Electrolux KEGB2310L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KEGB2310L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KEGB2310L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KEGB2310L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux KEGB2310L 911077016
63
9,9 L9 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEGB2310L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 33100 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 878 mm |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 34580 g |
| Breedte verpakking: | 490 mm |
| Diepte verpakking: | 685 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 63 kWu |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1200 mm |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Auto, Eco 50°C, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.614 kWu |
| Certificering: | CE |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KEGB2310L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026