Electrolux EES48400L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EES48400L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EES48400L (56 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 45 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EES48400L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56

EES48400L
EN DishwasherUser Manual2
ET NõudepesumasinKasutusjuhend 28
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES48400L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 35750 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Gewicht verpakking: | 37270 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 75 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1200 mm |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min,90min,160min,Auto,Eco,Quick,Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.746 kWu |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EES48400L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026