Konig HC-EARTHERM50N Handleiding

Konig Thermometer HC-EARTHERM50N

Bekijk gratis de handleiding van Konig HC-EARTHERM50N (38 pagina’s), behorend tot de categorie Thermometer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Konig HC-EARTHERM50N of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/38
HC-EARTHERM50N
MANUAL (p. 2)
ANLEITUNG (S. 6)
MODE D’EMPLOI (p. 11)
GEBRUIKSAANWIJZING (p. 16)
MANUALE (p. 21)
KÄYTTÖOHJE (s. 26)
BRUKSANVISNING (s. 30)
BRUGERVEJLEDNING (s. 34)
INFRA-RED EAR THERMOMETER

Beoordeel deze handleiding

4.3/5 (8 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Konig
Categorie: Thermometer
Model: HC-EARTHERM50N
Kleur van het product: Wit
Soort: Contact
Beeldscherm: LCD
Ondersteund aantal accu's/batterijen: 2
Metingstijd: 1 s
Thermometer locatie: Oor
Meetnauwkeurigheid lichaamstemperatuur: 0.2 °C
Type batterij: AAA/LR03

Handleiding Konig HC-EARTHERM50N – volledige tekst

16NEDERLANDSHoe te gebruiken:Het meten van de lichaamstemperatuur via de gehoorgang1. Druk op de aan/geheugen-knop om de thermometer in te schakelen. Nu hoort u een pieptoontje en in de LCD-display verschijnt gedurende een seconde de informatie zoals afgebeeldin afb.A. Wanneer de LCD-display de informatie zoals afgebeeld in afb.B weergeeft, is het apparaat gereed voor gebruik.2. Vanwege de lichte kromming van de gehoorgang moet u eerst het oor licht naar achteren en omhoog trekken, zo wordt de sensor correct op het trommelvlies gericht.Afb. APasgeborenen – 1 jaar1 jaar – volwassenenAfb. B• Bij kinderen tot 1 jaar trekt u het oor recht naar achteren.• Bij kinderen vanaf 1 jaar en volwassenen trekt u het oor omhoog en naar achteren.(Let op: Veel kinderartsen raden het gebruik van een oorthermometer bij kinderen jonger dan 6maanden af).3.

Terwijl u het oor omhoog en naar achteren houdt, brengt u de sensorpunt goed in de gehoorgang in (zo ver mogelijk).Druk nu op de scan-toets. Zodra u een pieptoontje hoort, laat u de toets weer los. Een pieptoontje geeft aan dat de meting voltooid is. Haal de thermometer uit het oor. De gemeten temperatuur verschijnt in de display.4. Herhaald meten: Om nog een meting te verrichten, laat u de scan-toets los en wacht u tot het “ ” symbool in de display verschijnt, druk vervolgens weer op de scan-toets voor een nieuwe meting.Opmerking: De tijd tussen iedere meting mag niet minder dan 1minuut bedragen.

17NEDERLANDS5. Geheugen oproepen: Druk op de aan/geheugen-knop, de laatste tien metingen (nr. 9–nr. 0) zullen nu achter elkaar in de LCD-display weergegeven worden (zie afb. C en D).6. Wanneer de omgevingstemperatuur niet tussen 10°C en 35°C ligt, verschijnt er in de LCD-display “ER1” (zie afb. E) en kan er geen meting verricht worden.Afb. C Afb. DAfb. EOpmerking: vóór het meten moet de thermometer stabiliseren en minimaal 30minuten in de ruimte zijn waar de meting verricht wordt.7. Uitschakelen: de thermometer schakelt zichzelf automatisch uit wanneer het apparaat gedurende één minuut niet bediend wordt.Opmerking:• Om kiemverspreiding te voorkomen, dient u voor iedere meting een nieuw wegwerphoesje te gebruiken.• Vergewis u ervan, voordat u het apparaat gebruikt, dat het wegwerphoesje correct geplaatst is (zie de afbeeldingen rechts).

Gooi een gebroken wegwerphoesje meteen weg en gebruik een nieuw hoesje.Fout JuistReinigen en bewaren:1. Bewaar de thermometer en de wegwerphoesjes op een droge plaats vrij van stof en vuil en stel het apparaat niet bloot aan direct zonlicht. De omgevingstemperatuur waar het apparaat wordt bewaard, dient redelijk constant te zijn en tussen de -10°C en 55°C te liggen.2. Gebruik voor het reinigen van de thermometer en de sensorpunt een zacht doekje of wattenstaae dat met wat alcohol (70%) bevochtigd is. Pas op dat er geen water in het apparaat terechtkomt.

