Hyundai LMHN-14BI31 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Hyundai LMHN-14BI31 (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 47 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.1 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.748
Product specificaties
| Merk: | Hyundai |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | LMHN-14BI31 |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 198 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.8 l |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 75 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min, Auto, Eco 50°C, Glass/delicate, Hygiene, Normal, Pre-wash, Quick, Turbo |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.747 kWu |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 65 °C |
| Aantal mandjes: | 3 mand(en) |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.49 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Hyundai
14 December 2024
14 December 2024
14 December 2024
14 December 2024
14 November 2024
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026