Electrolux ESF8635ROX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF8635ROX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF8635ROX (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 46 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF8635ROX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

BG Инструкции заинсталраине
Вни анием!Преди да пристъпитекъм
инс алирантето,прочетете финормцияатаа з
безопасност в Ръководствотоза потребителя.
CS Pokyny k i instalac
Upozornění!Před začátkem instalace si přečtěte
bezpečnostní informace v k . návodu použití
DA Installationsvejledning
Vigtigt! Læs brugsanvisningens instruktionerve-
drørende sikkerhed, før installationen påbegyndes .
DE Montageanweisung
Achtung!Lesen Sie vor Beginn der Installation die
Sicherheitshinweise in der Gebrauchsanweisung.
EL Οδηγίες εγκατάστασης
Πρ ειδοοποίηση!Πριν συνεχίσετε με την
εγκαττάσαση, διαβάστε τις ηροπλ φορίεςασφάλιαες
στο εγχειρίδιοχρήστη.
EN Installation Instruction
Warning!Before proceeding with installation, read
the safety information the in User Manual.
ES Instruccionesde instalación
¡Atención!Antes de realizar instalación, la lea la
información de seguridad del Manual del usuario.
ET Paigaldusjuhis
Ho atusi! Enne paigaldamist lugege läbi kasu ut s-
juhendis olevad ohutusjuhised.
FI Asennusohjeet
Varoitus! Ennen kuin aloitat asnneuksen, luekäyt-
töohjeensisältämät urvallis uso tu hjeet.
FR Instructionsd’installation
Attention! Veuillez lire les consignes de sécurité
que contient la Noticed’utilisationavant d’installer
l’appareil.
HR Uputeza instalaciju
Upozorenje!Prije instalacije pročitajte sigurnosne
informacijeu Uputamaza uporabu.
HU Üzembehelyezési útmutató
Vigyázat!Mielőtttovábblépne az üzembe hely-
ezéssel,olvassa el a biztonsági információkat a
felhasználói kézikönyvben.
IT Istruzionidi installazione
Attenzione!Prima di procedere all’installazione,
leggere le istruzioni di sicurezza contenute nel
Libretto Istruzioni.
KK Орнату туралы нұсқаулық
Ескерту! Құрылғыны орнатардыңалдында
пайдаланушы нұсқаулығындағы қауіпсіздік
тур аалыақпартты оқыңыз.
LT Įrengimoinstrukcija
Įspėjimas!Priešmontuodami perskaitykite saugo s
informaciją naudojimo instrukcijoje.
LV Uzstādīšanasnorādījumi
Brīdinājums!Pirms turpinātuzstādīšanu, izlasiet
lietotāja rokasgrāmatā ietverto drošības informāciju .
MK Упатствоза монтажа
Пре упреддување!Предпо етедачн сомонта
жата, ворирачникотрот П пчиајте ги упатстватаза
безбедна работа.
NL Installatie-instructies
Waarschuwing!Lees deveiligheidsinformatie in de
gebruikershandleiding voordat umetdeinstallatie
begint.
NO Monteringsanvisning
Advarsel!Les sikkerhetsinformasjonene i -bruksan
visningen før du begynner installasjonen .
PL Wskazówkidotyczące instalacji
Ostrzeżenie!Przed rozpoczęciem instalacji należy
przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa
podanew . Instrukcji obsługi
PT Instruçõesde instalação
Atenção!Antes de continuar instalação, a leia as
informações de segurança Manual no de Utilizador.
RO Instrucţiunide instalare
Atenţie!Înainte de a trece la instalare, citiţi
informaţiile privind siguranţa din Manualul Utiliza -
torului.
RU Указанияпоустановке
Внимание!Пеерд темак прикстатупь к
устканов е,прочтитеци пинфмаорю о техке ни
безсноопа сти вруководстве пользователя.
SK Pokyny na inštaláciu
Upozornenie!Pred inštaláciou si prečítajte
bezpečnostné pokyny v návode na používanie.
SL Navodilaza namestitev
Opozorilo!Prednadaljevanjem z namestitvijo
preberite varnostna navodila v navodilih za uporabo .
SR SV TRZTZHTHVIMS KO
UK AR
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF8635ROX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 233 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Gewicht verpakking: | 44200 g |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Roestvrijstaal |
| Zout indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 5 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70 ºC,Eco 50 ºC,Glass/delicate |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.857 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | - l |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF8635ROX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026