Electrolux EEZ88500W Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEZ88500W (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 90 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
760
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEZ88500W |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 44930 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Gewicht verpakking: | 47000 g |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 64 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand & lade |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.644 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026