HP ENVY 110 e-All-in-One D411 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van HP ENVY 110 e-All-in-One D411 (62 pagina’s), behorend tot de categorie Printer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen. Heb je een vraag over HP ENVY 110 e-All-in-One D411 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | HP |
| Categorie: | Printer |
| Model: | ENVY 110 e-All-in-One D411 |
Handleiding HP ENVY 110 e-All-in-One D411 – volledige tekst
Inhoudsopgave1 Help voor HP ENVY 110 e-All-in-One D411 series. 32 Kennis maken met de HP ENVY 110 seriesPrinteronderdelen. 5Functies van het bedieningspaneel. 63 Hoe kan ik. 94 AfdrukkenFoto's afdrukken. 11Documenten afdrukken. 13Labels en enveloppen afdrukken. 13Afdrukmedia selecteren. 14Afdrukmateriaal laden. 14Aanbevolen papiersoorten om foto's af te drukken. 15Aanbevolen papier voor afdrukken en kopiëren. 16Tips voor geslaagd afdrukken. 165 Kopiëren en scannenTekst of gemengde documenten kopiëren. 19Scannen naar een computer, USB-station of geheugenkaart. 21Tips voor geslaagd kopiëren en scannen. 226 Webservices gebruikenVan om het even waar afdrukken met HP ePrint. 23Apps afdrukken. 24Surf naar de HP ePrintCenter-website. 257 Faxen verzenden en ontvangen met eFaxDe printer instellen om te faxen (vereist). 27Een faxbericht verzenden. 28Een faxbericht ontvangen. 28Faxinstellingen.
28Faxproblemen en vragen. 288 Met cartridges werkenGeschatte inktniveaus controleren. 29Vervang de cartridges. 29Inktproducten bestellen. 31Inktpatronen reinigen. 31Reinigen indien de achterkant van een blad inktvlekken vertoont. 31Reinig de papierinvoer. 32Informatie over de cartridgegarantie. 32Tips voor het werken met inkt. 329 AansluitmogelijkhedenDe HP ENVY 110 series aan een netwerk toevoegen. 33Tips voor het installeren en gebruiken van een netwerkprinter. 3510 Een probleem oplossenMeer hulp krijgen. 37Er kan niet worden afgedrukt. 37Afdrukproblemen oplossen. 39Kopieer- en scanproblemen oplossen. 39Een papierstoring oplossen. 40Probleemoplossing: de wagen met printcartridges. 41HP-ondersteuning. 421Inhoudsopgave.
Schuift automatisch naar buiten tijdens het afdrukken of kopiëren, wordt vervolgensautomatisch opgeborgen.9 Grafisch kleurenscherm (ook wel het display/scherm genoemd)10 USB-flashdrive11 Sleuven voor geheugenkaarten12 Toegangsklep printer (open)13 Kap papierbaan14 Druk de knoppen in om de kap van de papierbaan te verwijderen15 Papierbreedtegeleiders16 Papierlade (uitvoer)17 Wagen met printcartridges18 Printcartridges (geplaatst)19 Poort om een USB-kabel op een computer aan te sluiten in plaats van een draadloze verbinding. Bepaalde functieszijn enkel beschikbaar met een draadloze netwerkverbinding.20 Netsnoeraansluiting. Gebruik alleen het netsnoer dat door HP is geleverd.Functies van het bedieningspaneelOp de touchscreen worden menu's, foto's en berichten weergegeven.
U kunt het aanraken en uw vingerhorizontaal verschuiven om door foto's en verticaal door keuzemenu's te scrollen.Opmerking eFax is mogelijk niet in alle landen/regio's beschikbaar.Hoofdstuk 26 Kennis maken met de HP ENVY 110 seriesKennis maken met de HP ENVY 110series
1 Start: Keert terug naar het Thuis-scherm, het scherm dat verschijnt wanneer u de printer voor het eerst inschakelt. 2 Meer informatie: Indien webservices zijn ingeschakeld, surft u hiermee op internet om meer Toepassingen tedownloaden. 3 Terug: Keert terug naar het vorige scherm op het beeldscherm. 4 Foto: hiermee wordt het menu Foto geopend. Van hieruit kunt u foto's bekijken en afdrukken, verbinden met Snapfish,een afgedrukte foto opnieuw afdrukken of foto's op een USB-flashdrive of een geheugenkaart opslaan. 5 Kopiëren: Opent het menu Kopiëren, waar u uw kopie vooraf kunt bekijken, het formaat en de helderheid ervan kuntbewerken, zwart-wit of kleuren kunt selecteren en het aantal exemplaren kunt selecteren. U kunt ook de instellingenaanpassen voor dubbelzijdige afdrukken of formaat, kwaliteit en papiersoort selecteren.
6 Scannen: opent het menu Scannen, waarin u een bestemming kunt selecteren voor uw scan. 7 eFax: Opent de internetfaxservice eFax. Verzend en ontvang faxberichten zonder faxtoestel en zonder telefoonlijn. Uhebt een internetverbinding en Webservices nodig. 8 Annuleren: beëindigt de huidige handeling. 9 Toepassingen: biedt een snelle en gemakkelijke toegang om pagina's via het web af te drukken, zoals kaarten, bonnen,kleurplaten, puzzels en meer. 10 Help: Toont informatie op het beeldscherm om de huidige werking te ondersteunen. 11 Instellingen: opent het menu Instellingen met een lijst van andere menu's van waaruit u de productinstellingen kuntwijzigen en onderhoudsfuncties kunt uitvoeren. Instellingen menu's omvatten Netwerk, Web, Hulpprogramma's enVoorkeuren. 12 Inktstatus: opent het dashboard Inktstatus, dat de geschatte inktniveaus per cartridge aangeeft.
13 Toepassingsbeheer: Opent het toepassingsbeheer, waar u de instellingen kunt beheren of toepassingen kuntverwijderen. 14 Draadloos: opent het Menu Draadloos met opties om een draadloze verbinding in te stellen, de verbinding te testen ende functie Draadloos in en uit te schakelen.
