Karcher FC 5 Cordless Premium Handleiding


Pagina's 286 Alle talen Stofzuiger

Bekijk de handleiding van Karcher FC 5 Cordless Premium gratis online of download de PDF. 13 mensen vonden deze handleiding nuttig. Vraag over dit model? Stel een vraag

Register
your product
www.kaercher.com/welcome
FC 5 Cordless
FC 5 Cordless Premium
59684130 (08/18)
001
΍ΔϳΒήόϠ 238
Deutsch 5
English 14
Français 23
Italiano 33
Nederlands 43
Español 53
Português 63
Dansk 73
Norsk 82
Svenska 91
Suomi 100
Ελληνικά 109
Türkçe 119
Русский 128
Magyar 139
Čeština 149
Slovenščina 158
Polski 167
Româneşte 177
Slovenčina 187
Hrvatski 196
Srpski 205
Български 214
Eesti 225
Latviešu 234
Lietuviškai 243
Українська 252
Қазақша 263

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Karcher
Categorie: Stofzuiger
Model: FC 5 Cordless Premium
Kleur van het product: Wit
Gewicht: 4400 g
Breedte: 270 mm
Diepte: 320 mm
Hoogte: 1220 mm
Gebruikershandleiding: Ja
Stroombron: Batterij/Accu
Vuilafscheidingsmethode: Aqua-filtering
Soort reiniging: Droog en nat
Stof capaciteit: 0.2 l
Maximaal ingangsvermogen: 460 W
Oplaadtijd: 4 uur
Snoeropslag: Ja
Stofzuigercontainer type: Zakloos
Afneembare kruimeldief: Nee
Looptijd: 20 min
Accu/Batterij voltage: 25.2 V
Reinigt ondergronden: Bare floor, Carpet, Hard floor
Aantal: 1
Ruimte schoon gemaakt per keer dat de batterij wordt opgeladen: 60 m²
Capaciteit schoon water tank: 0.4 l
AC-ingangsspanning: 240 V
AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz
Oppervlaktedekking per tank: 300 m²

Handleiding Karcher FC 5 Cordless Premium – volledige tekst

– 5Lees vóór het eerste gebruik van uw apparaat deze originele gebruiksaan-wijzing, ga navenant te werk en be-waar deze voor later gebruik of voor een andere eigenaar. Gebruik de vloerreiniger uitsluitend voor het reinigen van harde vloeren in het privé-huishouden en alleen op waterbestendige harde vloeren. Geen watergevoelige ondergronden zoals onbehandel-de kurkvloer reinigen (vochtigheid kan indringen en de vloerbedekking beschadigen). Het apparaat is geschikt voor het reinigen van PVC, li-noleum, tegels, steen, geolied en gewaxt parket, lami-naat evenals alle waterbestendige vloerbedekkingen. Het verpakkingsmateriaal is herbruikbaar. De-poneer het verpakkingsmateriaal niet bij het huishoudelijk afval, maar bied het aan voor her-gebruik. Oude apparaten bevatten waardevolle, voor re-cycling geschikte materialen en stoffen, die niet in het milieu terecht mogen komen.

Het appa-raat en de accu mogen daarom niet met het huisvuil afgevoerd worden. De afvoer kan gratis via de plaatselijk beschikbare teruggave- en inzamelsystemen gebeuren. Elektrische en elektronische apparaten bevatten vaak onderdelen die een potentieel gevaar kunnen vormen voor de menselijke gezondheid en het milieu als ze fou-tief worden gebruikt of niet correct worden afgevoerd. Deze onderdelen zorgen er desalniettemin voor dat het apparaat naar behoren functioneert. Apparaten die dit symbool dragen, mogen niet met het huisvuil worden af-gevoerd. Aanwijzingen betreffende de inhoudsstoffen (REACH)Huidige informatie over de inhoudsstoffen vindt u onder: www. kaercher. com/REACHHet leveringspakket van het apparaat staat op de ver-pakking afgebeeld. Controleer bij het uitpakken of de in-houd volledig is.

