Iiyama MD 052B2000 Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd MD 052B2000
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama MD 052B2000 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 8 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Iiyama MD 052B2000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

ModulationWiFiTF5537MSC-B1AG, TF5537MSC-B2AG, TF5537MSC-W2AG, TH6567MIS-B1AG
Soporte universal de pared, máx. 805 x 466mm., 125 kg
Todos los soportes de pared universales son compatibles con VESA. Además del montaje en pared, nuestros soportes de
pared pueden usarse para montaje en techo, gracias a un juego de tubos, y también para un montaje en suelo (utilizando
tuercas) con un pie adecuado. Los soportes incluyen material de sujeción para asegurar el montaje a la pantalla. El soporte de
pared viene con una barra de seguridad especial para sujetar la pantalla de forma segura. Candado no está incluido.
MD 052B2000
ESPECIFICACIÓN TÉCNICA01
25.02.2021 09:54:11
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | MD 052B2000 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 895 mm |
| Diepte: | 33 mm |
| Hoogte: | 510 mm |
| Montagewijze: | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 125 kg |
| Paneelmontage-interface: | 75 x 75,100 x 100,100 x 200,200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400,800 x 400 mm |
| Montage interface compatibiliteit (min): | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max): | 800 x 400 mm |
| Maximale schermgrootte: | - " |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85299097 |
| Minimale schermgrootte: | - " |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama MD 052B2000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026