Gram MIDI KG Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Gram MIDI KG (48 pagina’s), behorend tot de categorie Koelkast. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 99 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Gram MIDI KG of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Gram |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | MIDI KG |
Foutcodes Gram MIDI KG
Foutcodes uit de officiële handleiding, met betekenis en oplossing.
| Code | Betekenis | Oplossing |
|---|---|---|
| E1 | Temperatuursensor defect | Servicehulp inschakelen. Het apparaat zal proberen de ingestelde temperatuur met behulp van het geheugen in de besturing te handhaven. |
| E2 | Probleem met temperatuursensor op verdamper | Servicehulp inschakelen. De sensor moet zo snel mogelijk worden vervangen. |
Handleiding Gram MIDI KG – volledige tekst
76-504-0961 27/NL NEDERLANDS Opstellen en plaatsen De kast bij voorkeur plaatsen in een droge en goed geventileerde ruimte. Om verzekerd te zijn van de goede werking, de kast niet opstellen in de direkte zon of pal naast warmtebronnen (maximale omgevingstemperatuur +32°C). De kast kan loodrecht worden geplaatst door de voorste wielen met behulp van een stelschroef in hoogte te corrigeren. Kasten met separate compressor dienen uiteraad te worden geblokkeerd, daar anders de koelleidingen beschadigen of afbreken. Belangrijk! Teneinde een optimale luchtcirculatie in de kast te verkrijgen is het aan te bevelen een draadrooster in laagste positie in de kast te monteren. Producten welke op de bodem van de kast worden geplaatst kunnen de luchtcirculatie verstoren. WAARSCHUWING! Zorg ervoor dat de ventilatieopeningen in de frontafscherming van de kast niet verstopt raken.
Beschadig het koelcircuit niet. Gebruik geen elektrische apparaten binnen in de kast Om de vereiste luchtcirculatie/koeling in het meubel te waarborgen, moeten de gearceerde ruimten vrij van producten gehouden worden.
76-504-0961 28/NL Electrische aanslutning De kast is voor aansluiting aan een wisselstroomnet berekend. Aansluitspanning (220 V) en frequentie (50 Hz) zijn op het typeplaatje aangegeven. De kast dient u aan te sluiten op een geaard stopcontact dat goed toegankelijk is. De overige aansluitwaarden staan aangegeven op het typeplaatje binnen in de kast. In bedrijf stellen Allereerst de stekker in het stopcontact. De display toont dat de kast electrisch is aangesloten en de huidige temperatuur in de kast. De knipperende led onder geeft aan dat de compressor loopt. Onder de lichtluifel - boven de deur - is een schakelaar gemonteerd, welke de binnenverlichting en de luifelverlichting gelijktijdig aan of uit schakelt. LET OP: Bij service werkzaamheden aan electrische componenten; de stekker uit het stopcontact. Temperatuurregeling De heersende temperatuur in de kast wordt continu weergegeven.
Indien gewenst kan de temperatuur worden veranderd met behulp van de electronische thermostaat achter het verlichte kunststofpaneel. De thermostaat is achter de kunstofplaat gemonteerd teneinde bediening door onbevoegden te voorkomen. Om de thermostaat te bereiken moet eerst het rechter zijpaneel worden losgeschroefd (zie ook onder "In bedrijfstellen") waarna de kunststof frontplaat naar rechts geschoven kan worden. (ca. 10 cm is voldoende).
76-504-0961 29/NL Temperatuurcontrole: Druk licht op toets en "set" verschijnt in het display. Druk nogmaals licht op toets en de ingestelde temperatuur verschijnt op het display. Als de toetsen gedurende meer dan 15 seconden niet worden aangeraakt, zal de regeling naar normale werking teruggaan. Als u op toets drukt gaat u ook naar normale werking terug. Temperatuurregeling: Druk licht op toets en "set" verschijnt in het display. Druk nogmaals licht op toets en de ingestelde temperatuur verschijnt op het display. Nu kunt u de temperatuur wijzigen door op toets te drukken, waardoor u een hogere temperatuur krijgt of door op toets te drukken, waardoor u een lagere temperatuur krijgt. Als de gewenste temperatuur op het display verschijnt, is de instelling uitgevoerd. NB: De temperatuur welke op de display wordt weergegeven is gemeten op het warmste punt in de kast.