4 AfdrukkenDocumenten afdrukken op pagina 13Foto's afdrukken op pagina 11Labels en enveloppen afdrukken op pagina 13Van om het even waar afdrukken met HP ePrint op pagina 23Apps afdrukken op pagina 24Verwante onderwerpen• Afdrukmateriaal laden op pagina 14Tips voor geslaagd afdrukken op pagina 16Foto's afdrukken• Foto's afdrukken vanaf een geheugenkaart•Foto's afdrukken die op uw computer zijn opgeslagenFoto's afdrukken vanaf een geheugenkaartFoto's afdrukken vanaf een geheugenkaart1. Laad fotopapier in de papierlade.2. Plaats een geheugenkaart in de sleuf.3. Raak op het Startscherm Foto aan om het menu Foto weer te geven.4. Raak in het menu Foto Afdruk& bekijken aan om het menu Foto te tonen.5. Raak Alles selecteren aan wanneer u alle foto's op de geheugenkaart wilt afdrukken. Of raak het schermaan en verschuif uw vinger om door de foto's te scrollen.
Tik de foto's die u wilt selecteren aan.6. Raak de pijl naar boven en naar beneden aan om het aantal af te drukken foto's weer te geven aan.7. Raak Bewerken aan om de opties voor het bewerken van geselecteerde foto's te selecteren. U kunt een fotodraaien, bijsnijden, Foto herstellen in- of uitschakelen, de helderheid bijstellen of een kleureffect kiezen.Afdrukken 11Afdrukken
8. Raak Afdrukken aan om de geselecteerde foto's voor afdrukken vooraf te bekijken. Raak Instellingen aanom de lay-out, de papiersoort, verwijderen rode ogen, automatisch uitlijnen of datumstempel in te stellen. Ukunt alle nieuwe instellingen als standaard opslaan. Raak opnieuw Instellingen aan om het menu te sluitenzonder een selectie te maken. 9. Raak Afdrukken aan om te beginnen met afdrukken. Het bedieningspaneel zal worden opgetild en hetverlengstuk van de uitvoerlade schuift automatisch naar buiten. Nadat u uw afdrukken wegneemt, zal hetverlengstuk automatisch terug inklappen. Foto's afdrukken die op uw computer zijn opgeslagenDe meeste afdrukinstellingen worden in de software automatisch afgehandeld.
U hoeft de instellingen alleenhandmatig te wijzigen als u de afdrukkwaliteit wilt veranderen, als u wilt afdrukken op speciale papiersoorten oftransparanten of als u speciale functies wilt gebruiken. Een foto afdrukken op fotopapier1. Zorg ervoor dat de uitvoerlade is geopend. 2. Haal al het papier uit de invoerlade en laad vervolgens het fotopapier met de zijde waarop moet wordenafgedrukt naar onder toe. Opmerking Als het fotopapier dat u gebruikt is voorzien van geperforeerde lipjes, plaatst u hetfotopapier zo dat de lipjes naar boven liggen. Zie Afdrukmateriaal laden op pagina 14 voor meer informatie. 3. Klik op Afdrukken in het menu Bestand van uw softwaretoepassing. 4. Controleer of het product de geselecteerde printer is. 5. Klik op de knop waarmee u het dialoogvenster Eigenschappen opent.
Afhankelijk van uw softwaretoepassing heeft deze knop de naam Eigenschappen, Opties,Printerinstellingen, Printer of Voorkeuren. 6. Selecteer de gewenste opties. • Selecteer in het tabblad Lay-out de afdrukstand Staand of Liggend. • Selecteer in het tabblad Papier/kwaliteit het juiste papierformaat en papiertype in de vervolgkeuzelijstenPapierformaat en Media. • Klik op Geavanceerd om de juiste uitvoerkwaliteit te selecteren in de lijst Printerfuncties.
Opmerking Voor een maximale dpi-resolutie, gebruikt u de instellingen onder Afdrukkwaliteit en kiest uFotopapier en Beste kwaliteit. Zorg ervoor dat u in kleur afdrukt. Kies vervolgens voor het tabbladGeavanceerd en kies Ja bij de instelling Max. dpi inschakelen. 7. Klik op OK om terug naar het dialoogvenster Eigenschappen te gaan. 8. Klik op OK en klik vervolgens op Afdrukken of OK in het dialoogvenster Afdrukken. Opmerking Laat ongebruikte vellen fotopapier niet in de invoerlade liggen. Het fotopapier kan omkrullen watleidt tot een mindere kwaliteit van de afdrukken. Fotopapier moet vlak zijn om er goed op te kunnenafdrukken. Hoofdstuk 412 AfdrukkenAfdrukken.
Documenten afdrukkenDe meeste afdrukinstellingen worden in de software automatisch afgehandeld. U hoeft de instellingen alleenhandmatig te wijzigen als u de afdrukkwaliteit wilt veranderen, als u wilt afdrukken op speciale papiersoorten oftransparanten of als u speciale functies wilt gebruiken. Afdrukken vanuit een softwaretoepassing1. Zorg ervoor dat de uitvoerlade is geopend. 2. Zorg ervoor dat er papier in de invoerlade is geplaatst. Zie Afdrukmateriaal laden op pagina 14 voor meer informatie. 3. Klik op de knop Afdrukken in uw softwaretoepassing. 4. Controleer of het product de geselecteerde printer is. 5. Klik op de knop waarmee u het dialoogvenster Eigenschappen opent. Afhankelijk van uw softwaretoepassing heeft deze knop de naam Eigenschappen, Opties,Printerinstellingen, Printer of Voorkeuren. 6. Selecteer de juiste opties. • Selecteer op het tabblad Lay-out Staand of Liggend.