18NEDERLANDS3. Gebruik voor het reinigen nooit agressieve reinigingsmiddelen, thinner of benzine en dompel het apparaat nooit in water of andere reinigingsvloeistoen. Zorg ervoor dat u het oppervlak van de sensor of display niet beschadigt.Vervangen van de batterijen:1. Wanneer de spanning van de batterijen laag is, verschijnt het “ ” symbool in de display, en moet u de batterijen vervangen. Bij een te lage batterijspanning zal de thermometer niet meer nauwkeurig kunnen werken.2. De thermometer wordt geleverd met twee 1,5 V AAA alkaline batterijen. Vervang de batterijen door nieuwe wanneer het lage-spanning-symbool in de display verschijnt.3. Plaats de twee nieuwe batterijen en let daarbij op de juiste polariteit (+ en –).4.

Als u het apparaat meer dan zes maanden niet gebruikt, haal dan de batterijen uit het apparaat om het lekken van de batterijen te voorkomen.Specicaties:Dit apparaat beantwoordt aan de norm EN12470-5:2003 voor medische thermometers – deel 5: bepaling van de prestatie van infrarode oorthermometers (met maximaalelement).Dit apparaat beantwoordt aan de vereisten van IEC 60601-1:1998 en IEC 60601-1-2:2001Meetbereik: 34 °C–44 °CDisplay geeft L°C aan wanneer de temperatuur lager dan 34 °C isDisplay geeft H°C aan wanneer de temperatuur hoger dan 44 °C isGebruiksvoorwaarden:Temperatuur: 16 °C–35 °CLuchtvochtigheid: < 80% RH

19NEDERLANDSOpslag- en transportvoorwaarden:Temperatuur: -10 °C–55 °CLuchtvochtigheid: 30–90% RHDisplayresolutie temperatuurbereik: 0,1 °CMeetnauwkeurigheid: +/-0,2 °C (35,5 °C–42,0 °C)Display: vloeibaar kristal display, 4 cijfersEnergieverbruik: 0,6 mW tijdens het metenBatterijen: Twee 1,5 V alkaline batterijen (AAA)12345671. Sensor2. Wegwerphoesje3. Beschermkapje4. LCD-display5. Aan/geheugen-knop6. Batterijvak-deksel7. Scan-toetsWaarschuwingen1. Vóór het meten moet de thermometer stabiliseren en minimaal 30minuten in de ruimte zijn waar de meting verricht wordt.2. Voor iedere meting is een nieuw wegwerphoesje vereist, anders zal de meting niet nauwkeurig zijn.3. Reinig het oor vóór de meting omdat oorsmeer de meting kan beïnvloeden waardoor het meetresultaat niet nauwkeurig zal zijn.4. Zodra het symbool “ ” in de display verschijnt kunt u met de meting in het oor beginnen.5.

Zorg ervoor dat u de sensor niet beschadigt, anders verliest de thermometer zijn werkzaamheid.6. Als er niets in de LCD-display verschijnt wanneer u op een toets drukt, haal dan de batterijen uit het apparaat en plaats deze weer opnieuw.

20NEDERLANDS7. Gebruik de thermometer niet als uw oor ontstekingsverschijnselen heeft.8. “ ”: Classificatie van bescherming tegen elektrische schokken is type B .F9. “ ”: Afgedankte batterijen en apparaten horen niet in de vuilnisbak. Lever deze in bij de betreende afvalverwerkingsafdeling van uw gemeente.VOORZICHTIGGEVAAR VOO R ELEKT R ISCHE SCHOKNIE T OPENE NOnderhoud:Uitsluitend reinigen met een droge doek. Gebruik geen reinigingsmiddelen of schuurmiddelen.Garantie:Voor wijzigingen en veranderingen aan het product of schade veroorzaakt door een verkeerd gebruik van dit product, kan geen aansprakelijkheid worden geaccepteerd. Tevens vervalt daardoor de garantie.Algemeen:Ontwerpen en specicaties kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.

Alle logo’s, merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van de respectievelijke eigenaren en worden hierbij als zodanig erkend.Opgelet:Dit product is voorzien van dit symbool. Dit symbool geeft aan dat afgedankte elektrische en elektronische producten niet met het gewone huisafval verwijderd mogen worden. Voor dit soort producten zijn er speciale inzamelingspunten.Dit product is vervaardigd en geleverd in overeenstemming met de relevante reglementen en richtlijnen die voor alle lidstaten van de Europese Unie gelden. Het voldoet ook aan alle toepasselijke specicaties en reglementen van het land van verkoop.Op aanvraag is ociële documentatie verkrijgbaar.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Konig HC-EARTHERM50N stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden