Ghibli & Wirbel Power D 22 P Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Ghibli & Wirbel Power D 22 P (52 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 53 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Ghibli & Wirbel Power D 22 P of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/52
www.ghibliwirbel.com
Professional Cleaning Machines Since 1968
8050817
ed. 03/2022
IT
Uso e Manutenzione
EN
Use and Maintenance
FR
Utilisation et Entretien
DE
Gebrauch und wartung
ES
Uso y Mantenimiento
PT
Uso e manutenção
NL
Gebruik en Onderhoud
CS

RU

AR

Copertina POWER LINE_8050817_2ed_10-2018.indd 122/10/18 08:51

Beoordeel deze handleiding

4.7/5 (2 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Ghibli & Wirbel
Categorie: Stofzuiger
Model: Power D 22 P

Handleiding Ghibli & Wirbel Power D 22 P – volledige tekst

www. ghibliwirbel. com Professional Cleaning Machines Since 1968NEDERLANDS - 1SOORT GEBRUIKDeze apparaten worden voor het winnen van vloeistoffen en vaste stoffen, of beide ont-worpen, volgens de tabel met de technische gegevens in het inleidende gedeelte van de handleiding. Er werden alleen voor dit ge-bruik ontworpen. GEVAARLIJK:De fabrikant acht zich niet verantwoor-delijk voor mogelijke schade veroorzaakt door een onjuist of verkeerd gebruik. Elk ander gebruik ontheft de fabrikant van de aansprakelijkheid voor schade aan personen en/of voorwerpen en zorgt ervoor dat de garantie erover vervalt. ONJUIST GEBRUIKGebruik het apparaat niet voor:- Het opzuigen van ontvlambare, ontplof-fingsgevaarlijke, giftige stoffen. - Het opzuigen van warme stoffen. - Gebruik het apparaat in de versie vloei-stofzuiger nooit als een stofzuiger en om-gekeerd.

Gebruik het apparaat niet in ontploffingsge-vaarlijke omgevingen. VOORBEREIDINGAPPARAATMontage van transportwagen(voor de modellen uitgerust met af-neembar wagen) - Plaats de wagen op de grond (1 Afb. 1. )- Steek de handgreep (2 Afb. 1. ) in de wa-gen- U kunt het handvat op hoogte aanpas-sen, door de positionering en het aan-scherpen van de vaststelling knop (3 afb 1. ) op en van de twee posities (4 Afb. 1. ). - Plaats het huis (5 afb. 2) op de wagen, dior instelling van de geleider (6 afb. 2) in de stang (7 afb. 2) van de wagen. StofzuigerVoor apparaten voorzien van de juiste ac-cessoires. - Haal de hendels (8 Afb. 3) los en verwij-der de deksel met de motor (9 Afb. 4). - Controleer op er een filter in Nylon (46 afb. 4) is. - Demonteer het polyester filter (10 Afb. 5). - Controleer, indien van toepassing, dat een papieren zak (11 Afb. 5) in het appa-raat gemonteerd is).

- Als de papieren zak (11 Afb. 5) niet aan-wezig is, installeer het, indien nodig, als volgt: Vervang de papieren zak (11 Afb. 6) in het mondstuk (12 Afb. 6) ter passeren van de ketting (13 Afb. 6)- Hermonteer het polyester filter (10 Afb. 5).

www. ghibliwirbel. com Professional Cleaning Machines Since 1968NEDERLANDS - 2Ansluiten van de elektrische borstelVoor de apparaten met stopcontact:- De aansluiting van de elektrische borstel in het stopcontact (25 Afb. 12) aan de bo-venzijde van de stofzuiger sticken (maxi-maal toegestane vermogen 200 W)VloeistofzuigerVoor apparaten voorzien van de juiste ac-cessoires. - Haal de hendels (8 Afb. 3) los en verwij-der de deksel met de motor (9 Afb. 4). - Controleer op er een filter in Nylon (46 afb. 4) is. - Demonteer het polyester filter (10 Afb. 5), indien aanwezig. - Verwijder de papieren zak (11 Afb. 5), in-dien aanwezig. - Hermonteer de deksel en zet hem met de hendels (8 Afb ig. 3) vast. - Breng de mof (14 Afb. 7) van de zuig-slang helemaal aan in de opening (15 Afb. 7) van het reservoir. - Haal de mof (14 Afb. 7) los door de hen-del (16 Afb.

7) rechtsom te draaien en vervolgens de mof (14 Afb. 7) naar buiten te trekken. - Combineer de ergonomische handgreep (17 Afb. 8) of de flexibele slang (18 Afb. 8) afhankelijk van het model met de verlen-ging (19 Afb. 8). - De twee stijve extensies (19-20 Afb. 9) door de uitlijning van de twee referentie-punten (21-22 Afb. 9)aansluiten. - Monteer op de stijve uitbreiding (20 Afb. 10) de benodigde accessoires (trek-ker, Staubbürstel, spleetmondstuk, vloer-mondstuk, etc. OPMERKING: Voor de modellen uitgerust met de ergono-mische handgreep is het instellen van de zuigkracht van de nut (23 Afb. 11). Door het openen van het venster (24 Afb. 11) wordt een onderste zuigkracht opgewekt. HET APPARAAT GEBRUIKEN- Het apparaat is uitgerust met wieltjes en kan dus gebruik maken van de juiste handvatten verplaatst of geduwd worden met behulp van de handgreep (26 Afb.

13)- Til het apparaat op door uw vingers aan de brengen in het speciale handvat (27 Afb. 14) aan de bovenkant van de deksel als het apparaat een enkele motor heeft, of til het apparaat met zijn tweeën op aan de handvatten (28 Afb.

13)Het apparaat inschakelen- Steek de stekker (29 Afb. 15) in het stop-contact. Enkele motor- Druk de schakelaar (30 Afb. 16) op “I” om de zuigmotor op te starten. Het lampje in de schakelaar gaat branden. Dubbele motor- Afhankelijk van het vereiste vermogen kunt u één motor inschakelen door de schakelaar (31 Afb. 16) op “I” te drukken. U kunt de beide schakelaars (31 e 32 Afb. 16) indrukken als een groter zuigver-mogen nodig is. De knop gaat branden als u de schake-laar indrukt. OPMERKING: Als de vuilwatertank vol is, verhoogt zich het lawaai en het apparaat zuigt niet meer. Ver-volgens de toestel wordt uitgeschakeld en de tanks geleegd zoals hierboven beschrevenHet apparaat uitschakelen- De schakelaars (30, 31, 32 Afb. 16) op “0” drukken om het apparaat uit te schakelen en het licht, wanneer er op de schakelaar is, gaat uit. - Haal de stekker (29 Afb. 15) uit het stop-contact.

www. ghibliwirbel. com Professional Cleaning Machines Since 1968NEDERLANDS - 3REINIGING EN ONDERHOUD GEVAARLIJK:Haal de stekker uit het stopcontact alvo-rens u een willekeurige handeling aan de machine verricht. De papieren stofzak (indien aanwe-zig) verwijderen en vervangen. - Haal de hendels (8 Afb. 3) los en verwij-der de deksel met de motor (9 Afb. 4). - Demonteer het polyester filter (10 Afb. 5). - Verwijder het papieren zak om stof verza-melen (11 Afb. 5), en vervang deze zoals hierboven beschreven. - Hermonteer het geheel door de demonta-geprocedure in omgekeerde volgorde uit te voeren. De opvangtank legen- Haal de hendels (8 Afb. 3) los en verwij-der de deksel met de motor (9 Afb. 4). - Plaats jezelf op de top van riolering en af-voer het vloeistof uit de tank (35 Afb. 18). - Reinig de tank met water jet, vervolgens installeer alle het tegenovergestelde doen van demontage.

Voor de apparaten voorzien van een af-voerslang- De afvoerslang (36 Afb. 19) van de houder uitmaken. - De knop (37 Afb. 20) los schroeven, de sluiting (38 Afb. 20) van de afvoer-slang (36 Afb. 21) verwijderen en de-reservoir (35 Afb. 21) lege doen. Voor de apparaten voorzien van een kantelen reservoir- Haal de hendels (8 Afb. 3) los en verwijder de deksel met de motor (9 Afb. 4). - Draai het slot van de tank los , wer-kende de hendel (39 Afb. 22) als er is. - Til de tank (35 Afb. 23) met de juiste hendel (40 Afb. 23) tot volledige ledi-ging. - Installeer alle het tegenovergestelde doen van demontage. Dagelijkse reinigingHet polyester filter (indien aanwezig) controleren en reinigen- Haal de hendels (8 Afb. 3) los en verwij-der de deksel met de motor (9 Afb. 4). - Verwijder het polyester filter (4 Afb. 5). - Reinig het filter (Afb. 24) van binnen naar buiten met perslucht.

- Hermonteer het geheel door de demonta-geprocedure in omgekeerde volgorde uit te voeren. Het apparaat reinigen- Reinig het apparaat met behulp van een doek bevochtigd met water of een neu-traal reinigingsmiddel. - Demonteer de bovenkant, zoals hierbo-ven beschreven, reinigen de tank met stromend water en daarna leeggooien, zoals hierboven aangegeven Installeer alle het tegenovergestelde doen van demontage. GEVAARLIJK:Reinig het apparaat nooit met waterstra-len. Periodieke controlesControle filter luchtuitvoer- Draai de schroeven (41 Afb. 25) los en verwijder het klepje (42 Afb. 25). - Verwijder de spons filter (43 Afb. 26) en de textuur sponzen (44 Afb. 27) als er zijn. - Reinig de filters met perslucht (Afb. 28). U kunt de filters in lauwwarm water was-sen en uitsluitend als ze helemaal droog zijn hermonteren. Vervang de filters als ze erg vuil zijn.

www.ghibliwirbel.com Professional Cleaning Machines Since 1968NEDERLANDS - 4Controleer en reinig het motorbe-schermingsfilter- Verwijder de cilinderkop, zoals eerder aangegeven.- Verwijder het filter (46 Afb. 30).- Was het filter (46 Afb. 30) met warm stro-mend water, verwijderend van vreemde voorwerpen en monteer het pas na een grondige droging.- Plaats de deksel van de motor de filter (46 Afb. 30), dan door de riem (47 Afb. 30) haak de veer boven het filter ringen (48 Afb. 30).- Monteer alles in omgekeerde opeenvol-ging.PROBLEEM OORZAAK OPLOSSINGHet zuigapparaat functio-neert niet.Schakelaar niet ingedrukt.Stekker niet in het stopcon-tact gestoken.Geen stroom.Druk de schakelaar in.Steek de stekker in het stop-contact.Controleer de voedingskabel.Onvoldoende zuigkracht.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Ghibli & Wirbel Power D 22 P stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden