Electrolux EEA47201IK Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEA47201IK
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEA47201IK (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEA47201IK of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux EEA47201IK 911524112
94
9,9 L13 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEA47201IK |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38000 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 39520 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 94 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.936 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEA47201IK stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026