Flama 1643FL Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Flama 1643FL (40 pagina's) in de categorie Stofzuiger. Deze handleiding was nuttig voor 74 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.1 MB
Aantal pagina's
40
Downloads
572
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | 1643FL |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | - g |
| Breedte: | 210 mm |
| Diepte: | 230 mm |
| Hoogte: | 1150 mm |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Stofzuiger luchtfiltering: | HEPA |
| Vuilafscheidingsmethode: | Cyclonisch |
| Soort reiniging: | Droog |
| Maximaal ingangsvermogen: | 140 W |
| Oplaadtijd: | 4.3 uur |
| Stofzuigercontainer type: | Zakloos |
| Droog vuil: | 0.6 l |
| Looptijd: | 35 min |
| Accu/Batterij voltage: | 22.2 V |
| Stofzuigerborstel inbegrepen: | Gemotoriseerde borstel |
| Gemotoriseerde mondstuk: | Ja |
| Aantal luchtfilterstadia: | 4 |
| Borstel met ledlichtjes: | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 140 W |
| Stroomverbruik (typisch): | 25 W |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Handleiding Stofzuiger Flama
26 Mei 2026
26 Mei 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
24 Mei 2026
22 Mei 2026