Electrolux KESC9200L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KESC9200L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KESC9200L (2 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KESC9200L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

Het bijvullen van de cv installatie.
De vulkraan. (nr. 1)
Voor het bijvullen van de cv installatie zit er een kraan in de installatie.
Het zou logisch zijn om deze kraan vlak bij de ketel te plaatsen maar helaas is dit niet altijd het
geval. De vulkraan kan op de volgende plaatsen gevonden worden :
•onder de ketel
•in de badkamer in een radiator
•in de bijkeuken in een radiator
•op een willekeurige plaats in een leiding
De vulslang komt aan een kraan (nr. 2) die in de koudwaterleiding zit. Het zou logisch zijn om deze
kraan vlak bij de ketel te plaatsen maar helaas is dit niet altijd het geval. In sommige gevallen zal de
kraan van de wasmachine gebruikt moeten worden.
De vulslang (nr. 3) komt tussen de kraan die in de installatie zit en de kraan in de koudwaterleiding
zit. De slang moet aan beide uiteinden voorzien zijn van een wartel.
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KESC9200L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 96 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min,Auto,Eco Quick,Quick |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KESC9200L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026