Deze waarde kan 2 tot 3°C hoger liggen dan de gemiddelde temperatuur in de kast. Wanneer de thermostaat erg laag wordt ingesteld, bijv. +1° tot +2°C kan de temperatuur in de kast plaatselijk onder nul °C komen. Hieraan moet worden gedacht in verband met producten welke bij deze temperatuur bevriezen (zoals mineraalwater). Fout codes op de display E1 Bij deze fout code is de voeler voor de temperatuur in de kast defect en dient een service monteur te worden gewaarschuwd. De kast zal in de tussentijd met behulp van het geheugen van de regeling zelf pogen de ingestelde temperatuur te bewaren. E2 Wanneer het display knippert tussen temperatuur en code E2 is er een storing met de voeler van de verdamper. Dit heeft geen invloed op de werking van de kast, maar de voeler moet vervangen worden. Waarschuw uw leverancier. Ontdooien Twee keer per 24 uur wordt automatisch ontdooid.
76-504-0961 30/NL Smeltwater Het smeltwater van de verdamper komt via een pijp in de isolatie in een bak onder de kast. Hierin is een verwarmingselement gemonteerd, zodat het smeltwater verdampt. Het kan nodig zijn de herverdampingsbak van het ontdooiwater schoon te maken, minimaal 1x per jaar. De bak kan vanaf de achterkant worden verwijderd zonder gereedschap. Vervanging T.L. buis LET OP: De stekker er uit nemen voordat u de T.L. buis gaat vervangen. In de 425 l kast bevindt de T.L. buis zich aan de linkerkant. In de 625 l kasten links en rechts. De buizen bevinden zich achter een bescherm kap in de kast en achter de kunststofplaat boven de deur. De buis in de kast kan worden bereikt door 2 schroefjes welke de beschermkap vasthouden er uit te draaien en de kap door licht samendrukken eruit te nemen.
De buis boven de deur wordt bereikt door het zijpaneel los te maken en de frontplaat weg te schuiven (zie ook onder "In bedrijfstellen"). Spanningsuitval Indien de netspanning uitvalt, wordt de gewenste temperatuur instelling vast gehouden. Bij hernieuwd inschakelen komt de kast automatisch op de juiste temperatuur. Bij langdurige stroomstoring kan het zijn dat de kast weer inschakelt op de fabrieksinstelling.
76-504-0961 31/NL Reinigen NB: Haal de stekker uit het contact voordat u de kast gaat reinigen. Het meubel moet met passende tussenpozen van binnen en van buiten gereinigd worden met een zacht sopje en grondig gecontroleerd worden voordat het weer in bedrijf gesteld wordt. De buitenkant kan met staalolie onderhouden worden. Reinigingsmiddelen die chloor of chloorverbindingen bevatten, evenals andere agressieve middelen, mogen niet gebruikt worden aangezien ze corrosie kunnen veroorzaken op de roestvrije vlakken en het inwendige koelsysteem. De compressorruimte, en met name de condensor, vrij van stof en vuil houden. Dit doet u het beste met een stofzuiger of een borstel. De filters op de condensor en in het frontpaneel zijn te demonteren en te reinigen in de vaatwasmachine bij max. 50°C. Noteer een evt. reiniging van de condensor in het reinigingsschema.
De compressorruimte en het koelelement mogen niet met water gespoeld worden, aangezien er kortsluiting, beschadiging e.d. op de elektrische delen ontstaan kan. Onderhoud Het koelsysteem en de hermetisch gesloten motor-compressor vragen geen onderhoud. Schoonhouden is voldoende. Het luchtrooster onder de deur kan worden verwijderd door het omhoog te schuiven. Indien de kast niet koelt is het eerst zinvol de electrische aansluiting - stekker - en zekeringen te controleren. Wanneer bij storing de oorzaak niet gevonden kan worden, waarschuw uw leverancier onder vermelding van het typenummer, part no. en serienummer. TYPE, PART NO. en SER. NO zijn te vinden binnenin de kast op het typeplaatje boven in de rechterhoek. Typeplaatje
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Gram MIDI KG stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Koelkast Gram
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast