Electrolux ESC87300SX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESC87300SX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESC87300SX (60 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 71 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESC87300SX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

ESC87300SX
EN DishwasherUser Manual2
FR Lave-vaisselleNotice d'utilisation28
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESC87300SX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 235 min |
| Geluidsniveau: | 45 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 9 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 85 kWu |
| Land van herkomst: | Italië |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 5 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70°C,Eco 50°C,Glass/delicate,Quick 60°C |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.848 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Hoogte onder werkblad: | 818 mm |
| Watertoevoer: | Koud |
| Aantal mandjes: | 2 mand(en) |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| AC-ingangsspanning: | 220/240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESC87300SX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026