Electrolux ESL5340LO Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESL5340LO
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESL5340LO (24 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 142 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESL5340LO of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

ESL5340LO
ENDishwasherUser Manual
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESL5340LO |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 34820 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 555 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 195 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 262 kWu |
| Gewicht verpakking: | 36500 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 864 mm |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | - l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Black, Grey |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70°C, Eco, Glass/delicate, Intensive, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.932 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2775 l |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| AC-ingangsspanning: | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESL5340LO stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026