Electrolux EEM69300L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM69300L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM69300L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 78 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM69300L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux EEM69300L 911434693
86
11,0 L15 x
4:00
46
AB
C
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM69300L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 1230 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 38670 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 570 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 820 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 900 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Land van herkomst: | Italië |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C,90min 60°C,160min 60°C,Auto 50-60°C,Eco 50°C,Quick |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Hoogte onder werkblad: | 600 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM69300L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026