Mochten er eventueel accessoires ontbreken of mocht u transportschade constateren, neem dan contact op met uw leverancier. Gebruik alleen origineel toebehoren en originele reser-veonderdelen. Deze garanderen dat het apparaat veilig en zonder storingen functioneert.

Informatie over het toebehoren en de reserveonderde-len vindt u op www. kaercher. com. In ieder land zijn de door ons bevoegde verkoopkantoor uitgegeven garantiebepalingen van toepassing. Even-tuele storingen aan het apparaat verhelpen wij zonder kosten binnen de garantietermijn, mits een materiaal of fabrieksfout de oorzaak van deze storing is. Neem bij klachten binnen de garantietermijn contact op met uw leverancier of de dichtstbijzijnde klantenservicewerk-plaats en neem uw aankoopbewijs mee. (adres zie achterzijde)–Naast de instructies in de ge-bruiksaanwijzing moeten de algemene voorschriften inza-ke veiligheid en ongevallen-preventie van de wetgever in acht genomen worden. –Waarschuwings- en instruc-tiestickers op het apparaat geven belangrijke aanwijzin-gen over veilig gebruik.

InhoudAlgemene instructies NL 5Veiligheidsaanwijzingen NL 5Beschrijving apparaat NL 9Montage NL 9Inbedrijfstelling NL 9Gebruik NL 10Onderhoud NL 11Hulp bij storingen NL 12Technische gegevens NL 14Algemene instructiesReglementair gebruikZorg voor het milieuLeveringsomvangReserveonderdelenGarantieSymbolen op het toestelLET OPTijdens de reinigingswerkzaamheden mag de markering "MAX" van het vuilwaterre-servoir niet worden overschreden. Neem de volgende werkwijze in acht:1. Eerst vuilwaterreservoir leegmaken. 2. Vervolgens verswaterreservoir vullen. Veiligheidsaanwijzingen43NL.

– 6GEVAARVerwijzing naar een onmiddellijk dreigend gevaar dat tot ernstige en zelfs dodelijke lichaamsver-wondingen leidt.몇WAARSCHUWINGVerwijzing naar een mogelijke gevaarlijke situatie die tot ernsti-ge en zelfs dodelijke lichaams-verwondingen kan leiden.몇VOORZICHTIGVerwijzing naar een mogelijk ge-vaarlijke situatie die tot lichte verwondingen kan leiden.LET OPVerwijzing naar een mogelijke gevaarlijke situatie die tot mate-riele schade kan leiden.GEVAARApparaat niet in water onder-dompelen!Het apparaat en de accessoi-res voor gebruik controleren op goede staat.

Indien zij niet in goede staat verkeren, mag u de apparatuur niet gebrui-ken.Vervang het oplaadapparaat met kabel onmiddellijk door een origineel wisselstuk bij een zichtbare beschadiging.Bij alle reinigings- en onder-houdswerkzaamheden altijd het apparaat uitschakelen en de stekker uit het stopcontact trekken.Reparaties aan het apparaat mogen alleen worden uitge-voerd door een erkende klan-tendienst.Het apparaat bevat elektri-sche onderdelen - reinig het niet onder stromend water.Steek geen geleidende voor-werpen (bv.

schroevendraai-ers e.d.) in de laadbus.Geen contacten of leidingen aanraken.De opgave van de spanning op het typeplaatje moet over-eenkomen met de voedings-spanning.De laadkabel niet over scher-pe hoeken trekken en niet be-knellen.몇WAARSCHUWINGHet apparaat mag enkel aan een elektrische aansluiting aangesloten zijn die door een elektromonteur conform IEC 60364 werd uitgevoerd.Sluit het apparaat enkel aan wisselstroom aan. De span-ning moet overeenstemmen met het typeplaatje van het apparaat.Om veiligheidsredenen raden we aan het apparaat in princi-pe op te laden met een aard-lekschakelaar (max. 30 mA).GEVAARGevaar van stroomschokNeem de netstekker en de contactdoos nooit met vochti-ge handen vast.Laadapparaat niet in vervuil-de of natte toestand gebrui-ken.GevarenniveausElektrische componentenOplaadapparaat44 NL

– 7Laadapparaat niet in een ex-plosiegevaarlijke omgeving gebruiken.Laadapparaat niet aan de netkabel dragen.Gebruik en bewaar het op-laadapparaat enkel in droge ruimten.Netkabel beschermen tegen hitte, scherpe kanten, olie en bewegende toestelonderde-len.Verlengsnoeren met meer-voudige stopcontacten en ge-lijktijdige werking van meer-dere apparaten zijn te vermij-den.Netstekker niet verwijderen door hem aan de netkabel uit het stopcontact te trekken.Laadapparaat niet afdekken en ventilatiespleet van het laadapparaat vrijhouden.Laadapparaat niet openen.

Herstellingen uitsluitend laten uitvoeren door vakkundig personeel.Laadapparaat uitsluitend voor het opladen van goed-gekeurde accupacks gebrui-ken.Vervang het oplaadapparaat met kabel onmiddellijk door een origineel wisselstuk bij een zichtbare beschadiging.GEVAARGevaar van stroomschokStel de batterij niet bloot aan sterke zonnestralen, hitte en vuur.몇WAARSCHUWINGLaad de accu enkel met het origineel bijgevoegde of een door KÄRCHER vrijgegeven oplaadapparaat.Volgende adapter gebruiken:Accu niet openen, er be-staat gevaar van kortsluiting en er kunnen irriterende dam-pen of bijtende vloeitsoffen vrijkomen.GEVAARDe gebruiker moet het appa-raat op reglementaire wijze gebruiken.

Hij moet rekening houden met de plaatselijke omstandigheden en tijdens de werkzaamheden met het apparaat letten op personen in de omgeving.Het is verboden om het appa-raat in explosiegevaarlijke bereiken te gebruiken.Bij het gebruik van het appa-raat in gevaarlijke bereiken moeten de overeenkomstige veiligheidsvoorschriften in acht genomen worden.Gebruik het apparaat niet als het vooraf gevallen, zichtbaar beschadigd of ondicht is.Houd verpakkingsfolie uit de buurt van kinderen, er be-staat verstikkingsgevaar!BatterijVeilige omgangPS0745NL

– 8몇WAARSCHUWINGKinderen of niet-geïnstrueerd personeel mogen het appa-raat niet gebruiken. Dit apparaat mag niet ge-bruikt worden door personen met beperkte fysieke, zintuig-lijke of mentale capaciteiten of met te weinig ervaring en/of kennis, tenzij ze onder toe-zicht staan van een bevoeg-de persoon die instaat voor hun veiligheid of van die per-soon instructies hebben ge-kregen over het gebruik van het apparaat en de daaruit re-sulterende gevaren begrij-pen. Kinderen mogen niet met het apparaat spelen. Kinderen moeten gecontro-leerd worden om te garande-ren dat ze niet met het appa-raat spelen. Houd het apparaat uit de buurt van kinderen zolang het ingeschakeld of niet afge-koeld is. De reiniging en het gebrui-kersonderhoud moegen niet zonder toezicht door kinderen uitgevoerd worden. Bedien of bewaar het appa-raat overeenkomstig de be-schrijving c. q. afbeelding.

몇VOORZICHTIGZorg er vóór alle handelingen met of aan het apparaat voor dat het apparaat stabiel staat om ongevallen of beschadi-gingen door omvallen van het apparaat te vermijden. Giet nooit oplosmiddelen, vloeistoffen die oplosmidde-len bevatten of onverdunde zuren (bijv. reinigingsmidde-len, benzine, verfverdunner en aceton) in het waterreser-voir omdat deze stoffen mate-rialen in het apparaat aantas-ten. Laat het apparaat nooit zon-der toezicht staan terwijl het in bedrijf is. Lichaamsdelen (bijv. haar, vinger) uit de buurt van de ro-terende borstelwalsen hou-den. Handen tijdens de reiniging van de zuigkop beschermen. Hierbij ontstaat namelijk ver-wondingsgevaar door scher-pe voorwerpen (bijv. splin-ters). Verbindingskabel uit de buurt houden van hittebronnen, scherpe kanten, olie en be-wegende apparaatonderde-len.

LET OPSchakel het apparaat alleen in als het verswater- en het vuilwaterreservoir zijn ge-plaatst. Met dit apparaat mogen geen scherpe of grote voorwerpen (bijv. scherven, kiezelstenen, onderdelen van speelgoed) worden opgezogen.

– 9dige stoffen in het verswater-reservoir doen. Zorg er ook voor dat deze stoffen niet worden opgezogen. Gebruik het apparaat alleen op harde vloeren met water-vaste coating (bijv. gelakt parket, geëmailleerde tegels, linoleum). Gebruik het apparaat niet voor de reiniging van tapijten en vloerbedekking. Rijd met het apparaat niet over het vloerrooster van convectorverwarmingen. Het apparaat kan het uittredende water niet opnemen als het over het rooster rijdt. Schakel het apparaat bij lan-gere pauzes en na gebruik met de hoofdschakelaar/ap-paraatschakelaar uit en trek de netstekker van het oplaad-apparaat los. Gebruik het apparaat niet bij temperaturen onder 0 °C. Het apparaat tegen regen be-schermen. Niet buiten op-slaan.

Afbeeldingen zie pagina´s met afbeeldingen** FC 5 Cordless** FC 5 Cordless PremiumAfbeelding De stang van de handgreep tot de aanslag in het basisapparaat plaatsen tot ze hoorbaar vastklikt. Handgreepstang moet vast in het apparaat steken. Afbeelding Borstelwalsen tot de aanslag op de walshouder draaien. Let erop dat de kleurindicaties op de binnenkant van de wals en de walshouder op het apparaat overeenkomen (blauw op blauw). Controleer na de montage of de borstelwalsen ste-vig vastzitten. Afbeelding Plaats voor meer stabiliteit het apparaat in het rei-nigingsstation. Afbeelding Sluit de laadkabel van het oplaadapparaat op de laadbus van het apparaat aan. Netstekker van het oplaadapparaat in de contact-doos steken. Afbeelding De led-controlelampjes geven de actuele laadtoe-stand van de accu aan.

– 10Wanneer de accu voor 1/3 is opgeladen, branden de onderste ledlampjes continu, de beide bovenste ledlampjes knipperen verder. Wanneer de accu voor 2/3 is opgeladen, branden de beide onderste ledlampjes continu, de bovenste ledlampjes knipperen verder. Nadat de batterij volledig is opgeladen, blijven de 3 led-controlelampjes 60 minuten continu branden. Daarna gaan de led-controlelampjes uit. Afbeelding Na het opladen de netstekker uit het stopcontact trekken en de laadkabel uit de laadbus halen. Afbeelding Haal het verswaterreservoir met de greep uit het apparaat. Afbeelding Tankdop openen. Vul het verswaterreservoir met koud of lauwwarm leidingswater. Indien nodig kunnen reinigings- en onderhouds-middelen van KÄRCHER in het schoonwaterreser-voir worden gevuld. *Zie hoofdstuk "Reinigings- en onderhoudsmidde-len".

Markering "MAX" mag tijdens het vullen niet wor-den overschreden. Tankdop sluiten. Afbeelding Schoonwatertank in het apparaat plaatsen. Verswaterreservoir moet vast in het apparaat zit-ten. LET OP*Let op de aanbevolen dosering voor het reinigings- of onderhoudsmiddel. LET OPAfbeelding Apparaat mag alleen vuil en vloeistof (max. 250 ml) op-nemen. Afbeelding Verwijder voor het gebruik van het apparaat evt. voor-werpen van de vloer, zoals scherven, kiezelstenen, schroeven of speelgoed. Controleer voor het gebruik van het apparaat op een normale plaats of de vloer waterbestendig is. Reinig geen ondergrond die gevoelig is voor water, zoals on-behandelde kurkvloer (vocht kan binnendringen en de vloer beschadigen). Afbeelding Rijd achterwaarts richting de deuropening zodat er geen voetsporen op de vers gereinigde vloer achterblij-ven. Apparaat in een hoek van ca.

60 graden aan de handgreep vastnemen. De vloer wordt door de voorwaartse en achter-waartse bewegingen van het apparaat gereinigd, net zoals bij stofzuigen. Laat op sterk vervuilde plaatsen het apparaat lang-zaam over de grond glijden.

Bij meegeleverde walsparen in grijs en geel: Beide walsparen hebben dezelfde functie, maar kunnen voor verschillende toepassingsgebieden worden ingezet (kleur dient als onderscheiding, bijv. voor keuken en bad). Afbeelding Druk de ON-knop slechts kort in. Na ca. 1-2 seconden beginnen de walsen te draai-en en is het apparaat klaar voor gebruik. LET OPDe borstelwalsen beginnen meteen te draaien als het apparaat wordt ingeschakeld. De handgreep moet wor-den vastgehouden om ervoor te zorgen dat het appa-raat niet uit zichzelf wegrijdt. Controleer of het verswaterreservoir met water is ge-vuld en het vuilwaterreservoir in het apparaat is ge-plaatst. Afbeelding Vul het reinigingsstation met een maatbeker van 50 ml schoon water om de walsen snel te bevoch-tigen. Afbeelding Schakel het apparaat in en stel het voor 5 secon-den in het station in bedrijf.

Het apparaat heeft dan het optimale vochtgehalte voor een snelle reiniging. Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Afbeelding Neem het apparaat aan de draaggreep uit het rei-nigingsstation en stel het op de vloer. Houd het apparaat aan de handgreep vast. Afbeelding Voor het inschakelen de hoofdschakelaar (in/uit) indrukken. Afbeelding – 3 leds branden - 3/3 batterijlooptijd (volledige loop-tijd). – 2 leds branden - 2/3 batterijlooptijd. – 1 led brandt - 1/3 acculooptijd. 5 minuten voor het einde van de looptijd geven de walsen door een veranderde walssnelheid een sig-naal af. Ca. 2,5 minuten voordat de accu leeg is, knippert de onderste led. 1,5 minuten voor het einde van de looptijd schakelt het apparaat uit. Door het apparaat opnieuw in te schakelen kunnen de resterende 1,5 minuten voor reiniging van appa-raten in het station worden gebruikt.

LET OPVoor het vullen van het verswaterreservoir het vuilwa-terreservoir legen. Zo wordt vermeden dat het vuilwa-terreservoir overloopt. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir leegmaken". Afbeelding Apparaat in het reinigingsstation plaatsen. Schoonwatertank vullenGebruikAlgemene instructies voor de bedieningApparaat inschakelenBeginnen met het werkLooptijd batterijReinigingsvloeistof navullen48 NL.

– 11Afbeelding Haal het verswaterreservoir met de greep uit het apparaat. Afbeelding Tankdop openen. Vul het verswaterreservoir met koud of lauwwarm leidingswater. Indien nodig reinigings- of onderhoudsmiddel toe-voegen. Markering "MAX" mag tijdens het vullen niet wor-den overschreden. Tankdop sluiten. Afbeelding Schoonwatertank in het apparaat plaatsen. Verswaterreservoir moet vast in het apparaat zit-ten. LET OPOm ervoor te zorgen dat het vuilwaterreservoir niet overloopt, moet het waterpeil regelmatig worden gecon-troleerd. De markering "MAX" mag niet overschreden worden. Afbeelding Apparaat in het reinigingsstation plaatsen. Afbeelding Vuilwaterreservoir aan de onderste greepstang houden. Druk hierbij de bovenste greepstang met de duim naar beneden. Neem het vuilwaterreservoir eruit. Afbeelding Deksel van het vuilwaterreservoir afnemen. Vuilwatertank leegmaken.

Afhankelijk van de verontreiniging deksel/afschei-der en vuilwaterreservoir met leidingswater reini-gen. Deksel van het vuilwaterreservoir plaatsen. Deksel moet vast op het vuilwaterreservoir zitten. Afbeelding Vuilwatertank in het apparaat plaatsen. Vuilwaterreservoir moet vast in het apparaat zitten. Afbeelding Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Afbeelding Apparaat in het reinigingsstation plaatsen. LET OPOm ervoor te zorgen dat het apparaat stabiel staat, moet het als het niet wordt gebruikt steeds in het reini-gingsstation (parkeerstation) worden geplaatst. Omdat het apparaat op zich niet stabiel genoeg is, kan het kan-telen. Hierdoor kan vloeistof uittreden en zo de vloerbe-dekking beschadigen. Afbeelding Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Afbeelding Apparaat in het reinigingsstation plaatsen.

Afbeelding Afvalwatertank verwijderen. LET OPNa gebruik wordt het apparaat door een spoeling gerei-nigd. Zie hoofdstuk "Apparaatreiniging door spoeling".

Afbeelding Apparaat volledig legen. Afbeelding totAfbeelding Vuilwatertank leegmaken. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir leegmaken". Verwijder het water als er zich nog water in het verswaterreservoir of het reinigingsstation bevindt. LET OPOm de ontwikkeling van geurtjes te voorkomen, moet bij het opbergen van het apparaat het schoonwater- en vuilwaterreservoir volledig worden geleegd. Afbeelding Apparaat aan de draaggreep naar de opslagplaats dragen. Afbeelding Plaats voor meer stabiliteit het apparaat in het rei-nigingsstation. Apparaat in een droge ruimte bewaren. LET OPNa gebruik het apparaat steeds met het reinigingsstati-on en vers water laten doorspoelen. Met deze procedu-re wordt het apparaat optimaal gereinigd en wordt ver-meden dat in het apparaat ophopingen van vuil en bac-teriën of onaangename geurtjes ontstaan. Afbeelding Apparaat uitschakelen.

Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Afbeelding Apparaat in het reinigingsstation plaatsen. Voor het spoelen het schoonwaterreservoir vullen met koud of lauwwarm leidingwater om de zuigka-nalen en gleuven van de zuigkop volledig vrij te maken van resten van reinigingsmiddelen. Schoonwatertank in het apparaat plaatsen. Afbeelding Vuilwaterreservoir wegnemen en leegmaken. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir leegmaken". Maatbeker met 200 ml water vullen. Water in het reinigingsstation vullen. Indien nodig kunnen voor het spoelen ook KÄR-CHER-reinigingsmiddelen worden toegevoegd. Voor het inschakelen de hoofdschakelaar (in/uit) indrukken. Apparaat 30-60 seconden laten draaien tot het wa-ter volledig uit het reinigingsstation is gezogen. De spoeling is nu beëindigd. TipHoe langer het apparaat is ingeschakeld, hoe minder vocht in de borstelwalsen blijft zitten.

Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Verwijder het verswaterreservoir en maak het leeg als er zich nog water in het verswaterreservoir be-vindt.

– 12Verwijder het water als er zich nog water in het rei-nigingsstation bevindt. LET OPMaak eerst het verswater- en vuilwaterreservoir leeg voordat u het apparaat op de vloer legt om de walsen te verwijderen. Zo wordt vermeden dat er vloeistof uit de reservoirs komt terwijl het apparaat op de vloer ligt. TipBij sterke verontreiniging kunnen de borstelwalsen af-zonderlijk worden gereinigd. Afbeelding Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Verwijder het verswaterreservoir en maak het leeg als er zich nog water in het verswaterreservoir be-vindt. Schoonwaterreservoir leegmaken. Afbeelding Vuilwatertank leegmaken. Afbeelding Draai aan de greep de borstelwalsen eruit. Afbeelding Reinig de walsen onder stromend water. ofWas de walsen op maximaal 60 °C in de wasma-chine. LET OPBij reiniging in de wasmachine geen wasverzachter ge-bruiken.

