Electrolux KEGA9300L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux KEGA9300L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 37 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.496
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEGA9300L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 45570 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 900 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 160min,60min,90min,Eco,Quick,Pre-wash,Hygiene |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.86 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 5 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 200-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50-60 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Energie-efficiëntieindex (EU 2017/1369): | 49.9 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026