Genius Invictus WD5 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Genius Invictus WD5 (73 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Genius Invictus WD5 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Genius |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Invictus WD5 |
Handleiding Genius Invictus WD5 – volledige tekst
39GebruiksaanwijzingNLProductonderdelenIn deze gebruiksaanwijzing staan alle verkrijgbare accessoires van het apparaat. De leveringsomvang van de door u gekochte set kunt u vinden op de verpakking of de apart bijgevoegde inlegger. De onderdelen die niet in deze set zitten kunt u natuurlijk alsnog kopen. Inhoud Productonderdelen. 39Algemeen. 40Verklaring van de symbolen. 40Veiligheid. 40Beoogd gebruik. 40Veiligheidsinstructies en waarschuwingen. 40Accessoires. 44Vóór het eerste gebruik. 44Accu opladen. 44Waterreservoir schoon water vullen. 44Toepassing. 45Gebruik. 45Gebruik van accessoires. 46Opbergen. 46Reiniging en onderhoud door de gebruiker. 47Probleemoplossing. 48Verwijdering. 49Technische gegevens. 49LEES VÓÓR GEBRUIK VAN DIT APPARAAT EERST ALLE INSTRUCTIES EN VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN IN DEZE GEBRUIKSAANWIJZING. BEWAAR DEZE GEBRUIKSAANWIJZING VOOR TOEKOMSTIG GEBRUIK.
GEEF HET APPARAAT ALLEEN SAMEN MET DE GEBRUIKSAANWIJZING AAN DERDEN DOOR. BIJ HET GEBRUIK VAN ELEKTRISCHE APPARATEN MOETEN ALTIJD DE VOLGENDE BASISVOORZORGEN IN ACHT WORDEN GENOMEN:Deze Gebruiksaanwijzingis van toepassing op de INVICTUS WD5. De afbeeldingen in deze gebruiksaanwij-zing tonen een schematische weergave van de juiste toepassing. Ze kunnen iets verschillen van het oorspronkelijke product. 1Hoofdeenheid2Handgreep3Schoonwatertank4Vuilwatertank5Sponslter6Gaaslter7Filtereenheid8Borstelhoes9Harde vloer borstelrol10Schoonmaakborstel11Opberg- en schoonmaakstation12Oplader13LED-display14De vuilwatertank ontgrendelen15OplaadcontactdoosDisplay16Aan/uit-knop17Sproeiknop18Zelfreinigingsknop.
40NLGebruiksaanwijzingAlgemeenVerklaring van de symbolenDe volgende symbolen en signaalwoorden worden in deze handleiding, op het apparaat of op de verpakking gebruikt. WAARSCHUWING!Dit signaalsymbool-/woord geeft een gevaar aan met een gemiddeld risico, dat, wanneer dit gevaar niet wordt vermeden, kan leiden tot de dood of ernstig letsel.VOORZICHTIG!U kunt gewond raken als u deze instructies niet opvolgt.VeiligheidBeoogd gebruik Gebruik het apparaat voor het reinigen van waterbestendige harde vloeren (bijv. linoleum, pvc, steen, tegels, lami-naat) en laagpolige tapijten. Het apparaat is slechts bedoeld voor gebruik in het huishouden. Het is niet geschikt voor commercieel of industrieel gebruik.
Het apparaat is niet geschikt voor het: - Reinigen van watergevoelige vloeren, bijvoorbeeld nietverzegelde kurkvloeren – gevaar voor beschadiging van de vloerbedekkingen; - Opzuigen van spitse, scherpe of grotere voorwerpen (scherven, kiezelstenen etc.); - Gebruik in de buurt van ontplofbare of licht ontvlambare stoen – brand- en ontplongsgevaar; Gebruik het apparaat alleen zoals beschreven in de gebruiksaanwijzing. Elk ander gebruik wordt beschouwd als onjuist/oneigenlijk en kan leiden tot schade aan eigendommen en zelfs persoonlijk letsel. Het apparaat is geen speelgoed. De fabrikant of dealer aanvaardt geen aansprakelijkheid voor schade veroorzaakt door onjuist of oneigenlijk gebruik.
