Flama 1675FL Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Flama 1675FL (24 pagina's) in de categorie Stofzuiger. Deze handleiding was nuttig voor 24 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
24
Downloads
1.680
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | 1675FL |
| Kleur van het product: | Rood |
| Breedte: | 235 mm |
| Diepte: | 300 mm |
| Hoogte: | 430 mm |
| Geluidsniveau: | 78 dB |
| Soort: | Trommelstofzuiger |
| Stofzuiger luchtfiltering: | HEPA |
| Actieradius: | 5 m |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 4.5 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 700 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Snoeropslag: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 200 AW |
| Aantal wielen: | 2 wiel(en) |
| Soort buis: | Telescopisch |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Reinigt ondergronden: | Bare floor, Hard floor |
| Materiaal wielen: | Rubber |
| Aantal luchtfilterstadia: | 4 |
Handleiding Stofzuiger Flama
26 Mei 2026
26 Mei 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
24 Mei 2026
22 Mei 2026