• Selecteer in het tabblad Papier/kwaliteit het juiste papierformaat en papiertype in de vervolgkeuzelijstenPapierformaat en Media. • Klik op Geavanceerd om de juiste uitvoerkwaliteit te selecteren in de lijst Printerfuncties. 7. Klik op OK om het dialoogvenster Eigenschappen te sluiten. 8. Klik op Afdrukken of OK om het afdrukken te starten. Verwante onderwerpen• Afdrukmateriaal laden op pagina 14Tips voor geslaagd afdrukken op pagina 16Labels en enveloppen afdrukkenMet de HP ENVY 110 series kunt u afdrukken op één envelop, op een groep enveloppen of op etiketvellen diespeciaal voor inkjetprinters zijn bedoeld. Een reeks adressen op etiketten of enveloppen afdrukken1. Druk eerst een testpagina op standaardpapier af. 2. Plaats de afgedrukte testpagina op het etiketvel en houd vervolgens beide pagina's tegen het licht.
Controleerof elk tekstblok op de juiste wijze op het etiket is geplaatst. Pas het document desgewenst aan. 3. Plaats de etiketvellen of enveloppen in de papierlade. Let op Gebruik geen enveloppen met sluiting of vensters.
4. Schuif de papierbreedtegeleider naar binnen totdat deze tegen de stapel etiketten of enveloppen komt.5. Selecteer de gewenste opties.• Selecteer op het tabblad Papier/kwaliteit een type Gewoon papier.• Klik op de knop Geavanceerd en selecteer vervolgens het juiste envelopformaat uit hetvervolgkeuzemenu Papierformaat.6. Klik op OK en klik vervolgens op Afdrukken of OK in het dialoogvenster Afdrukken.Afdrukmedia selecterenDe HP ENVY 110 series-printer is ontwikkeld om de meeste kantoormedia correct te verwerken. Gebruik HP-media voor de beste afdrukkwaliteit. Bezoek de website van HP op www.hp.com voor meer informatie over HP-media.HP raadt eenvoudig papier met het ColorLok-logo aan voor het afdrukken en kopiëren van alledaagsedocumenten.
Al het papier met het ColorLok-logo is onafhankelijk getest om aan de hoogste standaarden vanbetrouwbaarheid en afdrukkwaliteit te voldoen, en documenten te produceren met heldere kleuren, scherperzwart en die sneller drogen dan normaal eenvoudig papier. Zoek naar papier met het ColorLok-logo inverschillende gewichten en formaten van grote papierfabrikanten.Ga naar Producten en services aankopen om HP-papier aan te kopen en inkt, toner en papier te selecteren.Afdrukmateriaal ladenVoer een van de volgende handelingen uit• Plaats papier van A4- of 8 1/2 x 11 inch formaat◦ Trek de papierlade naar buiten.Schuif de papierbreedtegeleiders naar buiten. Verwijder alle reeds geplaatste media.Plaats de stapel papier in het midden van de papierlade met de korte rand naar voren en de afdrukzijdenaar beneden.
Duw de stapel in de lade tot hij niet verder kan.Schuif de papierbreedtegeleiders naar binnen tot deze tegen de rand van het papier aankomen.Sluit de papierlade.• Plaats papier van 10 x 15 cm◦ Trek de papierlade naar buiten.Schuif de papierbreedtegeleiders naar buiten. Verwijder alle reeds geplaatste media.Hoofdstuk 414 AfdrukkenAfdrukken
Plaats de stapel papier in het midden van de papierlade met de korte rand naar voren en de afdrukzijdenaar beneden. Duw de stapel in de lade tot hij niet verder kan. Schuif de papierbreedtegeleiders naar binnen tot deze tegen de rand van het papier aankomen. Sluit de papierlade. • Enveloppen plaatsen◦ Trek de papierlade naar buiten. Schuif de papierbreedtegeleiders naar buiten. Verwijder alle reeds geplaatste media. Plaats de stapel enveloppen in het midden van de papierlade met de korte rand naar voren en deafdrukzijde naar beneden. Duw de stapel in de lade tot hij niet verder kan. Schuif de papierbreedtegeleiders naar binnen tot deze tegen de rand van het papier aankomen. Sluit de papierlade.
Verwante onderwerpen• Tips voor geslaagd afdrukken op pagina 16Aanbevolen papiersoorten om foto's af te drukkenVoor een optimale afdrukkwaliteit adviseert HP u alleen HP-papier te gebruiken dat voor deze bepaaldeafdruktaak is bedoeld. Het is mogelijk dat in uw land/regio bepaalde papiersoorten niet beschikbaar zijn. Papier BeschrijvingHP Premium Plus fotopapier Het beste HP-fotopapier om foto's te produceren vanprofessionele kwaliteit is zwaar papier. Omvat eenafwerkingslaag die meteen droogt waardoor uw foto'smeteen kunnen worden weggenomen zonder vegen temaken. Het papier is bestand tegen water, vegen,vingerafdrukken en vochtigheid. Dit papier is verkrijgbaar indiverse formaten, waaronder A4, 8. 5 x 11 inch, 10 x 15 cm (4x 6 inch), 13 x 18 cm (5 x 7 inch) en twee afwerkingen –hoogglanzend of licht glanzend (satijn mat). Het is zuurvrijvoor duurzame documenten.
HP Geavanceerd fotopapier Dit dikke fotopapier heeft een sneldrogende, veegvasteafwerking. Het papier is bestand tegen water, vegen,vingerafdrukken en vochtigheid. De foto's die u op dezepapiersoort afdrukt, lijken op foto's die u in een winkel hebtlaten afdrukken. Dit papier is verkrijgbaar in diverseformaten, waaronder A4, 8.
Papier BeschrijvingHP Foto value packs HP Photo Value Packs zijn pakketten met originele HP-inkcartridges en HP Geavanceerd fotopapier waardoor u tijdbespaart en niet meer hoeft na te denken over het afdrukkenvan betaalbare professionele foto's met uw HP-printer. Deoorspronkelijke HP-inkten en HP Geavanceerd fotopapierzijn ontworpen om samen te werken zodat uw foto's langgoed blijven en scherp zijn, afdruk na afdruk. Zeer geschiktvoor het afdrukken van een vakantie vol foto's of meerdereafdrukken die men kan delen. Aanbevolen papier voor afdrukken en kopiërenHet is mogelijk dat in uw land/regio bepaalde papiersoorten niet beschikbaar zijn. Papier BeschrijvingHP Brochurepapier en HP Professioneel papier 180 g Deze papieren hebben een glanzende of matte laag aanbeide kanten voor dubbelzijdig gebruik.
Dit papier is de bestekeuze voor de productie van professioneel en kwalitatiefmarketing materiaal zoals brochures en mailings en grafischmateriaal voor rapportcovers en kalenders. HP Premium Presentatiepapier 120 g of HP Professioneelpapier 120 gDit is zwaar dubbelzijdig mat papier, perfect voorpresentaties, voorstellen, rapporten en nieuwsbrieven. Het isprofessioneel papier voor een imponerende uitstraling. HP Helderwit inkjetpapier HP Helderwit Inkjetpapier levert contrastrijke kleuren enscherpafgedrukte tekst. Dit papier is dik genoeg voordubbelzijdig afdrukken in kleur in is dus ideaal voornieuwsbrieven, rapporten en folders. Het beschikt over deColorLok-technologie voor minder vlekken, krachtiger zwarten levendige kleuren. HP-afdrukpapier HP-afdrukpapier is multifunctioneel papier van hoge kwaliteit.
Het is geschikt voor kopieën, schetsen, memo's enandere alledaagse documenten. Het beschikt over deColorLok-technologie voor minder vlekken, krachtiger zwarten levendige kleuren. HP Office gerecycled papier HP Office gerecycled papier is multifunctioneel papier vanhoge kwaliteit, gemaakt met 30 % gerecyclede vezels. Hetbeschikt over de ColorLok-technologie voor minder vlekken,krachtiger zwart en levendige kleuren. HP Opstrijkpatronen HP Opstrijkpatronen (voor gekleurd textiel of voorlichtgekleurd of wit textiel) is het ideale materiaal voor hetmaken van uw eigen T-shirts met uw digitale foto's. Tips voor geslaagd afdrukkenGebruik de volgende tips om geslaagd af te drukken. • Gebruik originele HP-printcartridges. Originele HP-cartridges zijn speciaal ontworpen voor HP-printers engetest met HP-printers, zodat u keer op keer fantastische resultaten krijgt.
• Plaats een stapel papier, niet slechts een pagina. Gebruik schoon en vlak papier van hetzelfde formaat.Controleer of er maar een papiersoort tegelijk is geladen.• Verschuif de papierbreedtegeleider in de invoerlade totdat deze vlak tegen het papier aanligt. Zorg dat depapierbreedtegeleider het papier in de papierlade niet buigt.• Stel de instellingen voor het papierformaat en de afdrukkwailteit in overeenstemming met de papiersoort enhet papierformaat dat in de invoerlade werd geplaatst. Normaal kiezen uw computer en printer dezeinstellingen automatisch, u kunt ze echter aanpassen om de afdrukkwaliteit te produceren die het best aanuw behoeften beantwoordt.De papierinstellingen bepalen hoeveel inkt op het papier wordt gespoten.
Klik hier voor meer informatie online.• Leer hoe u van om het even waar kunt afdrukken door een e-mail met bijlagen te verzenden naar uw printer.Klik hier voor meer informatie online.Tips voor geslaagd afdrukken 17Afdrukken
5 Kopiëren en scannen• Tekst of gemengde documenten kopiëren•Scannen naar een computer, USB-station of geheugenkaart•Tips voor geslaagd kopiëren en scannenTekst of gemengde documenten kopiëren▲ Voer een van de volgende bewerkingen uit:Eenzijdige kopiea. Plaats papier.❑ Plaats papier van volledig formaat in de papierlade.b. Plaats het origineel.❑ Til de klep van het apparaat omhoog.❑ Plaats het origineel met de bedrukte zijde naar beneden tegen de rechter voorhoek van de glasplaat.Kopiëren en scannen 19Kopiëren en scannen
❑Sluit de klep.c. Het aantal exemplaren en instellingen bepalen❑ Druk op Kopiëren op het scherm Thuis.Het afdrukvoorbeeld van Kopiëren verschijnt.❑Raak het scherm aan om het aantal kopieën te wijzigen.d. Start het kopiëren.❑ Raak Z&W of Kleur aan.Dubbelzijdige kopiea. Plaats papier.❑ Plaats groot papier in de hoofdinvoerlade.b. Plaats het origineel.❑Til de klep van het apparaat omhoog.❑Plaats het origineel met de bedrukte zijde naar beneden tegen de rechter voorhoek van de glasplaat.❑ Sluit de klep.Hoofdstuk 520 Kopiëren en scannenKopiëren en scannen
c. Specificeer de dubbelzijdige optie.❑ Druk op Kopiëren op het scherm Thuis.Het afdrukvoorbeeld van Kopiëren verschijnt.❑Raak Instellingen aan.Het Kopieerinstellingen-menu verschijnt.❑Raak 2-zijdig aan.❑ Raak de dubbelzijdige radioknop aan om deze in te schakelen.❑Raak Instellingen aan om het menu te sluiten.d. Stel het aantal exemplaren in.❑ Gebruik het touchscherm om het aantal kopieën in te stellen.e. Start het kopiëren.❑Raak Z&W of Kleur aan.f. Kopieer de tweede origineel.❑Laad de tweede pagina op het glas en raak OK aan.Scannen naar een computer, USB-station ofgeheugenkaartScannen naar een computer, USB-station of geheugenkaart1. Plaats het origineel.a. Til de klep van het apparaat omhoog.b. Plaats het origineel met de bedrukte zijde naar beneden tegen de rechter voorhoek van de glasplaat.Scannen naar een computer, USB-station of geheugenkaart 21Kopiëren en scannen
c. Sluit de klep.2. Start scannen.a. Druk op het pictogram Scannen op het startscherm.b. Selecteer de bestemming door Computer, USB-flashstation, of Geheugenkaart aan te raken.Indien u naar een computer scant, en de printer op een netwerk is aangesloten, verschijnt een lijst vanbeschikbare computers. Selecteer de computer waarop u de scan wilt opslaan.Plaats de USB-flashdrive in de sleuf om naar een USB-flashdrive te scannen.Om te scannen naar een geheugenkaart moet u een geheugenkaart in de sleuf plaatsen.Tips voor geslaagd kopiëren en scannenGebruik de volgende tips om geslaagd te kopiëren en scannen:• Houd de glasplaat en de achterkant van de klep schoon.