Gebruik het apparaat alleen met originele accessoires, anders beschadigt u het apparaat en neemt het risico op letsel toe.Veiligheidsinstructies en waarschuwingenWAARSCHUWING!GEVAAR VOOR ELEKTRISCHE SCHOK!Een verkeerde elektrische installatie of een te hoge netspanning kan leiden tot elektrische schokken.Waarschuwt voor mogelijke materiële schade.OPGELET!
41GebruiksaanwijzingNL Sluit het apparaat alleen aan als de netspanning van het stopcontact overeenkomt met de specificatie op het typeplaatje. Sluit het apparaat alleen aan op een gemakkelijk te bereiken stopcontact, zodat u het in geval van een storing snel kunt loskoppelen. Gebruik het apparaat niet als het zichtbare schade heeft of als de stroomkabel/adapter defect is. Gebruik alleen de meegeleverde stroomkabel/adapter om de batterij van het apparaat op te laden. Het snoer van de adapter kan niet vervangen worden. Verwijder de adapter als deze beschadigd is en vervang deze door een nieuwe van hetzelfde type. Maak de behuizing nooit open, maar laat de reparatie over aan specialisten. Neem hiervoor contact op met een gespecialiseerde reparatieservice. Bij eigenhandig uitgevoerde reparaties, incorrecte aansluiting en/of onjuiste bediening vervalt de aansprakelijkheid en garantie.
Houd het apparaat nooit in of onder water en/of andere vloeistoffen. Raak de stekker en stroomkabel nooit met natte of vochtige handen aan. Trek de stekker nooit aan de kabel uit het stopcontact, maar pak de stekker altijd vast om deze eruit te trekken. Gebruik de stroomkabel nooit als handvat. Houd het apparaat en de stroomkabel/adapter uit de buurt van vuur en warmtebronnen. Plaats de stroomkabel op een manier dat er geen struikelgevaar bestaat. Buig de stroomkabel niet en leg deze niet over scherpe randen. Gebruik het apparaat alleen binnenshuis. Laat het apparaat tijdens het gebruik niet onbeheerd achter. Schakel het apparaat altijd direct uit en trek de stekker uit het stopcontact indien u het apparaat niet gebruikt, het reinigt of onderhoudt. Zorg ervoor dat u altijd vanaf uw locatie kunt controleren of de stekker nog uit het stopcontact is.
42NLGebruiksaanwijzingWAARSCHUWING!RISICO‘S VOOR KINDEREN EN PERSONEN MET VERMINDERDE FYSISCHE, SENSORISCHE OF MENTALE VAARDIGHEDEN BIJVOORBEELD DEELS GEHANDICAPTEN, OUDERE PERSONEN MET EEN FYSISCHE EN MENTALE BEPERKING OF DIE WEINING ERVARING EN KENNIS HEBBEN BIJVOORBEELD OUDERE KINDEREN. Het product kan gebruikt worden door kinderen vanaf 8 jaar en personen met verminderde lichamelijke, zintuiglijke of geestelijke vermogens of met gebrek aan ervaring en kennis, op voorwaarde dat zij onder toezicht staan of instructies hebben gekregen betreffende het veilig gebruik van het product en de gevaren ervan begrijpen. Kinderen mogen niet met het product spelen. Reiniging en onderhoud mogen niet door kinderen zonder toezicht worden uitgevoerd. Houd kinderen onder de 8 jaar uit de buurt van het apparaat en de stroomka-bel/adapter.
Laat kinderen nooit met de verpakking en plastic folie spelen. Kinderen kunnen er tijdens het spelen in verstrikt raken en stikken. Zorg ervoor dat kinderen geen voorwerpen in het apparaat plaatsen/steken.WAARSCHUWING!EXPLOSIE- EN CORROSIEGEVAAR!Een onjuiste/incorrecte omgang met batterijen en accu‘s leidt tot explosiege-vaar. Contact met lekkend batterij-/accuzuur kan chemische (bijtende) brand-wonden veroorzaken. Het apparaat bevat een Li-Ion accu die vast in het apparaat is geïnstalleerd. Verhit de accu niet en gooi deze nooit in open vuur. De accu nooit beschadigen, openen, onderdompelen in vloeistoffen of kortsluiten. Plaats de accu niet in direct zonlicht, stel deze niet bloot aan sterke temperatuur-schommelingen en temperaturen boven de 60°C. Vermijd contact van accuzuur met de huid, ogen en slijmvliezen.
Spoel bij contact met het zuur de aangetaste plekken onmiddellijk af met veel schoon water en raadpleeg indien nodig een arts. Gebruik alleen de meegeleverde stroomkabel/adapter om het apparaat op te laden.
43GebruiksaanwijzingNLLETSELGEVAAR!VOORZICHTIG!Door onjuist gebruik van het apparaat kunt u uzelf of anderen verwonden. Vul het reservoir voor schoon water met koud of lauw warm (max. 50°C). Gebruik geen heet of kokend water in verband met verbrandingsgevaar! Richt het apparaat nooit op mensen of dieren. Houd haar en losse kleding uit de buurt van bewegende delen en openingen van het apparaat. Anders kunnen deze naar binnen worden gezogen en verwondin-gen veroorzaken. Gebruik het apparaat niet op oppervlakken die bedekt zijn met cement of andere stoffen met extreem fijne poriën of stoffen die giftig zijn bij inademing. Loop niet over kabels, draden, enz. met de elektrische borstels; deze kunnen verstrikt raken in de draaiende borstels en daardoor beschadigd raken.BESCHADIGINGSGEVAAR!OPGELET!Verkeerd gebruik kan schade aan het apparaat veroorzaken.
Gebruik het apparaat alleen als de twee waterreservoirs en alle filters correct geplaatst zijn. Dek de ventilatieopeningen van het apparaat niet af tijdens het gebruik. Houd het apparaat en de stroomkabel/adapter uit de buurt van vuur en warmte-bronnen. Stel het apparaat nooit bloot aan hoge temperaturen (verwarming etc.) en weersomstandigheden (regen etc.). Plaats geen voorwerpen in de openingen van het apparaat. Gebruik het apparaat niet als een van de openingen geblokkeerd is. Verwijder verstoppingen door stof, pluizen, haar etc. omdat deze de zuigkracht kunnen verminderen. Gebruik het apparaat niet als de plastic onderdelen gebarsten, gespleten of vervormd zijn. Vervang beschadigde onderdelen alleen door geschikte originele onderdelen.
44NLGebruiksaanwijzingAccessoiresAccessoires Toepassing Borstelrol voor harde vloeren Voor het reinigen van harde vloeren. Opberg- en reinigingsstation Voor het opbergen en zelfreinigen van het apparaat. Reinigingsborstel Voor het reinigen van het waterreservoir voor vuil water en het verwijderen van haar van de borstelrol. Vóór het eerste gebruik OPGELET. Als u de verpakking onvoorzichtig opent met een scherp mes of andere puntige voorwerpen, kan het apparaat beschadigd raken. Ga bij het openen voorzichtig te werk. 1. Haal het apparaat uit de verpakking. 2. Verwijder het verpakkingsmateriaal en eventuele etiketten op het apparaat die worden gebruikt voor transportbe-scherming of reclame. 3. Controleer of alle onderdelen aanwezig zijn. 4. Controleer of het apparaat of de afzonderlijke accessoires beschadigd zijn. Als dat het geval is, mag u het apparaat niet gebruiken.
Neem contact op met via het service adres, zoals vermeld in het hoofdstuk Klantenservice. 5. Laad de accu voor het eerste gebruik volledig op. Apparaat monteren/demonteren: Steek het handvat met stang in de opening bovenaan de hoofdeenheid tot hij hoorbaar vastklikt. Om de handgreep te verwijderen, verwijdert u het waterreservoir voor schoon water en duwt u een kleine schroevendraaier of vergelijkbaar gereedschap in de kleine opening aan de achterkant van het logo terwijl u de handgreep er in verticale richting uittrekt (zie afbeelding A). Accu opladen1. Zet het apparaat rechtop, bijvoorbeeld in het opslag- en reinigingsstation. Zorg ervoor dat het apparaat is uitgeschakeld vóór het opladen. 2. Steek de stekker in de laadingang aan de zijkant van het apparaat (zie afbeelding B). 3. Sluit de voeding op een werkend stopcontact aan.
Het geheel opladen van de accu/het apparaat duurt ongeveer 4 uur. De blauwe leds op het scherm knipperen tijdens het opladen. Als de batterij volledig is opgeladen, branden de 3 blauwe leds permanent. Waterreservoir schoon water vullen1.
Verwijder het waterreservoir voor schoon water (bovenste reservoir) door het iets naar beneden te drukken en het van de voorkant van het apparaat te verwijderen (zie afbeelding C). 2. Schroef het deksel los en vul het reservoir met koud of lauw water tot max. 50°C (zie afbeelding D). 3. Schroef het deksel er weer op (zie afbeelding E). 4. Plaats het waterreservoir goed terug (klik hoorbaar) (zie afbeelding F). BESCHADIGINGSGEVAAR.
45GebruiksaanwijzingNLINSTRUCTIES:Indien nodig kunt u een paar druppels INVICTUS Vloerreinigerconcentraat aan het verse water toevoegen.Toepassing WAARSCHUWING!BRANDGEVVAR!Als u met de stofzuiger gloeiende asresten, brandende sigaretten o.i.d. opzuigt, kunnen de lters vlam vatten. Zuig geen gloeiende of smeulende materialen of voorwerpen op. OPGELET!Verkeerd gebruik kan schade aan het apparaat veroorzaken. Zorg ervoor dat alle onderdelen correct geplaatst en onbeschadigd zijn voordat u het apparaat aanzet. Zuig geen scherpe deeltjes op. Dek de ventilatieopeningen niet af tijdens het gebruik. Controleer de vloer op waterbestendigheid op een onopvallende plaats voordat u het apparaat gebruikt. Reinig geen watergevoelige vloeren (bijv. niet-gesealde kurkvloeren), omdat deze beschadigd kunnen raken door binnendringend water.Gebruik1.
Stap met uw voet zijdelings op de vloerborstel en trek het handvat naar u toe om de vergrendeling te ontgrendelen.2. Druk op de aan/uit-knop om het apparaat te starten.3. Het apparaat start automatisch in de standaardmodus (normale zuigkracht, lage wateropbrengst). Druk nogmaals op de aan/uit-knop om het apparaat in de boostmodus te zetten. De sproeifunctie wordt automatisch uitgeschakeld.4. Als u nogmaals op de aan/uit-knop drukt, wordt het apparaat uitgeschakeld. Houd er rekening mee dat er een kleine vertraging optreedt bij het uitschakelen (ongeveer 2 seconden). Druk niet herhaaldelijk op de aan/uit-knop.5. In de standaardmodus wordt de sproeifunctie automatisch geactiveerd (witte led) en wordt er water op de borstelrol gespoten.6. Druk nogmaals op de sproeiknop (in standaardmodus) om de hoeveelheid water te verhogen (blauwe led).7.
46NLGebruiksaanwijzingINSTRUCTIES:Aan het begin van het gebruik, als de borstelrol nog droog is, kan het even duren voordat de rol volledig bevochtigd is. We raden aan om de eerste paar seconden de maximale wateropbrengst te gebruiken. LED-lampjesVeld / scherm Functie Led-lampje Zuigkracht WaterafgifteAan/uit-knop Druk 1 x Apparaat is ingeschakeldGroene leds brandenWitte led brandtNormaal laagDruk 2 x Boost-Modus Blauwe leds brandenHoog UitDruk 3 x Apparaat wordt uitgeschakeldUit Uit UitSproeiknop (kan alleen worden geactiveerd in combinatie met de standaardmodus)Druk 1 x De hoeveelheid water neemt toeGroene leds brandenBlauwe led brandtNormaal HoogDruk 2 x Waterafvoer is uitgeschakeldGroene leds branden Normaal UitZelfreinigingsknop Druk 1 x Zelfreiniging is geactiveerdleds knipperenWitte led knippertNormaal laagZelfreiniging1.
Zet het apparaat na gebruik in het opslag- en reinigingsstation. 2. Houd de zelfreinigingsknop ongeveer 3 seconden ingedrukt om de zelfreinigingsfunctie te starten. 3. Het zelfreinigingsproces duurt ongeveer 2 minuten. Hiervoor moet er water in het waterreservoir voor schoon water zitten en moet er nog voldoende batterijstroom aanwezig zijn. 4. Na de zelfreiniging schakelt het apparaat automatisch uit. 5. Maak na de zelfreiniging het waterreservoir voor vuil water schoon en droog het opberg- en reinigingsstation. 6. Druk de zelfreinigings- of aan/uit-knop om de zelfreiniging voortijdig te stoppen. Gebruik van accessoires1. Reinigingsborstel met borstelharen: Om hardnekkig vuil uit het waterreservoir en de zuigopening te verwijderen. Aan het andere uiteinde van de borstel zit een uitklapbaar mesje om verstrikt haar weg te knippen (zie afbeelding G). 2.
Opslag- en reinigingsstation: Voor het opbergen van het apparaat en het reinigen van de borstelrol met de zelfreinigende functie. Het filter en de borstelrol kunnen worden opgeborgen in de uitsparingen aan de zijkant om te drogen (zie afbeelding H).
47GebruiksaanwijzingNLReiniging en onderhoud door de gebruiker WAARSCHUWING. Gevaar voor elektrische schokkenSchakel het apparaat uit en haal de stekker uit het stopcontact voordat u het reinigt of nakijkt. Houd het apparaat nooit onder stromend water en dompel het nooit onder in water of andere vloeistoen. Leeg beide tanks onmiddellijk na gebruik om onbedoelde lekkage te voorkomen. Maak alle onderdelen direct na gebruik schoon Laat alle onderdelen volledig drogen voordat u ze opbergt om de vorming van bacteriën of onaangename geuren te voorkomen. Gebruik geen agressieve of schurende reinigingsmiddelen of -pads. Deze kunnen vloeren/oppervlakken beschadigen. Reinig indien nodig de behuizing en accessoires met een vochtige doek. Vervang het sponsfilter elke 6 maanden. Waterreservoir schoon water reinigen1.
Druk het waterreservoir voor schoon water iets omlaag en verwijder het van het apparaat. 2. Schroef het deksel los en verwijder eventueel nog aanwezig water. 3. Laat het waterreservoir volledig opdrogen. Waterreservoir vuil water en lter reinigen1. Verwijder het waterreservoir voor vuil water door de ontgrendelknop met de duim in te drukken en tegelijkertijd het reservoir eruit te trekken (zie afbeelding I). 2. Verwijder het filter uit het waterreservoir door deze naar boven te trekken (zie afbeelding J). 3. Leeg het vuile water uit het waterreservoir. 4. Als er hardnekkig vuil op de binnenwand van het waterreservoir zit, reinig deze dan met de reinigingsborstel of een doekje (zie afbeelding K). 5. Verwijder de lters en open het gaaslter aan de onderkant. Verwijder het sponslter (zie afbeelding L). 6.
Reinig het waterreservoir, de ltereenheid, het gaas- en sponslter grondig met schoon water. 7. Laat na het reinigen alle onderdelen volledig drogen, plaats het lter terug in de ltereenheid en bevestig het waterreservoir voor vuil water weer aan de hoofdeenheid. Reinig de reinigingskop (zie afbeelding M)1.
Open de ontgrendeling en verwijder het deksel van de borstelrol. 2. Borstelrol links vastpakken en naar boven trekken. 3. Eventueel haren, draden en dergelijke van de rol verwijderen. 4. Verwijder vuil op de zuigopening met een vochtige doek. Houd de reinigingskop niet onder stromend water om beschadiging van de elektrische aansluitingen te voorkomen. 5. Maak de borstelrol en cover schoon onder stromend water. 6. Laat alle onderdelen volledig opdrogen. 7. Plaats de borstelrol weer terug. 8. Klik de cover van de borstelrol weer terug.
48NLGebruiksaanwijzingProbleemoplossingAlleen voor elektrische apparaten WAARSCHUWING. Schakel het apparaat uit en trek de stekker uit het stopcontact voordat u een storing verhelpt. Anders kan dit leiden tot letsel of elektrische schokken. Probleem Mogelijke oorzaak OplossingHet apparaat werkt niet De accu is leeg Laad de accu opDe borstelrol is geblokkeerd Reinig de borstelrol en verwijder eventuele vuilresten zoals haren en dradenWaterreservoir vuil water is vol Leeg het vuile waterDe zuigopening is geblokkeerd Reinig de zuigopeningWaterreservoirs, borstelrol of cover borstelrol niet correct/volledig geplaatstControleer of alle onderdelen correct zijn aangebracht en verwijder zo nodig verstoppingen/vuil. De accu wil niet opladenHet apparaat is niet correct aangesloten op een stopcontactSluit de voeding correct op een werkend stopcontact aan.
Het zuigvermogen is slechtDe zuigopening is verstopt Reinig de zuigopening en controleer de stang op eventueel aanwezig vuil. De lter zijn geblokkeerd Reinig het sponslter, het gaaslter en de ltereenheidHet waterreservoir voor vuil water is vuilReinig het waterreservoir voor vuil waterDe borstelrol is geblokkeerd Reinig de borstelrol en verwijder eventuele vuilresten zoals haren en dradenDe zuigopening maakt vreemde geluidenDe zuigopening is geblokkeerd Reinig de zuigopening en verwijder eventueel aanwezig vuil/verstoppingenVloerborstel wordt niet natHet apparaat staat in de Droog-modusDruk indien nodig op de spraytoets om de modus te wijzigen.
Niet genoeg schoon water in het waterreservoirControleer het waterreservoir voor schoon water en vul eventueel bijHet waterreservoir voor schoon water is niet correct geplaatstControleer of het waterreservoir correct geplaatst isEr lekt water uit de vloerborstelHet waterreservoir voor vuil water of het lter is niet goed of volledig geplaatstControleer of het waterreservoir en het lter correct geplaatst zijn3 leds branden rood Verkeerde voeding Gebruik alleen de meegeleverde netadapter voor het opladen3 led's knipperen langzaamBatterij bijna leeg Laad het apparaat op.
49GebruiksaanwijzingNLDe bovenste led knippert roodBorstelrol geblokkeerd Borstelrol reinigenWitte led knippert(5 sec.)Waterreservoir vuil water is vol Leeg het vuilwaterreservoirNeem contact op met onze klantenservice als de storing niet kan worden verholpen. Open nooit het apparaat!OPGELET!Verwijdering(Toepasbaar in de Europese Unie en andere Europese landen met systemen voor gescheiden inzameling van herbruikbare afvalstoen).VerpakkingHet verpakkingsmateriaal is herbruikbaar. Verwijder de verpakking milieuvriendelijk en brenghet verpakkingsmateriaal naar het daarvoor bestemde inzamelpunt.Elektrische apparatenHet symbool van de doorgestreepte vuilnisbak geeft aan dat dit product niet samen mag worden weggegooid met het gewone huishoudelijk afval.
Verwijder elektrische en elektronische apparaten via uw plaatselijke terugnamesysteem.Voor meer informatie over verwijdering en recycling van dit apparaat kunt u zich wenden tot de gemeentelijke verwijderingsbedrijven, tot de winkel waar u het product heeft gekocht of tot de fabrikant.Technische gegevensModel WD5Formaat (h x b x d) Ca. 28 x 24 x 110 cmVermogen (zonder accessoires) 120 W Accu 22,2 V, Li-ionAccucapaciteit 2.600 mAhAcculaadduur ca. 4 hCapaciteit van de schoonwatertank 600 mlCapaciteit vuilwatertank 450 mlNetadapterModel CZH024265100EUWQVoedingsspanning / -frequentie 100-240 V ~ 50/60 HzUitgangsspanning / -stroom / -vermogen 26,5 V 1 A 25,8 WGemiddelde actieve eciëntie 87,4 %Eciëntie bij lage belasting (10 %) 84,64 %Energieverbruik in niet-belaste toestand 0,09 WKlantenserviceHeeft u nog vragen over het apparaat of over onderdelen/hulpstukken?
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Genius Invictus WD5 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Genius
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd