Iiyama OPC51103BC Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Iiyama OPC51103BC (2 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 28 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
411
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | OPC51103BC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 750 g |
| Breedte: | 133.5 mm |
| Diepte: | 202 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 970 g |
| Breedte verpakking: | 192 mm |
| Diepte verpakking: | 267 mm |
| Hoogte verpakking: | 72 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Frequentie van processor: | - GHz |
| Processorfamilie: | Intel® Core™ i5 |
| Processormodel: | i5-1135G7 |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie: | 4.2 |
| Inclusief besturingssysteem: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Stroomverbruik (in standby): | 1.5 W |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Netvoeding: | - W |
| Intern geheugen: | 8 GB |
| Opslagmedia: | SSD |
| Intern geheugentype: | DDR4-SDRAM |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 4 |
| Processor socket: | FCBGA1449 |
| Processor cache: | 8 MB |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Configureerbare TDP-down: | 12 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie: | 0.9 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie: | 2.4 GHz |
| Configureerbare TDP-up: | 28 W |
| Architectuur besturingssysteem: | 64-bit |
| Maximum intern geheugen: | - GB |
| Totale opslagcapaciteit: | 256 GB |
| Soort optische drive: | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter: | Ja |
| Aparte grafische adapter: | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics adapter model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board grafische adapter DirectX-versie: | 12.1 |
| On-board grafische adapter OpenGL versie: | 4.6 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C: | 1 |
| Ondersteunde instructie sets: | AVX 2.0, AVX-512, SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® Turbo Boost Technology: | 2.0 |
| Intel® Quick Sync Video Technology: | Ja |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD): | Ja |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Ja |
| Idle States: | Ja |
| Thermal Monitoring Technologies: | Ja |
| CPU configuratie (max): | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Ja |
| Ingebouwde opties beschikbaar: | Nee |
| Intel® OS Guard: | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Ja |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX): | Nee |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x): | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology: | Nee |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP): | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen: | Nee |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 10 - 90 procent |
| Maximale turbofrequentie van processor: | 4.2 GHz |
| Discreet grafische adapter model: | Niet beschikbaar |
| Aantal geïnstalleerde SSD's: | 1 |
| SSD capaciteit: | 256 GB |
| Inclusief muis: | Nee |
| Type behuizing: | mini PC |
| ECC: | Nee |
| SSD interfaces: | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's: | 256 GB |
| Inclusief monitor: | Nee |
| Aantal verwerkingseenheden: | 80 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ja |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility: | Nee |
| Intel® High Definition Audio (Intel® HD Audio): | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 65 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 10 - 90 procent |
| Type product: | Mini PC |
| Processorgeneratie: | Intel® 11de generatie Core™ i5 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Ja |
| Intel® Smart Sound Technology: | Ja |
| Status: | Launched |
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026