Flama 1670FL Handleiding
Flama Stofzuiger 1670FL
Bekijk gratis de handleiding van Flama 1670FL (24 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 9 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Flama 1670FL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

1670FL
ASPIRADOR COM SACO 3
ASPIRADORA CON BOLSA 7
VACUUM CLEANER WITH BAG 11
ASPIRATEUR AVEC SAC 15
PT
ES
EN
FR
Manual de instruções
Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | 1670FL |
| Kleur van het product: | Green, Grey, White |
| Breedte: | 230 mm |
| Diepte: | 255 mm |
| Hoogte: | 353 mm |
| Geluidsniveau: | 79.5 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Soort: | Trommelstofzuiger |
| Actieradius: | 5 m |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 15 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | 700 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Snoeropslag: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 180 AW |
| Soort buis: | Telescopisch |
| Draaghandvat: | Ja |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Reinigt ondergronden: | Bare floor, Hard floor |
| Aantal luchtfilterstadia: | 4 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Flama 1670FL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Flama
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
24 Maart 2026
18 Maart 2026
17 Maart 2026
19 Juni 2023
12 Juni 2023
26 Mei 2023
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
24 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026