Electrolux EES47400L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EES47400L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EES47400L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 63 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EES47400L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Termékinformációs adatlap
A szállító neve vagy védjegye:
Electrolux
A szállító címe:
Electrolux - 26 al. Powstancow Slaskich 30-570 - Krakow - PL
Modellazonosító:
EES47400L 911536607
Általános termékparaméterek:
ParaméterÉrtékParaméterÉrték
Névleges kapacitás () (ps)
b
13Méretek cm-ben
Magasság82
Szélesség60
Mélység55
EEI ()
b
43,9
Energiahatékonysági osztály (
)
b
C ()
d
Tisztítóteljesítmény-mutató (
b
)
1,121
Szárítóteljesítmény-mutató (
b
)
1,061
Energiafogyasztás kWh[
/ciklus]-ban, hidegvizes
töltésű eco program alapján.
A tényleges
energiafogyasztás függ a
készülék használatának
módjától.
0,735
Vízfogyasztás liter [/ciklus]-
ban, az eco program alapján.
A tényleges vízfogyasztás
függ a készülék
használatának módjától és a
víz keménységétől.
9,9
A program időtartama () (h:
b
min)
4:00TípusBuilt-In
Levegőben terjedő akusztikus
zajkibocsátás () [1 pW-ra
b
vonatkoztatott dB(A)]
44
A levegőben terjedő
akusztikus zajkibocsátás
osztálya ()
b
B ()
d
Kikapcsolt üzemmód (W)
(adott esetben)
0,50
Készenléti üzemmód (W)
(adott esetben)
0,50
Programkésleltetés (W)
(adott esetben)
4,00
Hálózatvezérelt készenléti
üzemmód (W) (adott
esetben)
-
A szállító által vállalt jótállás minimális időtartama:
0 hónapok
További információk:
Internetes hivatkozás a szállító honlapjára, ahol az (EU) 2019/2022 bizottsági rendelet II. mellékletének 6. pontjában
foglalt információ megtalálható: https://support.electroluxgroup.eu/external/PISlink/Products/911536607
() this item shall not be considered relevant for the purposes of Article 2(6) of Regulation (EU) 2017/1369.
a
() az eco program esetében.
b
() changes to these items shall not be considered relevant for the purposes of paragraph 4 of Article 4 of Regulation (EU) 2017/1369.
c
() if the product database automatically generates the definitive content of this cell the supplier shall not enter these data.
d
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES47400L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 37200 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 864 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 818 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 74 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 120min, AutoSense, Eco, Pre-rinse, Quick, Quick 30min 40°C |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.735 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
| Energie-efficiëntieindex (EU 2017/1369): | 43.9 |
| Vertraagde start (min): | 1 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EES47400L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026