Electrolux ESL2500RO Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESL2500RO
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESL2500RO (60 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESL2500RO of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

ESL2500RO
NL AfwasautomaatGebruiksaanwijzing 2
FR Lave-vaisselleNotice d'utilisation19
DE GeschirrspülerBenutzerinformation 38
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESL2500RO |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 20680 g |
| Breedte: | 550 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Hoogte: | 438 mm |
| Netbelasting: | 1180 W |
| EAN code: | 7332543765393 |
| Aantal couverts: | 6 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 230 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 568 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 450 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 6.5 l |
| Stroom: | 10 A |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 30 min |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 61 kWu |
| Diepte wanneer de deur open is: | 955 mm |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Eco 50°C, Intensive 70°C, Normal, Pre-rinse, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.609 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.49 W |
| Productnummer (PNC): | 911 026 022 |
| Afmetingen hxbxd (mm): | 438x550x500 |
| Inbouwmaten h(min./max.)xbxd (mm): | 0-0x0x0 |
| Aansluitwaarde (W): | 1180 |
| Geluidsniveau (dB) (EU 2017/1369): | 49 |
| Akoestische geluidsemissieklasse (EU 2017/1369): | C |
| Aantal couverts (EU 2017/1369): | 6 |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369): | F |
| Installatie: | volledig geïntegreerd |
| Lengte toevoerslang (cm): | 150 |
| Lengte afvoerslang (cm): | 150 |
| Ampère: | 10 |
| Reinigingsprestatie-index (EU 2017/1369): | 1.121 |
| Droogprestatie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
| Energieverbruik ecoprogramma per cyclus (kWh) (EU 2017/1369): | 0.613 |
| Energieverbruik voor 100 wascycli ecoprogramma (kWh) (EU 2017/1369): | 61 |
| Energieverbruik in 'uit'-stand (W) (EU 2017/1369): | 0.5 |
| Waterverbruik ecoprogramma per cyclus (L) (EU2017/1369): | 6.5 |
| Programmaduur (hmin) (EU 2017/1369): | 3:50 |
| Netspanning (V): | 230 |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESL2500RO stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026