroeven vast; Vooraleer U de schroeven definitief vastschroeft, kan U nog bij-passen door het frame rond te draaien.
Let wel op dat de schroe-ven niet uit de bevestigingshaken schuiven. • De bevestiging van het frame moet zowel berekend zijn op het gewicht van de wasemkap als op de belastingen die veroor-zaakt worden door eventuele stoten tegen de zijkant van het gemonteerde apparaat. Controleer na het bevestigen van het frame of de basis stabiel is, ook als er tegen het frame aan wordt geduwd. • In alle gevallen waarin het plafond niet stevig genoeg is op het punt waar de kap wordt opgehangen, dient de installateur het plafond te verstevigen met platen en tegenplaten die verankerd worden aan delen met een resistente structuur. 2 211LUCHTUITLAAT AFZUIGVERSIE Bij installatie in afzuigversie, moet u de wasemkap met de uit-laatleiding verbinden door middel van een starre of buigzame leiding van ø 150 of 120 mm, naar keuze van de installateur.
• Voor verbinding met een leiding van ø120 mm, moet de reduc-tieflens 9 op de uitlaat van de wasemkap worden aangebracht. • Bevestig de leiding met de bijgeleverde leidingklemmen 25. • Verwijder de eventuele geurfilters met actieve koolstof. 9ø 150 ø 1202525
47Luchtuitlaat Filterversie • Bevestig verbindingsstuk 15 aan de frame met behulp van de 4 bijgeleverde schroeven. • Zet de flens 10 vast in de daarvoor bestemde opening onderaan het verbindingsstuk 15. • Verbind de luchtuitlaat van de wasemkap met de flens onder-aan het verbindingsstuk door middel van een onbuigbare of flexibele leiding van ø 150 mm; naar keuze van de installateur. 1510Montage van de schouw - Montage van de Wasemkap • Breng het bovenste gedeelte van de schouw in positie en zet dit aan de bovenkant vast aan het frame met 2 van de bijgeleverde schroeven 12c (2,9 x 6,5). • Breng op dezelfde manier het onderste gedeelte van de schouw in positie en zet dit aan de onderkant vast aan het frame met 2 van de bijgeleverde schroeven 12c (2,9 x 6,5).
Alvorens de wasemkap aan het frame te bevestigen: • Haal de vetfilters uit de wasemkap; • Verwijder eventuele geurfilters met actieve koolstof. • Zet vervolgens via de onderkant de wasemkap vast aan het frame met 4 bijgeleverde schroeven 12f (M6 x 10). 12f12c12cELEKTRISCHE AANSLUITING • Sluit de wasemkap aan op de netspanning met een tweepolige schakelaar ertussen met een opening tussen de contacten van tenminste 3 mm. • Verwijder de vetfilters (zie par. "Onderhoud") en verzeker u ervan dat de stekker van de voedingskabel goed in de contact-doos van de afzuigkap is gestoken. • Sluit de connector van de bedieningen Cmd aan. • Plaats de connector in de beschermdoos 24 en sluit deze met de 2 bijgeleverde schroeven 12e (2,9 x 9,5). • Bevestig de beschermdoos aan de wasemkap met 2 van de bij-geleverde schroeven 12c (2,9 x 6,5).
48GEBRUIK L V1 V2 V3S L Lichten Hiermee schakelt u de verlichting aan en uit. S Led Led motorinschakeling. V1 Motor Inschakeling en uitschakeling van de afzuigmotor op minimumsnelheid, geschikt voor een continue en zeer stille luchtverversing, als er weinig kookdampen zijn. V2 Snelheid Gemiddelde snelheid, geschikt voor de meeste gebruiksomstandigheden, gezien de uitstekende verhouding tussen de hoeveelheid behandelde lucht en het geluidsniveau. V3 Snelheid Maximumsnelheid, geschikt om de grootste kookdampen tegen te gaan, ook voor langere tijd.
49ONDERHOUD Vetfilters REINIGING VAN DE ZELFDRAGENDE METALEN VETFILTERS • De filters moeten eens in de 2 maanden of, bij bij-zonder intensief gebruik, vaker gereinigd worden, en kunnen ook in de vaatwasmachine worden gewassen. • Verwijder de filters één voor één door ze naar de ach-terkant van de groep te duwen en ze tegelijkertijd omlaag te trekken. • Was de filters en vermijd hierbij ze te buigen, en laat ze drogen alvorens ze terug te plaatsen. • Plaats de vetfilters terug en let er hierbij op dat de handgreep zichtbaar blijft. Geurfilter (filterversie) VERVANGING FILTER MET ACTIEVE KOOLSTOF • Het filter kan niet gewassen en niet geregenereerd worden en moet minstens eens in de 4 maanden worden vervangen, of, bij bijzonder intensief gebruik, zelfs nog vaker. • Verwijder de metalen vetfilters. • Verwijder het verzadigde geurfilter met actieve koolstof door de bevestigingen los te maken.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Kuppersbusch IKD 9375.2 GE stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Kuppersbusch
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap