Flama 1646FL Handleiding
Flama Stofzuiger 1646FL
Bekijk gratis de handleiding van Flama 1646FL (42 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 5 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Flama 1646FL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/42

Manual de instruções
Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
1646FL
ASPIRADOR VERTICAL SEM FIOS 1
ASPIRADOR VERTICAL RECARGABLE 13
RECHARGEABLE UPRIGHT VACUUM 25
PT
ES
EN
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | 1646FL |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | - g |
| Breedte: | 210 mm |
| Diepte: | 230 mm |
| Hoogte: | 1150 mm |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Stofzuiger luchtfiltering: | HEPA |
| Vuilafscheidingsmethode: | Cyclonisch |
| Soort reiniging: | Droog |
| Maximaal ingangsvermogen: | 140 W |
| Oplaadtijd: | 4.5 uur |
| Stofzuigercontainer type: | Zakloos |
| Droog vuil: | 0.6 l |
| Looptijd: | 35 min |
| Accu/Batterij voltage: | 22.2 V |
| Stofzuigerborstel inbegrepen: | Gemotoriseerde borstel |
| Aantal luchtfilterstadia: | 3 |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Flama 1646FL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Flama
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
24 Maart 2026
18 Maart 2026
17 Maart 2026
19 Juni 2023
12 Juni 2023
26 Mei 2023
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
24 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026