Iiyama UC CAM180UM-1 Handleiding
Iiyama Video conferentie systeem UC CAM180UM-1
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama UC CAM180UM-1 (20 pagina’s), behorend tot de categorie Video conferentie systeem. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 42 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Iiyama UC CAM180UM-1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

All pictures in this guide are for reference only,
please refer to the actual product.
USB Panoramic Camera
User Manual
UC CAM180UM-1
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Video conferentie systeem |
| Model: | UC CAM180UM-1 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 200 g |
| Breedte: | 144 mm |
| Diepte: | 26 mm |
| Hoogte: | 73 mm |
| Gewicht verpakking: | 500 g |
| Breedte verpakking: | 175 mm |
| Diepte verpakking: | 44 mm |
| Hoogte verpakking: | 175 mm |
| Type verpakking: | Doos |
| Type stroombron: | USB |
| Field of view (FOV) hoek: | 180 ° |
| Maximale beeldsnelheid: | 30 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid: | 1920x1080@30fps, 2560x1440@30fps, 3840x2160@24fps |
| Megapixels: | 12 MP |
| Maximale videoresolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Ingebouwde microfoon: | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, ErP, REACH, RoHS, WEEE |
| Dichtstbijzijnde focus afstand: | 1.5 m |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85258900 |
| F-nummer (relatieve aperture): | 2.2 |
| USB Type-C-connector: | Ja |
| Microfoon pick-up bereik: | 4 m |
| Auto-framing: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama UC CAM180UM-1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Video conferentie systeem Iiyama
27 Juli 2023
4 Juni 2023
Handleiding Video conferentie systeem
Nieuwste handleidingen voor Video conferentie systeem
1 April 2026
17 Maart 2026
12 Maart 2026
6 Maart 2026
3 Maart 2026
1 Maart 2026
23 Februari 2026
24 December 2025
23 December 2025
17 December 2025