Electrolux EEZ69305L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEZ69305L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEZ69305L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 22 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEZ69305L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux EEZ69305L 911434791
86
11,0 L15 x
4:00
44
A
B
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEZ69305L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Gewicht: | 38390 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Automatische programma's: | Ja |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 818 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min,90min,160min,Auto,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.86 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Heet |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Minimale waterdruk: | 0.05 kPa |
| Maximale waterdruk: | 1 kPa |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEZ69305L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026