Electrolux ESS87300SX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESS87300SX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESS87300SX (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 11 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESS87300SX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux ESS87300SX 911417364
84
10,5 L13 x
4:00
44
A
B
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESS87300SX |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 46080 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 235 min |
| Geluidsniveau: | 48 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 47700 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 900 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 9 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zelf reinigende filter: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min 60°C,Auto 45-70°C,Eco,Glass/delicate,Intensive 70°C,Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.835 kWu |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESS87300SX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026