Karcher NT 50/1 K Handleiding


Pagina's 152 Stofzuiger

Bekijk de handleiding van Karcher NT 50/1 K gratis online of download de PDF. 19 mensen vonden deze handleiding nuttig. Vraag over dit model? Stel een vraag

NT 50/1 K
59793530
(06/23)
Deutsch7
English12
Français17
Italiano23
Español28
Português34
Nederlands39
Türkçe44
Svenska49
Suomi54
Norsk59
Dansk64
Eesti69
Latviešu74
Lietuviškai79
Polski85
Magyar90
Čeština96
Slovenčina101
Slovenščina107
Româneşte112
Hrvatski117
Srpski122
Ελληνικά127
Русский133
Українська139
Български145

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Karcher
Categorie: Stofzuiger
Model: NT 50/1 K

Handleiding Karcher NT 50/1 K – volledige tekst

Nederlands 39Dados técnicosReservados os direitos a alterações técnicas. InhoudAlgemene instructiesVoordat u het apparaat voor het eerst gebruikt, dient u deze originele ge-bruiksaanwijzing en de meegeleverde veiligheidsinstructies door te lezen Houd u hieraan. Bewaar beide documenten voor later gebruik of volgen-de eigenaars. ● Wanneer de gebruiksaanwijzing en de veiligheidsin-structies niet worden opgevolgd, kan dit schade aan het toestel en gevaar voor de bediener en andere personen tot gevolg hebben. ● Bij transportschade de dealer onmiddellijk op de hoogte brengen. ● Controleer bij het uitpakken of de verpakkingsin-houd compleet is en niet beschadigd is. MilieubeschermingDe verpakkingsmaterialen zijn herbruikbaar. Ver-wijder verpakkingen op een milieuvriendelijke manier.

Elektrische en elektronische apparaten bevatten waardevolle recyclebare materialen en vaak be-standdelen zoals batterijen, accu's of olie, die bij onjuiste omgang of verkeerd afvalverwijdering een potentieel gevaar voor de gezondheid van de mens en voor het milieu kunnen vormen. Voor een correcte werking van het apparaat zijn deze bestanddelen echter noodzakelijk. Voer apparaten met dit symbool niet sa-men met het huisvuil af. Instructies betreffende ingrediënten (REACH)Actuele informatie over ingrediënten vindt u op: www. kaercher. de/REACHReglementair gebruik몇 WAARSCHUWINGGezondheidsrisicoInademen van gezondheidsgevaarlijke stoffenHet apparaat niet voor de afzuiging van gezondheids-schadelijke stoffen gebruiken. ● Deze zuiger is bedoeld voor het continu afvoeren van grote hoeveelheden vloeistof (schade door overstroming, leegzuigen van containers, bekkens of tanks etc.

), evenals voor het nat en droog reinigen van vloer- en wandoppervlakken. ● Dit apparaat is geschikt voor commercieel gebruik, bijv. in ambacht en handel. ● Geldt alleen voor Zwitserland: De contactdoos mag alleen worden gebruikt in een droge omgeving.

Apparaat uitpakken en toebehoren monteren. Afbeelding BInbedrijfstellingAanbevolen wordt om dit apparaat alleen op een stop-contact aan te sluiten dat beveiligd is met een aardlek-schakelaar van 30 mA. 몇 VOORZICHTIGGevaar door scherpe randenGevaar van letselDraag geschikte handschoenen bij het hanteren van het voorfilter. Bedrijfsmodi1 Nat zuigen met afvoerpomp2 Nat zuigen zonder afvoerpomp3 DroogzuigenNatzuigenInstructieNat zuigen is ook bij uitgeschakelde of uitgebouwde af-voerpomp mogelijk. Demonteer de afvoerpomp, zie droog zuigen. Rubberstrips inbouwen1. Borstelstroken verwijderen. Afbeelding C2. Rubberstrips inbouwen. Vliesfilterzak verwijderen● Bij het opzuigen van vloeistoffen of nat vuil moet de vliesfilterzak (bijzonder toebehoren) altijd worden verwijderd. 1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Vliesfilterzak (bijzonder toebehoren) naar achteren eruit trekken.

Stofverzamelzak verwijderen● Bij het opzuigen van vloeistoffen of nat vuil moet de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) altijd wor-den verwijderd. 1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Trek de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) omhoog. Afbeelding E3. Trek de opening van de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) over de zuigopening naar achteren er-uit. 4. Sluit de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) met een afsluitbinder onder de opening af. 5. Verwijder de stofverzamelzak (bijzonder toebeho-ren). 6. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Filter voor grof vuil installeren1. Filterafdekking openen. 2. Alleen vlak harmonicafilter: Filterframe verwijderen. Het vlakke harmonicafilter (bijzonder toebehoren) uit het filterframe verwijderen. Afbeelding F3. Alleen kaarsfilter: Kaarsfilter (bijzonder toebehoren) verwijderen. Afbeelding G4.

Nederlands 415. Het filterframe in de zuigkop plaatsen. 6. Filterafdekking sluiten, moet hoorbaar vastklikken. Voorfilter plaatsen1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Kabelhouder van de afvoerpomp verwijderen. 3. Voorfilter bij het plaatsen zo ver over de zuigopening schuiven tot het tegen de reservoirwand ligt. 4. Kabelhouder van de afvoerpomp plaatsen. 5. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Sluit de afvoerslang aan1. Verwijder afsluitkap. Afbeelding H2. Sluit de afvoerslang aan (nominale breedte 3/4”of groter). Vuil water aftappen몇 WAARSCHUWINGMilieuverontreiniging. Milieuverontreiniging als gevolg van onjuiste lozing in afvalwater. Neem de plaatselijke voorschriften inzake de behande-ling van afvoerwater in acht. 1. Vuil water aftappen via aftapslang. Afbeelding IAlgemeenLET OPGevaar door grof vuilBeschadigingsgevaar van de zuigmotor.

Verwijder bij het zuigen nooit het grofvuilfilter. ● Bij het bereiken van het max. vloeistofniveau scha-kelt het apparaat automatisch uit. ● Na beëindiging van het natzuigen: Vlotter, reservoir en eventueel afvoerpomp met een vochtige doek reinigen en afdrogen. DroogzuigenInstructieVóór het droogzuigen: De afvoerpomp verwijderen en een vlak harmonicafilter of een kaarsfilter installeren. InstructieBij het droogzuigen moet in het algemeen een vlak har-monicafilter of een kaarsfilter worden gebruikt. AlgemeenLET OPGevaar door binnendringen van fijn stofBeschadigingsgevaar van de zuigmotor. Verwijder bij het zuigen nooit het vlakke harmonicafilter of het kaarsfilter. ● Bij het opzuigen van fijn stof kan bijkomend een vliesfilterzak (bijzonder toebehoren) of een stofver-zamelzak (bijzonder toebehoren) worden gebruikt. Demonteer afvoerpomp1. Trek de netstekker van de afvoerpomp eruit. 2.

Schroef de wartelmoer van de afvoerpomp eraf. 6. Verwijder de afvalpomp en het plastic inzetstuk uit de bak. 7. Bevestig de afsluitkap in plaats van de afvoerslang. Afbeelding K8. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Vlak harmonicafilter of kaarsfilter installerenInstructieEen vlak harmonicafilter of een kaarsfilter zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. 1. Filterafdekking openen. 2. Filterframe verwijderen. 3. Filter voor grof vuil verwijderen uit het filterframe. 4. Alleen vlak harmonicafilter: Het vlakke harmonicafil-ter (bijzonder toebehoren) in het filterframe plaat-sen. Bij het plaatsen erop letten dat het vlakke harmonicafilter aan alle kanten goed aanligt. Het fil-terframe in de zuigkop plaatsen. 5. Alleen kaarsfilter: Het kaarsfilter (bijzonder toebeho-ren) in de zuigkop plaatsen. 6. Filterafdekking sluiten, moet hoorbaar vastklikken. Monteer borstelstrips1.

Monteer rubberen lipjes. Afbeelding L2. Monteer borstelstrips. Vliesfilterzak installeren1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Een nieuwe vliesfilterzak (bijzonder toebehoren) aanbrengen. Afbeelding M3. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Stofverzamelzak inbouwenInstructieDe opening van de stofverzamelzak moet volledig over het aanzetstuk van de zuigopening worden getrokken. 1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Breng een nieuwe stofverzamelzak (bijzonder toe-behoren) aan. Afbeelding N3. Plaats de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) over het reservoir. 4. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. ClipverbindingDe zuigslang is uitgerust met de Clip-2. 0-aansluiting. Alle toebehoren met nominale wijdte DN 40 en Clip 2. 0-aansluiting kunnen worden aangesloten. Afbeelding OBediening GEVAARGevaar voor elektrische schokkenGevaar voor letsel en beschadiging.

De contactdoos is alleen voor de directe aansluiting van de afvoerpomp op de zuiger bedoeld. Elk ander gebruik van het stopcontact is niet toegestaan. Apparaat inschakelen1. Steek de stekker van het apparaat erin. 2.

42 Nederlands2. Zuigkrachtregelaar op zuigslang monteren. 3. Het bochtstuk aansluiten op de zuigkrachtregelaar. Ervoor zorgen dat de clipring is uitgelijnd volgens de afbeelding. Afbeelding Q4. De zuigkracht instellen op de zuigkrachtregelaar (3-traps). Afvoer- resp. reinigingsbedrijf1. Voer vloeistoffen continu af of voer een reiniging uit. Voorfilter legen1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Kabelhouder van de afvoerpomp verwijderen. 3. Voorfilter over de zuigopening trekken en verwijderen. 4. Voorfilter legen. 5. Voorfilter bij het plaatsen zo ver over de zuigopening schuiven tot het tegen de reservoirwand ligt. 6. Kabelhouder van de afvoerpomp plaatsen. 7. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Apparaat uitschakelen1. Schakel eventueel de afvoerpomp uit. 2. Apparaat met de draaischakelaar uitschakelen. 3. Trek de stekker van het apparaat eruit. Na elk gebruik1. Reservoir legen. 2.

Apparaat van binnen en van buiten reinigen door af-zuigen en afvegen met een vochtige doek. Duwbeugel in-/uitklappen1. Vergrendeling van de duwbeugel losmaken en duw-beugel verstellen. Apparaat opbergen1. Zuigslang en netkabel volgens de afbeelding opber-gen. Afbeelding R2. Bewaar het apparaat in een droge ruimte en beveilig het tegen onbevoegd gebruik. Vervoer 몇 VOORZICHTIGNiet in acht nemen van het gewichtGevaar voor letsel en beschadigingHoud bij het vervoer rekening met het gewicht van het apparaat. LET OPOndeskundig vervoerBeschadigingsgevaarBescherm de netstekker van de afvoerpomp tegen be-schadiging, aangezien deze in uitgetrokken toestand tot op de grond reikt. 1. Zuigbuis met vloersproeier uit de houder nemen. Apparaat voor het dragen aan de handgreep en aan de zuigbuis vastnemen, niet aan de duwbeugel. 2.

Apparaat bij het vervoer in voertuigen conform de geldende richtlijnen tegen wegglijden en omvallen beveiligen. Opslag몇 VOORZICHTIGNiet in acht nemen van het gewichtGevaar voor letsel en beschadigingHoud bij de opslag rekening met het gewicht van het ap-paraat.

Het apparaat mat alleen in binnenruimtes worden opge-slagen. Verzorging en onderhoud GEVAARGevaar voor elektrische schokkenLetsel door aanraken van stroomvoerende onderdelenSchakel het apparaat uit. Trek de netstekker eruit. Vlak harmonicafilter vervangen1. Filterafdekking openen. 2. Filterframe verwijderen. 3. Vlak harmonicafilter (bijzonder toebehoren) verwij-deren. 4. Vlak harmonicafilter (bijzonder toebehoren) plaat-sen. Bij het plaatsen erop letten dat het vlakke har-monicafilter aan alle kanten goed aanligt. 5. Filterframe plaatsen. 6. Filterafdekking sluiten, moet hoorbaar vastklikken. Kaarsfilter vervangen1. Filterafdekking openen. 2. Kaarsfilter (bijzonder toebehoren) verwijderen. 3. Nieuw kaarsfilter (bijzonder toebehoren) plaatsen. 4. Filterafdekking sluiten, moet hoorbaar vastklikken. Filter voor grof vuil vervangen1. Filterafdekking openen. 2. Filterframe verwijderen. 3.

Filter voor grof vuil vervangen. 4. Filterframe plaatsen. 5. Filterafdeking sluiten, moet hoorbaar vastklikken. Vliesfilterzak vervangen1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Vliesfilterzak (bijzonder toebehoren) naar achteren eruit trekken. 3. Sluitstrip inklappen en vliesfilterzak (bijzonder toe-behoren) afsluiten. 4. Nieuwe stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) plaatsen. 5. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Stofverzamelzak vervangen1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Trek de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) omhoog. 3. Trek de opening van de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) over de zuigopening naar achteren er-uit. 4. Sluit de stofverzamelzak (bijzonder toebehoren) met een afsluitbinder onder de opening af. 5. Verwijder de stofverzamelzak (bijzonder toebeho-ren). 6. Plaats een nieuwe stofverzamelzak (bijzonder toe-behoren). 7.

Nederlands 43Reinig de vlotter1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Vlotter met een vochtige doek reinigen. 3. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Vuilreservoir reinigen1. Zuigkop ontgrendelen en verwijderen. 2. Met afvoerpomp: reservoir op zijn kant leggen en met waterstraal uitspoelen. 3. Zonder afvoerpomp: afvoerpomp demonteren (zie Droogzuigen) en reservoir reinigen. 4. Zuigkop plaatsen en vergrendelen. Hulp bij storingen GEVAARGevaar voor elektrische schokkenLetsel door aanraken van stroomvoerende onderdelenSchakel het apparaat uit. Trek de netstekker eruit. Zuigkop kan niet worden geplaatst1. Voorfilter zo ver over de zuigopening schuiven tot het tegen de reservoirwand ligt. Zuigturbine start niet1. Stopcontact en de zekering van de stroomvoorzie-ning controleren. 2. Netsnoer en de netstekker van het apparaat contro-leren. 3. Apparaat inschakelen. 4. Controleer vlotter.

Zuigturbine wordt uitgeschakeld1. Schakel afvoerpomp in. 2. Maak de vast geklemde vlotterschakelaar in de bak los. Zuigkracht neemt af1. Verstoppingen uit zuigmond, zuigbuis, zuigslang of filter voor grof vuil/vlak harmonicafilter/kaarsfilter verwijderen. 2. Gevulde vliesfilterzak (bijzonder toebehoren) ver-vangen. 3. Gevulde stofverzamelzak (bijzondere toebehoren) vervangen. 4. Filterafdekking correct vastzetten. 5. Vlak harmonicafilter (bijzonder toebehoren) vervan-gen. 6. Kaarsfilter (bijzonder toebehoren) vervangen. 7. Aftapslang op dichtheid controleren. 8. Voorfilter legen/reinigen. 9. De correcte installatiepositie van het vlakke harmo-nicafilter (bijzonder toebehoren) of het kaarsfilter (bijzonder toebehoren) controleren. 10. De correcte installatiepositie van het filter voor grof vuil controleren. Uittredend stof bij droog zuigen1.

Alleen bij vlak harmonicafilters: Controleren of het vlakke harmonicafilter (bijzonder toebehoren) cor-rect gemonteerd is en indien nodig corrigeren. Afbeelding S3. Het vlakke harmonicafilter (bijzonder toebehoren) of het kaarsfilter (bijzonder toebehoren) vervangen. Afvoerpomp draait niet1. Controleer het stopcontact van het apparaat. 2. Maak de vast geklemde vlotterschakelaar in de bak los. 3. Maak het vastgelopen pomploopwiel in de pomp los. Afvalpomp voert te weinig op1. Leg de afvoerslang zonder knikken. 2. Afvoerslang op verstopping controleren. Zuigturbine stopt tijdens bedrijf, afvoerpomp blijft draaien1. De zuigkracht op de zuigkrachtregelaar (3-traps) zo instellen dat continu zuigen mogelijk is. KlantenserviceAls de storing niet kan worden verholpen, moet het ap-paraat door de klantenservice worden gecontroleerd.

GarantieIn elk land gelden de garantievoorwaarden die door on-ze verantwoordelijke verkoopmaatschappij zijn uitgege-ven. Mogelijke storingen aan uw apparaat verhelpen we binnen de garantieperiode gratis, voor zover een mate-riaal- of fabricagefout de oorzaak is. Als u gebruik wilt maken van de garantie, neemt u met uw aankoopbon contact op met uw distributeur of de dichtstbijzijnde ge-autoriseerde klantenservice. (adres zie achterzijde)Toebehoren en reserveonderdelenGebruik alleen origineel toebehoren en originele reser-veonderdelen. Deze garanderen een veilige en sto-ringsvrije werking van het apparaat. Informatie over toebehoren en reserveonderdelen vindt u onder www. kaercher. com.

EU-conformiteitsverklaringHiermee verklaren wij dat de hierna vermelde machine op basis van het ontwerp en type en in de door ons op de markt gebrachte uitvoering voldoet aan de relevante veiligheids- en gezondheidsvereisten van de EU-richtlij-nen. Bij een niet door ons goedgekeurde wijziging van de machine verliest deze verklaring zijn geldigheid. Product: Nat- en droogzuigerType: 1.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Karcher NT 50/1 K stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden