Hyundai VFHN-21SM3WF1 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Hyundai VFHN-21SM3WF1 (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vriezer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 6 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Hyundai VFHN-21SM3WF1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Product specificaties
| Merk: | Hyundai |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | VFHN-21SM3WF1 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 544 mm |
| Diepte: | 571 mm |
| Hoogte: | 1426 mm |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 238 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 168 l |
| Vriescapaciteit: | - kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | - uur |
| Aantal planken vriezer: | 5 |
| Aantal sterren: | 4* |
| No Frost system: | Nee |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Markt positionering: | Staande |
| Type product: | Vrieskast |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Hyundai VFHN-21SM3WF1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vriezer Hyundai
29 April 2026
29 April 2026
29 April 2026
28 April 2026
28 April 2026
28 April 2026
25 November 2025
12 Oktober 2025
29 September 2025
26 Februari 2025
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
30 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026