Electrolux EEC87315L Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEC87315L (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.593
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEC87315L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Gewicht: | 38390 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 85 kWu |
| Land van herkomst: | Italië |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min 60°C, 160min 60°C, Auto 50-60°C, Eco 50°C, Glass/delicate, Hygiene 70°C, Self-Clean 60°C |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.848 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Bestekmand type: | Bosch MaxFlex Basket |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026