Iiyama MD 052B2040 Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd MD 052B2040
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama MD 052B2040 (1 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Iiyama MD 052B2040 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

TipoWall mount
Número de pantallas1
Tamaño de pantalla86'' - 98''
Peso máximo125kg / monitor
VESA maximum800 x 900mm
Peso (sin caja)11kg
Peso (con caja)12kg
Universal wall mount for 86"-98" large format displays in portrait , max 900x800mm. 125kg
This universal wall mount features special long mounting bars for mounting large format displays with big VESA patterns, such
as the , in portrait mode. The mounts include fastening material to secure the mount to the display.LH9852UHS-B1
Furthermore, they include a safety bar or fixation, offering you protection from theft; a padlock needs to be added separately.
Also available for the is a landscape wall mount model LH9852UHS-B1MD 052B2010.
All trademarks and registered trademarks acknowledged. E & O E. Specification subject to change without notice. All LCD's comply with ISO-9241-
307:2008 in connection with pixel defects.
© IIYAMA CORPORATION. ALL RIGHTS RESERVED
MD 052B2040
ESPECIFICACIÓN TÉCNICA01
DIMENSIONES / PESO02
25.02.2021 07:59:56
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | MD 052B2040 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 11000 g |
| Gewicht verpakking: | 12000 g |
| Montagewijze: | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 125 kg |
| Compatibiliteit: | iiyama LH9852UHS-B1 |
| Montage interface compatibiliteit (min): | - mm |
| Montage interface compatibiliteit (max): | 800 x 900 mm |
| Aantal displays ondersteund: | 1 |
| Maximale schermgrootte: | 98 " |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85299097 |
| Minimale schermgrootte: | 86 " |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama MD 052B2040 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026