Iiyama ProLite XUB2395WSU Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Iiyama ProLite XUB2395WSU (28 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 15 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
2.7 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
266
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ProLite XUB2395WSU |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 6000 g |
| Type verpakking: | Doos |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 22.5 " |
| Resolutie: | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:10 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, DisplayPort, USB |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Snelstartgids: | Ja |
| Markt positionering: | Bedrijf |
| Frequentiebereik horizontaal: | 48 - 75 kHz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.3 W |
| Maximale refresh snelheid: | - Hz |
| HD type: | WUXGA |
| HDMI: | Ja |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | 4 ms |
| Pixel pitch: | 0.254 x 0.248 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch): | 5000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Diepte ( zonder voet ): | 209.5 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 353 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 499 mm |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 57 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 17 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | Niet beschikbaar |
| Breedte apparaat (met standaard): | 499 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 209.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 503.5 mm |
| Gewicht (met standaard): | 4500 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Versie USB-hub: | 2.0 |
| Soort voeding: | Intern |
| Soort paneel: | IPS |
| Draaibaar: | Ja |
| Horizontaal draaibaar: | 45 - 90 ° |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Beeldoppervlakte: | Mat |
| Ingebouwde USB-hub: | Ja |
| NTSC-dekking (normaal): | 72 procent |
| Grootte beeld (horizontaal): | 297.2 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 488.2 mm |
| sRGB-dekking (gemiddeld): | 99 procent |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| Scharnier: | Ja |
| Pivot hoek: | 90 - 90 ° |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 24 W |
| Bereik kantelhoek: | 23 - 5 ° |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026