Electrolux EEM43200L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM43200L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM43200L (2 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 49 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM43200L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

Tihe povratne informacije, Beam on Floor
Zaradi osvetljenega sistema povratnih informacij Beam on Floor ostane
kuhinja tiha. Namesto glasnega piska, ki ga lahko zaduši hrup iz ozadja, naš
pomivalni stroj sporoči stanje s projiciranjem pike na tla. Rdečo, ko deluje, in
zeleno, ko je pomivanje končano.
Nič več ugibanj pri pomivanju posode s
QuickSelect
QuickSelect je preprost način, kako začeti prilagojeni
cikel pomivanja. Izberite čas cikla z drsnikom in dodajte
dodatno nego z enim dotikom - še nikoli ni bilo bolj
preprosto. Nato pustite, da stroj sam opravi vse ostalo.
Mehki nosilci za občutljive kozarce
Za zmanjšanje nevarnosti poškodb ali razbitja med
pomivanjem mehke gumijaste konice držijo občutljive
kozarce v varnem pokončnem položaju.
Ves jedilni pribor pomit naenkrat z MaxiFlex
Predal MaxiFlex je namenjen jedilnemu priboru in
pripomočkom skoraj vseh oblik in velikosti. Ni važno, ali
so veliki ali čudne oblike, prilagodljivi ločevalni elementi
in globok predal pomenijo, da je možno vse zložiti
preprosto.
Prednosti in značilnosti
• Namestitev: popolnoma integrirani aparat
• Energijski razred/Učinek pomivanja/Učinek sušenja: A++ / A / A
• Prostornina: 10 standardnih pogrinjkov
• Glasnost: samo 44 (IEC 60704-3)
• Poraba vode in energije: 9.9 l, 0.739 kWh za program ekonomični 50
• 8 programov, 4 temperature
• Programi 160 Minutes, 60 Minutes, 90 Minutes, AUTO Sense, Eco, Machine
Care, Quick 30 Minutes, izpiranje & pomivanje pozneje
• Pršilna roka FlexiSpray
• Sistem sušenja: tehnologija AirDry
• Besedilna/simbolna upravljalna plošča
• Funkcija Auto-o
• Sistem Thermo Ecient
• Zamik vklopa od 1 do 24 ur
• Indikator za preostali čas
• Senzor za vodo prilagodi količino vode glede na umazanost vaše posode
• Indikator soli in tekočine za lesk
• Indikatorji za pika na tleh, dve barvi, zvonec, zamik vklopa 1h-24h, sušenje,
GlassCare, Machine Care, izbor programa, sredstvo za izpiranje, sol,
XtraPower
• Zgornja košara z Flexilift
• Možnost nastavljanja višine polne zgornje košare
• Zgornja košara: 2 modri mehki gumirani konici SoftSpikes, nastavljivi nosilci
skodelic, Plastic coloured handle
• Spodnja košara: 2 foldable plate racks, Plastic coloured handle
• Sistem waterstop
• Mere vgradih aparatov V(min/maks) xŠxG(mm): 820/900 x 450 x 550
Electrolux 600 vgradni pomivalni stroj s tehnologijo AirDry
EEM43200L
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM43200L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 33850 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 10 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 35330 g |
| Breedte verpakking: | 490 mm |
| Diepte verpakking: | 685 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 110 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 75 kWu |
| Land van herkomst: | Polen |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C,90min 60°C,160min 60°C,Eco 50°C,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.754 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM43200L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026