Hyundai VFHN08SM3WF0 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Hyundai VFHN08SM3WF0 (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vriezer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Hyundai VFHN08SM3WF0 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

HYUNDAI
VFHN08SM3WE0
2019/2016
60L
ABDC
40dB
156kWh/annum
Product specificaties
| Merk: | Hyundai |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | VFHN08SM3WF0 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 480 mm |
| Diepte: | 450 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 196 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 60 l |
| Vriescapaciteit: | - kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | - uur |
| Snelvriesfunctie: | Nee |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Type product: | Vrieskast |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Hyundai VFHN08SM3WF0 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vriezer Hyundai
29 April 2026
29 April 2026
29 April 2026
28 April 2026
28 April 2026
28 April 2026
25 November 2025
12 Oktober 2025
29 September 2025
26 Februari 2025
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
30 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026