De scanner interpreteert alles wat hij op de glasplaatdetecteert als een onderdeel van de afbeelding.• Plaats het origineel met de bedrukte zijde naar beneden tegen de rechterbenedenhoek van de glasplaat.• Om een grote kopie te maken van een klein origineel scant u het origineel naar de computer, vergroot u deafbeelding in de scansoftware en drukt u vervolgens een kopie af van de vergrote afbeelding.• Indien het document dat u wilt scannen een complexe opmaak heeft, selecteer dan gekaderde tekst alsdocumentinstelling in de scansoftware. Met deze instelling blijven de opmaak en indeling van de tekstbehouden.• Indien de gescande afbeelding onjuist is bijgesneden, schakelt u de functie automatisch bijsnijden uit in desoftware en snijdt u de gescande afbeelding handmatig bij.Hoofdstuk 522 Kopiëren en scannenKopiëren en scannen
6 Webservices gebruiken• Van om het even waar afdrukken met HP ePrint•Apps afdrukken•Surf naar de HP ePrintCenter-websiteVan om het even waar afdrukken met HP ePrintStuur gewoon een e-mail naar het e-mailadres van uw printer vanaf uw computer of mobiel toestel. Het e-mailbericht en de bijlagen worden afgedrukt.• Uw printer moet via een draadloos netwerk zijn verbonden met het internet. U zult niet kunnen gebruiken meteen ePrint USB-verbinding met een computer.• Bijlagen kunnen anders worden afgedrukt dan dat ze er uitzien in het softwareprogramma waarin ze zijngemaakt zijn, afhankelijk van de gebruikte originele lettertypes en lay-outopties.• Gratis productupdates worden bij deze ePrint geleverd. Bepaalde updates zijn nodig om een bepaaldefunctionaliteit mogelijk te maken.Verwante onderwerpen• Uw printer is beschermd op pagina 23Hoe start ik met ePrint?
op pagina 23Surf naar de HP ePrintCenter-website op pagina 25Uw printer is beschermdOm ongewenste e-mail te helpen voorkomen wijst HP een willekeurig e-mailadres aan uw printer toe. Hetpubliceert dit adres nooit. Het adres reageert standaard op geen enkele zender. ePrint biedt ook een spamfilternaar industriële standaard aan en zet e-mail en bijlagen om naar een "alleen afdrukken" formaat om het risico opeen virus of andere schadelijke inhoud te verminderen. Toch filtert de ePrint-service e-mails niet op basis vaninhoud, en kan dus niet worden verhinderd dat bezwaarlijk of auteursrechterlijk beschermd materiaal wordtafgedrukt.Ga naar de HP ePrintCenter website voor meer informatie en specifieke voorwaarden: www.hp.com/go/ePrintCenter.Hoe start ik met ePrint?Om ePrint te gebruiken moet uw printer draadloos zijn aangesloten op een netwerk en moet Webservices zijningeschakeld.
U moet eveneens een ePrintCenter-account maken, tenzij er al een heeft.Webservices gebruiken 23Webservices gebruikenHP's gratis ePrint service biedt een gemakkelijke manier om van e-mail af te drukken, altijd en overal.
Starten met ePrint1. Zet de draadloze verbinding aan. a. Raak het pictogram Draadloos aan om het dashboard Status draadloze verbinding te tonen. Indien eendraadloze verbinding werd opgesteld, zullen details als SSID en IP worden getoond. b. Indien de wizard draadloze netwerkverbinding nog niet werd uitgevoerd, raakt u Instellingen aan envervolgens wizard Draadloos instellen. Indien de details voor draadloze netwerkverbinding (SSID en IP) worden getoond, maar de verbindinguitstaat, raakt u Instellingen en vervolgens Draadloze verbinding en Aan aan om terug te keren naarde draadloze verbinding. 2. Webservices inschakelen. a. Raak Webservices aan om het statusdashboard Webservices weer te geven. Druk op Instellingen om het Webmenu te openen. b. Indien de Webservices nog niet zijn ingeschakeld, raakt u Webservices en vervolgens Aan aan omWebservice in te schakelen.
Raak Aanvaarden aan om de gebuiksvoorwaarden te aanvaarden en een verbinding tot stand tebrengen met de server Webservices. 3. ePrint inschakelen. a. Raak Webservices aan om het statusdashboard Webservices weer te geven. b. Druk op Instellingen om het Webmenu te openen. c. Indien ePrint niet is ingeschakeld, raakt u ePrint aan en vervolgens Aan om ePrint in te schakelen. Apps afdrukkenWebpagina's afdrukken zonder een computer te gebruiken met Toepassingen, een gratis HP-service. U kuntkleurenpagina's, kalenders, puzzels, recepten, kaarten en meer afdrukken afhankelijk van de toepassingenbeschikbaar in uw land / regio. U moe Webservices hebben geactiveerd om Toepassingen te gebruiken. Opmerking Deze Apps worden aan HP ENVY 110 e-All-in-One D411 series-gebruikers aangeboden infunctie van beschikbaarheid.
com/go/ePrintCenter. Toepassingen gebruiken1. Kies apps afdrukken uit de favorietenbalk Apps op het startscherm. 2. Raak het pictogram Meer aan in het startscherm om een verbinding te maken met internet en meer apps toete voegen. 3. Raak het pictogram Toepassingsbeheer op het startscherm aan om te werken met uw lijst Mijn Favorieten,apps te verwijderen en instellingen te beheren. BeherenToepassingen1. Verwijder Toepassingen. ▲ Raak het pictogram Toepassingsbeheer aan, in het midden bovenaan het startscherm, om het menuToepassingsbeheer te openen. 2. Pas de instellingen van Toepassingen aan. a. Raak Meer App-instellingen aan. b. Raak Postcode aan en volg de instructies op het scherm om in te stellen met welke postcode uwToepassingen moet werken. ▲ Raak Tijdzone aan en volg de instructies op het scherm om in te stellen in welke tijdzone uwToepassingen wordt gebruikt.
Surf naar de HP ePrintCenter-websitegeef aan welke e-mailadressen e-mails naar uw printer mogen verzenden. U kunt ook printerupdates en meerApps afdrukken verkrijgen naast andere gratis diensten.Ga naar de HP ePrintCenter website voor meer informatie en specifieke voorwaarden: www.hp.com/go/ePrintCenter.Surf naar de HP ePrintCenter-website 25Webservices gebruikenGebruik de gratis ePrintCenter-website van HP om een verhoogde beveiliging in te stellen voor ePrint,
7 Faxen verzenden en ontvangen meteFaxDe HP ENVY 110 e-All-in-One D411 series-printer kan faxen zonder telefoonlijn. De printer ontvangt en verstuurtfaxen met eFax®, een webgebaseerde faxservice. Deze service is gratis wanneer u tot 20 pagina's per maandverstuurt en ontvangt. Als u meer pagina's per maand wilt versturen of ontvangen, kunt u upgraden naar de eFax Plus®-service. Ubetaalt dan een maandelijks bedrag voor uw account. Wanneer u eFax® gebruikt, wordt uw document gescand door de printer, draadloos verstuurt naar de eFax®-server en vervolgens naar de ontvanger (faxnummer). Om de brand service eFax® te gebruiken, moet de printer beschikken over een internetverbinding en moeten dewebservices zijn ingeschakeld. Zo kan de printer communiceren met de server van eFax®.
Voor u de eFax® met uw printer kunt gebruiken, moet u de eenvoudige installatieprocedures uitvoeren diehieronder worden beschreven. Deze eenmalige installatie laat de printer toe om te communiceren met de eFax®-server met uw eFax®-accountgegevens, waar en wanneer u ook faxen verstuurt of ontvangt. Klik hier voor meer informatie over eFax®. Opmerking eFax is mogelijk niet in alle landen/regio's beschikbaar. De printer instellen om te faxen (vereist)Registreren bij eFax®1. Raak eFax aan op het beginscherm van de printer om het beginscherm van eFax® weer te geven. 2. Raak Registreren aan en vervolgens het keuzevakje Webservices om de webservices in te schakelen. 3. Maak een account aan door de instructies op het scherm te volgen. 4. Raak Algemene voorwaarden aan om de eFax® brand-serviceovereenkomst te lezen. Vink dan hetkeuzevakje Ik ga akoord aan en klik op OK. 5.
Opmerking Hoewel het landnummer niet uw lokale nummer is, worden er geen kosten in rekeninggebracht voor interlokaal gebruik bij het sturen en ontvangen van faxen met dit nummer. Installeer uw printer met een bestaand eFax® -nummer1. Raak eFax aan op het beginscherm van de printer om het beginscherm van eFax® weer te geven. Voer uwbestaande eFax®-nummer in op de aangegeven plek onder U hebt al een eFax®-nummer. 2. Voer depersonal identification number (PIN)-code voor deze account in. Opmerking Als u uw PIN bent vergeten, raak dan het aangegeven gebied aan om deze code naar hete-mailadres te sturen dat is gekoppeld aan uw eFax®-nummer. 3. Raak Inschakelen aan om door te gaan. Uw eFax®-nummer en de PIN-code worden naar eFax® gestuurdvoor controle. Na controle wordt uw bestaande eFax®-nummer getoond op het eFax®-startscherm en kunt ufaxen.
Opmerking Indien eFax® het eFax®-nummer en de PIN die u ingaf niet kan controleren, moet uaamelden op uw eFax brand account op www. efax. com en uw accountgegevens nakijken. U kunt nietfaxen met dit nummer tot de eFax®-accountgegevens worden gecontroleerd op de printer. Faxen verzenden en ontvangen met eFax 27Faxen verzenden en ontvangen meteFax.
4. Na te zijn verbonden met de eFax®-server, wordt u een eFax®-nummer toegewezen, dit verschijnt op hetscherm. 5. Raak OK aan. Het eFax®-startscherm toont uw eFax®-nummer en numeriek klavier om faxen te versturen. Een faxbericht verzendenEen fax versturen1. Raak eFax aan op het beginscherm van de printer om het beginscherm van eFax® weer te geven. 2. Til het printerdeksel op en plaats de eerste pagina van uw originele document met de afdrukzijde naarbeneden op de glasplaat van de scanner. Let erop dat ze overeenkomt met de rechterbenedenhoek. 3. Als u de fax in uw eigen land verstuurt, moet u doorgaan naar de volgende stap. Als u de fax buiten uw landverstuurt, moet u deze optie aanraken op het scherm. Zo worden zeker de juiste landnummers gebruikt. 4. Voer het faxnummer in op het toestenblok en raak Start aan. Uw document wordt gescand.
Na afloop van hetscannen wordt u gevraagd of u meer pagina's wilt faxen. 5. Indien u meer pagina's wilt faxen, raakt u Ja aan, verwijdert u het eerste origineel van de glasplaat envervangt het door de volgende pagina. OFU raakt Neen aan indien u niet meer pagina's wilt faxen. Uw fax wordt verstuurd. Zodra deze succesvol naarde eFax®-server is gestuurd, krijgt u een melding. Raak OK aan om de melding te bevestigen en door tegaan. OFRaak Terug aan om uw fax te annuleren. Een bevestigingsrapport afdrukken voor verstuurde faxen1. Raak Verzonden faxen aan onderaan het scherm. 2. Raak het keuzevakje naast de fax(en) aan die u in het rapport wilt opnemen. 3. Raak Bevestiging afdrukken aan. Een faxbericht ontvangenGeef uw eFax®-nummer aan iedereen die u een fax wilt sturen. Wanneer u een fax ontvangt, wordt deze automatisch afgedrukt.
8 Met cartridges werken• Geschatte inktniveaus controleren•Vervang de cartridges•Inktproducten bestellen•Inktpatronen reinigen•Reinigen indien de achterkant van een blad inktvlekken vertoont•Reinig de papierinvoer•Informatie over de cartridgegarantie•Tips voor het werken met inktGeschatte inktniveaus controlerenRaak het pictogram Inktstatus bovenaan het Startscherm aan om de geschatte inktniveaus te tonen.Opmerking 1 Als u een opnieuw gevulde of herstelde printcartridge gebruikt, of een cartridge die in eenander apparaat werd gebruikt, is de inktniveau-indicator mogelijk onnauwkeurig of onbeschikbaar.Opmerking 2 Waarschuwingen en indicatorlampjes voor het inktniveau bieden uitsluitend schattingen om tekunnen plannen. Wanneer u een waarschuwingsbericht voor een laag inktniveau krijgt, overweeg dan om eenvervangende cartridge klaar te houden om eventuele afdrukvertragingen te vermijden.
U hoeft de cartridgespas te vervangen als de afdrukkwaliteit onaanvaardbaar wordt.Opmerking 3 Inkt uit de cartridge wordt tijdens het afdrukproces op een aantal verschillende manierengebruikt, waaronder tijdens het initialisatieproces, dat het apparaat en de cartridges voorbereidt op afdrukken,en tijdens onderhoud voor de printkop, dat ervoor zorgt dat de printbuisjes schoon blijven en de inkt vlot wordtaangebracht. Daarnaast blijft er wat inkt in de cartridge achter nadat deze is gebruikt. Zie www.hp.com/go/inkusage voor meer informatie.Verwante onderwerpen• Inktproducten bestellen op pagina 31Tips voor het werken met inkt op pagina 32Vervang de cartridgesDe cartridges vervangen1. Controleer dat de stroom is ingeschakeld.2. Verwijder de cartridge.a. Open de toegangsklep.Wacht tot de printwagen naar het midden van het apparaat beweegt.b.
Verwante onderwerpen• Inktproducten bestellen op pagina 31Tips voor het werken met inkt op pagina 32Inktproducten bestellenOm het correcte nummer voor vervangingscartridges te lokaliseren, opent u de toegangsklep van de printer encontroleert u het label. Cartridgegegevens en links naar online shopping worden ook weergegeven op waarschuwingsberichten metbetrekking tot inkt. Verder kunt u cartridgegevens vinden en online te bestellen door te gaan naar www. hp. com/buy/supplies. Opmerking Online cartridges bestellen is niet in alle landen/regio's mogelijk. Als dit in uw land/regio nietmogelijk is, vraagt u een HP-leverancier bij u in de buurt om informatie over het aanschaffen van cartridges.
Inktpatronen reinigenIndien de afdrukkwaliteit onaanvaardbaar is, en het probleem heeft niets te maken van een laag inktniveau of hetgebruik van inkt van een ander merk (non-HP), probeer dan de cartridges te reinigen. Printcartridges reinigen1. In het Start-scherm, raakt u Instellingen aan om het menu Installatie weer te geven. 2. In het menu Installatie, raakt u Hulpprogramma aan. 3. Raak in het menu Hulpprogramma's Cartridges reinigen aan. 4. Indien de afdrukkwaliteit aanvaardbaar oogt, raakt u Voltooid aan. Raak anders Reiniging niveau 2 aan omgrondiger te reinigen. Verwante onderwerpen• Inktproducten bestellen op pagina 31Tips voor het werken met inkt op pagina 32Reinigen indien de achterkant van een blad inktvlekkenvertoontIndien u ziet dat de achterkant van uw afdrukken inktvlekken vertoont, probeer dan om de plekken waar zich inktin de printer kan ophopen te reinigen.
Dit proces kan enkele minuten duren. U moet normaal papier plaatsen. Ditzal automatisch worden voortbewogen tijdens het reinigen. Een onbedrukte pagina wordt uitgevoerd na afloopvan het proces. Reinigen bij inktvlekken op de achterkant1. In het Start-scherm, raakt u Instellingen aan om het menu Installatie weer te geven. 2. In het menu Installatie, raakt u Hulpprogramma aan. 3.
Raak in het menu Hulpprogramma's Reinigen bij inktvlekken op achterkant aan. 4. Plaats papier van volledig formaat in de papierlade. Raak OK aan. Verwante onderwerpen• Inktproducten bestellen op pagina 31Tips voor het werken met inkt op pagina 32Reinigen indien de achterkant van een blad inktvlekken vertoont 31Met cartridges werken.
Reinig de papierinvoerIndien de meldingen 'Papier is op' verkeerdelijk verschijnen, of wanneer u problemen hebt met de papiertoevoer,moet u proberen om de papiertoevoer te reinigen. Dit proces kan enkele minuten duren. U moet het papiermogelijk verwijderen alvorens het reinigen te starten. De papiertoevoer reinigen1. In het Start-scherm, raakt u Instellingen aan om het menu Installatie weer te geven. Raak in het menuInstallatie Hulpprogramma's aan. 2. Raak in het menu Hulpprogramma's Papiertoevoer reinigen aan. 3. Haal al het papier uit de papierlade. Raak OK aan. Verwante onderwerpen• Inktproducten bestellen op pagina 31Tips voor het werken met inkt op pagina 32Informatie over de cartridgegarantieDe garantie op HP-cartridges is van toepassing wanneer het product wordt gebruikt in combinatie met dedaarvoor bedoelde printer van HP.
Deze garantie is niet van toepassing op inktproducten van HP die zijnbijgevuld, gerecycled, gerepareerd of op onjuiste wijze zijn gebruikt of zijn beschadigd. Gedurende de garantieperiode is het product gedekt zolang de HP-inkt niet is opgebruikt en de uiterstegarantiedatum nog niet werd bereikt. Het einde van de garantiedatum, in JJJJ/MM-formaat , vindt als volgt op hetproduct terug:Raadpleeg de gedrukte documentatie die met het product is meegeleverd voor de HP-verklaring inzake beperktegarantie. Tips voor het werken met inktGebruik de volgende tips om met inktcartridges te werken:• Controleer de geschatte inktniveaus door de Inktstatus op het startscherm aan te raken. • Gebruik de juiste printcartridges voor uw printer. Open de toegangsklep en controleer het label voor een lijstmet compatibele cartridges. • Plaats de inktcartridges in de juiste sleuven.
Stem de kleur en het pictogram van iedere cartridge af op dekleur en het pictogram voor iedere sleuf. Zorg ervoor dat de cartridgeklep op elke cartridge is gesloten. • Gebruik originele HP-printcartridges.
9 Aansluitmogelijkheden• De HP ENVY 110 series aan een netwerk toevoegen•Tips voor het installeren en gebruiken van een netwerkprinterDe HP ENVY 110 series aan een netwerk toevoegen• WiFi-beveiligde instelling (WPS)•Draadloos met een router (infrastructuurnetwerk)•De software voor een netwerkverbinding installerenWiFi-beveiligde instelling (WPS)Om de HP ENVY 110 series op een draadloos netwerk aan te sluiten met een WiFi-beveiligde installatie (WPS),hebt u het volgende nodig:❑ Een draadloos 802.11-netwerk met een draadloos toegangspunt of een WPS-draadloze router.❑Een pc of laptop met ondersteuning voor draadloze netwerken of een netwerkinterfacekaart (NIC).
Decomputer moet zijn aangesloten op het draadloze netwerk waarop u de HP ENVY 110 series wilt installeren.De HP ENVY 110 series aansluiten met WiFi-beschermde instellingen (WPS)▲ Voer een van de volgende bewerkingen uit:Gebruik de methode PBC (drukknop)a. Kies een andere manier van installeren.❑Raak Configuratie aan.❑ Raak Netwerk aan.❑Raak WiFi Protected Setup aan.❑ Raak Druk op knop aan.b. Stel de draadloze verbinding in.❑Raak Starten aan.❑ Houd de knop op de WPS-router of een ander netwerktoestel ingedrukt om WPS te activeren.Opmerking Het apparaat start een timer gedurende ongeveer twee minuten. De bijbehorendeknop op het netwerktoestel moet deze tijd worden ingedrukt.❑Raak OK aan.c. Installeer de software.PIN-methode gebruikena. Kies een andere manier van installeren.❑Raak Configuratie aan.❑ Raak Netwerk aan.Aansluitmogelijkheden 33Aansluitmogelijkheden
❑ Raak WiFi Protected Setup aan. ❑ Raak PIN aan. b. Stel de draadloze verbinding in. ❑ Raak Starten aan. Het toestel geeft een PIN weer. ❑ Druk op PIN of router met WPS of een ander netwerktoestel. Opmerking Het apparaat start een timer gedurende ongeveer twee minuten. De PIN moetbinnen die tijd op het netwerktoestel worden ingetoetst. ❑Raak OK aan. c. Installeer de software. Draadloos met een router (infrastructuurnetwerk)Om de HP ENVY 110 series aan te sluiten op een ingebouwd draadloos WLAN 802. 11-netwerk, hebt u hetvolgende nodig:❑Een draadloos 802. 11-netwerk met een draadloze router of toegangspunt. ❑Een pc of laptop met ondersteuning voor draadloze netwerken of een netwerkinterfacekaart (NIC). Decomputer moet zijn aangesloten op het draadloze netwerk waarop u de HP ENVY 110 series wilt installeren. ❑ Breedbandtoegang tot het Internet (aanbevolen), zoals kabel of DSL.
Verwante onderwerpen• De software voor een netwerkverbinding installeren op pagina 34De software voor een netwerkverbinding installerenRaadpleeg dit gedeelte als u de HP ENVY-software wilt installeren op een computer die op een netwerk isaangesloten. Zorg dat u de HP ENVY 110 series hebt aangesloten op een netwerk voordat u de softwareinstalleert.
Als de HP ENVY 110 series niet is aangesloten op een netwerk, volg dan de instructies op het schermtijdens de software-installatie om het apparaat op het netwerk aan te sluiten. Opmerking De installatieduur is afhankelijk van het besturingssysteem, de beschikbare ruimte en deprocessorsnelheid op de computer. Hoofdstuk 934 AansluitmogelijkhedenAansluitmogelijkheden.
De Windows HP ENVY-software installeren op een op het netwerk aangesloten computer1. Sluit alle actieve toepassingen op de computer af. 2. Plaats de installatie-cd-rom die bij het apparaat werd geleverd in het cd-rom-station op de computer en volgde instructies op het scherm. Opmerking Als de HP ENVY 110 series niet is aangesloten op een netwerk, voer de Wizard Draadlozeinstallatie dan uit vanuit het menu Netwerk op de HP ENVY 110 series. 3. Volg de instructies als er een dialoogvenster over firewalls verschijnt. Als er vensters met berichten over defirewall verschijnen, moet u deze berichten altijd accepteren of toestaan. 4. Selecteer op het scherm Type aansluiting een geschikte optie en klik vervolgens op Volgende. Het scherm Zoeken wordt weergegeven terwijl het installatieprogramma zoekt naar het apparaat in hetnetwerk5.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met HP ENVY 110 e-All-in-One D411 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Printer HP
Handleiding Printer
Nieuwste handleidingen voor Printer