Electrolux KEZB9305L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KEZB9305L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KEZB9305L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 52 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KEZB9305L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux KEZB9305L 911434793
86
11,0 L15 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEZB9305L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38390 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Automatische programma's: | Ja |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 9 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| LED backlight: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Baby Care, Eco, Quick 30min 40°C |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.86 kWu |
| Automatische deuropening: | Nee |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Koud |
| Aantal mandjes: | 2 mand(en) |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Functie SelfDry: | Ja |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KEZB9305L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026