Zo raken de microvezels niet beschadigd en behouden de borstelwalsen hun hoge reinigingskracht. De borstelwalsen zijn niet geschikt voor de droogtrom-mel. Afbeelding Na de reiniging de walsen op de walsenbewaar-plaats van het reinigingsstation plaatsen en aan de lucht laten drogen. De nodige tijd voor het drogen kan worden verkort door de walsen uit te wringen. LET OPBij sterke verontreiniging of als onderdelen (bijv. ste-nen, splinters) in de zuigkop terechtkomen moet deze worden gereinigd. Deze onderdelen veroorzaken tij-dens het gebruik een klapperend geluid of verstoppen de zuigkanalen en reduceren het zuigvermogen. Afbeelding Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Afbeelding Borstelwalsen verwijderen. Zie hoofdstuk "Reiniging van de walsen". Afbeelding Druk op de vergrendeling van de zuigkop. Verwijder de afdekking van de zuigkop.

Reinig de zuigkop van het apparaat met een droge doek. De afdekking van de zuigkop op de zuigkop beves-tigen. TipZuigkopafdekking moet bij de bevestiging aan de zuig-kop hoorbaar vastklikken. Afbeelding Borstelwalsen tot de aanslag op de walshouder draaien. Zie hoofdstuk "Reiniging van de walsen". LET OPHet vuilwaterreservoir moet regelmatig worden gerei-nigd om te vermijden dat de afscheider niet door stof of vuil verstopt raakt of zich vuil in het reservoir vastzet. Afbeelding Apparaat uitschakelen. Hiervoor de schakelaar aan-/uitschakelen. Afbeelding Apparaat in het reinigingsstation plaatsen. Afbeelding totAfbeelding Vuilwaterreservoir uit het apparaat nemen. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir leegmaken". Deksel/afscheider en vuilwaterreservoir met lei-dingswater reinigen. Het vuilwaterreservoir kan ook in de afwasmachine worden gereinigd.

Afbeelding Na de reiniging het vuilwaterreservoir met deksel opnieuw in het apparaat plaatsen. LET OPGebruik van ongeschikte reinigings- en onderhouds-middelen kan het apparaat beschadigen en de aan-spraak op garantie laten vervallen. TipGebruik indien nodig reinigings- of onderhoudsmidde-len van KÄRCHER voor de vloerreiniging. Let bij de dosering van de reinigings- of onder-houdsmiddelen op de aanbevolen hoeveelheden van de fabrikant. Afbeelding Vul het vuilwaterreservoir eerst met water en dan met reinigings- of onderhousdmiddelen om schuimvorming te vermijden. Laat tijdens het vullen met water nog plaats over voor de hoeveelheid reinigings- of onderhoudsmid-del zodat het "MAX"-vulpeil van het verswaterre-servoir niet wordt overschreden. Storingen hebben vaak een eenvoudige oorzaak die u met behulp van het volgende overzicht zelf kunt oplos-sen.

Bij twijfel of bij storingen die niet worden vermeld kunt u zich wenden tot de erkende klantendienst. Laadstekker/netstekker niet correct aangesloten. Laadstekker/netstekker correct aansluiten. Accu is leeg. Apparaat opladen.

Controleer of de laadkabel nog in het apparaat steekt. Laadkabel loskoppelen omdat bedrijf met aange-sloten laadkabel niet mogelijk is. Walsen reinigenZuigkop reinigenVuilwaterreservoir reinigenReinigings- en onderhoudsmiddelenHulp bij storingenAccu wordt niet geladenApparaat kan niet worden ingeschakeld50 NL.

– 13Onderste led knippert bij het inschakelen van het appa-raat en het apparaat start niet. Accu is leegApparaat opladen. Alle leds knipperen tegelijkertijd aan snel tempo. Gebruik van foute of defecte voeding. Gebruik de originele voeding of vervang de defecte voeding. ofApparaat te heet tijdens het gebruik (bijv. bij ge-bruik bij hoge omgevingstemperaturen). Neem een pauze en laat het apparaat afkoelen. Wanneer het apparaat ook wordt uitgeschakeld:Neem een pauze en laat het apparaat afkoelen. het apparaat kan pas opnieuw worden ingescha-keld wanneer het voldoende is afgekoeld. Filterinzet is niet geplaatst. (zie afbeelding voor apparaatbeschrijving)Schoonwaterreservoir verwijderen en filterinzet met pen naar boven plaatsen. Filterinzet is omgekeerd geplaatst. Filterinzet verwijderen en filterinzet met pen naar boven plaatsen.

De zuigslang is door opeenhoping van vuil verstopt. Zuigslangen voorzichtig van de zuigkop en het ba-sisapparaat verwijderen. Zuigslangen voor 10 - 20 minuten in koud water leggen. Zuigslangen met een stomp voorwerp en/of onder stromend water reinigen. Geen water in de watertank. Water bijvullenSchoonwaterreservoir is niet correct in het apparaat ge-plaatst. Verswaterreservoir zodanig plaatsen dat het vast in het apparaat zit. Borstelwalsen ontbreken of zijn niet correct gemon-teerd. Afbeelding Borstelwalsen monteren of de walsen tot de aan-slag op de walshouder draaien. Borstelwalsen zijn vervuild of versleten. Borstelwalsen reinigen. ofBorstelwalsen vervangen. Walsen worden geblokkeerd. Afbeelding Walsen verwijderen en controleren of een voor-werp in de walsen vastzit. Controleren of de walsen tot aan de aanslag op de walshouder zijn gedraaid. Walsen zijn te droog.

Afbeelding Afdekking van de zuigkop wegnemen en zuigkop reinigen. Zie hoofdstuk "Zuigkop reinigen". Zuigkanalen en gleuf van de zuigkop zijn verstopt. Afbeelding Afdekking van de zuigkop wegnemen en zuigkop reinigen. Zie hoofdstuk "Zuigkop reinigen". Vuilwaterreservoir is te vol. Afbeelding totAfbeelding Vuilwaterreservoir meteen leegmaken. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir reinigen". Vuilwaterreservoir is niet correct in het apparaat ge-plaatst. Controleren of het deksel vast op het vuilwaterre-servoir zit. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir reinigen". Afscheider is verstopt. Deksel van het vuilwaterreservoir wegnemen en afscheider reinigen. Zie hoofdstuk "Vuilwaterreservoir reinigen". Het filternet van de afscheider van het vuilwaterreser-voir werd bij de reiniging beschadigd. Afscheider vervangen.

Reinigings- of onderhoudsmiddelen zijn niet geschikt voor het apparaat of foute dosering. Gebruik de door de fabrikant aanbevolen reini-gings- of onderhoudsmiddelen. Zie hoofdstuk "Reinigings- en onderhoudsmidde-len". Let op de doseringsinstructies van de fabrikant. Eerste bevochtiging van de walsen werd niet of te kort uitgevoerd en de walsen zijn daardoor niet volledig be-vochtigd (walsen reinigen daarom slechts gedeeltelijk). Afbeelding Walsen volledig bevochtigen. LET OPVerwijder de handgreep na de montage niet meer van het basisapparaat. De handgreep mag alleen van het basisapparaat wor-den verwijderd wanneer het apparaat voor servicedoel-einden wordt verzonden. Afbeelding Zie afbeelding aan het einde van de gebruiksaanwijzingSteek de schroevendraaier in een hoek van 90 gra-den in de kleine opening aan de achterkant van de handgreep en verwijder de handgreep.

Led-foutweergaveWalsen worden niet met vers water bevochtigdApparaat neemt geen vuil opWalsen draaien nietLuid ratelen bij het inschakelen Klapperend geluid in de zuigkop Zuigvermogen vermindertApparaat verliest vuil waterApparaat laat strepen op de vloer achter De handgreep van het basisapparaat verwijderen51NL.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Karcher FC 5 Cordless Premium stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden