Einhell TE-HV 18/06 Li Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Einhell TE-HV 18/06 Li (164 pagina’s), behorend tot de categorie Kruimeldief. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 22 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Einhell TE-HV 18/06 Li of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Einhell |
| Categorie: | Kruimeldief |
| Model: | TE-HV 18/06 Li |
| Kleur van het product: | Black, Red |
| Aantal vermogenniveau's: | 2 |
| Gewicht: | 950 g |
| Geluidsniveau: | - dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Breedte verpakking: | 165 mm |
| Diepte verpakking: | 460 mm |
| Hoogte verpakking: | 210 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Wasbaar filter: | Ja |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Soort reiniging: | Droog |
| Stof capaciteit: | 0.6 l |
| Maximaal ingangsvermogen: | - W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Zakloos |
| Zuigkracht: | 72 AW |
| Accu/Batterij voltage: | 18 V |
| Hoeveelheid buisdelen: | 2 |
| Draaghandvat: | Ja |
| Variabel vermogen: | Ja |
| Correct gebruik: | Thuis |
| Reinigt ondergronden: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Soft floor, Stair steps, Tile, Upholstery |
| Stof blazer: | Ja |
| Zuigmond voor kussens: | Ja |
| Spleetzuigmond: | Ja |
| Luchtstroom: | 17 l/s |
| Aantal mondstukken: | 3 |
| Draadloos: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gemakkelijk om de container te legen: | Ja |
| Buis lengte: | 700 mm |
| Spuitstok-spuitkop inbegrepen: | Ja |
| Veilige monstukaansluiting: | Ja |
Handleiding Einhell TE-HV 18/06 Li – volledige tekst
NL- 64 -Gevaar. Bij het gebruik van toestellen dienen enkele veiligheidsmaatregelen te worden nageleefd om lichamelijk gevaar en schade te voorkomen. Lees daarom deze handleiding / veiligheidsinstructies zorgvuldig door. Bewaar deze goed zodat u de in-formatie op elk moment kunt terugvinden. Mocht u dit toestel aan andere personen doorgeven, gelieve dan deze handleiding / veiligheidsins-tructies mee te geven. Wij zijn niet aansprakelijk voor ongevallen of schade die te wijten zijn aan niet-naleving van deze handleiding en van de vei-ligheidsinstructies. Verklaring van de gebruikte symbolen (zie afbeelding 10)1. Gevaar. - Handleiding lezen om het letselrisi-co te verminderen. 1. VeiligheidsaanwijzingenDe overeenkomstige veiligheidsinstructies vindt u in de bijgaande brochure. Gevaar. Lees alle veiligheidsinstructies en aanwijzin-gen.
Nalatigheden bij de inachtneming van de veiligheidsinstructies en aanwijzingen kunnen elektrische schok, brand en/of zware letsels tot gevolg hebben. Bewaar alle veiligheidsinstruc-ties en aanwijzingen voor de toekomst. • In geen geval inzuigen: brandende lucifers, gloeiende as en peuken, brandbare, bijtende, brandgevaarlijke of explosieve stoffen, dam-pen en vloeistoffen. • Dit apparaat is niet geschikt voor het afzu-igen van stoffen die schadelijk zijn voor de gezondheid. • Apparaat opbergen in droge ruimtes. • Geen defect apparaat in bedrijf nemen. • Service alleen door geautoriseerde techni-sche dienst. • Gebruik het apparaat alleen voor werkzaam-heden waarvoor het geconstrueerd werd. • Bij reiniging van trappen is de grootste op-merkzaamheid geboden. • Gebruik alleen originele accessoires en on-derdelen.
Dit apparaat kan door kinderen vanaf 8 jaar en ouder en ook door personen met verminderde fysieke, sensorische of mentale vaardigheden of een gebrek aan ervaring en kennis worden gebruikt, mits deze onder toezicht staan of met betrekking tot het veilige gebruik van het apparaat geïnstrueerd werden en begrijpen welke gevaren van het apparaat kunnen uitgaan. Kinderen mo-gen niet met het apparaat spelen. Reiniging en onderhoud door de gebruiker mogen niet zonder toezicht door kinderen worden uitgevoerd. Sluit het apparaat niet kort. Aanwijzing bij de lader: als de netaansluitkabel van het apparaat wordt beschadigd, dan moet deze om gevaren te vermijden door de fabrikant of diens klantendienst of door een adequaat gekwalifi ceerde persoon worden vervangen. Het apparaat mag alleen worden ingezet in combina-tie met de bijhorende accu´s en de lader van de Power X-Change serie. 2.
Beschrijving van het gereedschap en leveringsomvang 2. 1 Beschrijving van het apparaat (fi g. 1-2)1. Handvat2. Aan/Uit-schakelaar3. Reservoir4. Grendelschakelaar reservoir5. Kussenmondstuk6. Mondstuk voor voegen7. Combi-mondstuk8. Verlengbuis 2x9. Filter10. Aanzuigopening11. Wandhouder12. Houder voor toebehoren2. 2 LeveringsomvangGelieve de volledigheid van het artikel te contro-leren aan de hand van de beschreven omvang van de levering. Indien er onderdelen ontbreken, gelieve u dan binnen 5 werkdagen na aankoop van het artikel te wenden tot ons servicecenter of tot het verkooppunt waar u het apparaat heeft ge-kocht, en leg een geldig bewijs van aankoop voor. Gelieve daarvoor de garantietabel in de service-informatie aan het einde van de handleiding in acht te nemen. • Open de verpakking en neem het toestel voorzichtig uit de verpakking.
NL- 65 -• Controleer het toestel en de accessoires op transportschade. • Bewaar de verpakking indien mogelijk tot het verloop van de garantieperiode. Gevaar. Het toestel en het verpakkingsmateriaal zijn geen speelgoed voor kinderen. Kinderen mo-gen niet met plastic zakken, folies en kleine stukken spelen. Er bestaat inslik- en verstik-kingsgevaar. • Kussenmondstuk• Mondstuk voor voegen• Combi-mondstuk• Verlengbuis 2x• Filter• Wandhouder• Originele handleiding• Veiligheidsinstructies• Houder voor toebehoren3. Doelmatig gebruikDe zuiger is geschikt voor het droogzuigen met behulp van het bijhorende fi lter. Het apparaat is niet bedoeld om brandbare, explosieve of voor de gezondheid gevaarlijke stoff en op te zuigen. De machine mag slechts voor werkzaamheden worden gebruikt waarvoor ze bedoeld is. Elk ander verder gaand gebruik is niet reglementair.
Voor daaruit voortvloeiende schade of verwon-dingen van welke aard dan ook is de gebruiker/bediener, niet de fabrikant, aansprakelijk. Wij wijzen erop dat onze gereedschappen overe-enkomstig hun bestemming niet geconstrueerd zijn voor commercieel, ambachtelijk of industrieel gebruik. Wij geven geen garantie indien het ge-reedschap in ambachtelijke of industriële bedrij-ven alsmede bij gelijk te stellen activiteiten wordt gebruikt. 4. Technische gegevensSpanning motor:. 18 V DCInhoud reservoir:. 0,6 lGewicht:. 1 kgOpgelet. Het apparaat wordt geleverd zonder accu´s en zonder lader, en mag alleen worden ingezet met de Li-Ion accu´s van de Power X-Change serie. De Li-Ion accu´s van de Power X-Change serie mogen alleen met de Power X-Chargers worden geladen.
1 Montage van het apparaatMontage van de mondstukken (afb. 1-2)De mondstukken (5, 6, 7) kunnen ofwel direct aan de aanzuigopening (10) of via de verlengbuizen (8) aan de zuiger worden gemonteerd. Montage/Demontage van het fi lter (fi g. 1-4)Druk op de grendelschakelaar (4) en verwijder te-gelijkertijd het reservoir (3). Vervolgens kunt u het fi lter (9) uit het reservoir (3) nemen (fi g. 3). Voor een grondige reiniging moet het fi lter (9) volledig worden gedemonteerd (fi g. 4). Na de reinigingswerkzaamheden legt u het fi lter (9) weer in het reservoir (3) (fi g. 3). Monteer nu het reservoir (3) aan de zuiger (fi g. 5). Montage van de wandhouder (afb. 8)Monteer de wandhouder (11) zoals voorgesteld in afbeelding 8. Geschikt bevestigingsmateriaal zoals schroeven (Ø 4 mm) enz. is verkrijgbaar in de speciaalzaak. Na gebruik kan de handstofzuiger praktisch aan de houder worden bewaard (afb. 9).
NL- 66 -5. 2 ZuigmondstukkenCombi-mondstuk (fi g. 2)Het combi-mondstuk (7) is geschikt voor het af-zuigen van vaste stoff en op middelgrote tot grote oppervlakken. Voegmondstuk (fi g. 2)Het voegmondstuk (6) is geschikt voor het afzu-igen van vaste stoff en in hoeken, randen en op andere moeilijk toegankelijke plaatsen. Kussenmondstuk (fi g. 2)Het kussenmondstuk (5) is met name geschikt voor het afzuigen van vaste stoff en op bekledin-gen en tapijten. 5. 3 Laden van de accu (fi g. 6-7)1. Accupack uit het apparaat nemen. Daarvoor de zijdelingse grendelknop indrukken. 2. Vergelijk of de netspanning vermeld op het typeplaatje overeenstemt met de beschikbare netspanning. Steek de netstekker van de lader (c) in het stopcontact. De groene LED begint te knipperen. 3. Steek de accu (a) op de lader (c). 4.
Onder punt „Indicatie lader“ vindt u een tabel met de betekenissen van de LED-indicatie aan de lader. Tijdens het laden kan de accu wat warm worden. Dit is echter normaal. Mocht het laden van de accupack niet mogelijk zijn, controleer dan• of aan het stopcontact de netspanning voor-handen is • of een foutloos contact aan de laadcontacten voorhanden is. Indien het laden van het accupack nog altijd niet mogelijk is, breng dan• de lader• en de accupacknaar onze klantenservice. Voor een deskundige verzending verzoeken wij u contact op te nemen met onze klan-tendienst of het verkooppunt waar u het ap-paraat heeft aangekocht. Zorg er bij de verzending of verwerking van accu’s resp. het accu apparaat voor dat deze afzonderlijk worden verpakt in plastic zakken, om kortsluitingen en brand te vermijden.
In het belang van een lange levensduur van de accupack is het raadzaam om op tijd voor het herladen van de accupack te zorgen. Dit is in elk geval noodzakelijk, wanneer u vaststelt dat het vermogen van het apparaat afneemt. Ontlaad de accupack nooit helemaal. Dat leidt tot een defect van de accupack. 5. 4 Accu-capaciteitsindicatie (fi g. 6/pos.
d)Druk op de schakelaar voor accu-capaciteitsindi-catie (d). De accu-capaciteitsindicatie (e) signa-leert de laadtoestand van de accu aan de hand van 3 LEDs. Alle 3 LEDs branden:De accu is vol geladen. 2 of 1 LED(s) branden:De accu beschikt over voldoende restlading. 1 LED knippert:De accu is leeg, laad de accu op. Alle LEDs knipperen:De temperatuur van de accu is te laag. Verwijder de accu van het apparaat en laat de accu één dag liggen bij ruimtetemperatuur. Als de fout opnieuw optreedt, dan werd hij diep ontladen en is hij defect. Neem de accu van het apparaat. Een defecte accu mag niet meer gebruikt resp. gela-den worden. 6. BedieningAan/Uit-schakelaar (afb. 1, pos. 2)Schakelaarstand ingeschoven: UitSchakelaarstand Midden (ECO): normaal zuigver-mogen voor de reiniging van bijv. harde vloeren of wanneer een langere looptijd is vereist.
NL- 67 -7. 1 Reiniging• Houd de veiligheidsinrichtingen, de ventila-tiespleten en het motorhuis zo veel mogelijk vrij van stof en vuil. • Het valt aan te bevelen om het apparaat on-middellijk na elk gebruik schoon te maken. 7. 2 Reiniging van het reservoir (3)Het reservoir kan al naargelang de vervuiling wor-den schoongemaakt met een vochtige doek en wat zachte zeep of onder stromend water. 7. 3 Reiniging van het fi lter (9)Reinig het fi lter (9) onder stromend water en laat het drogen aan de lucht. 7. 4 OnderhoudControleer het fi lter van de zuiger regelmatig en vóór elke inzet op goede bevestiging. Indien het apparaat gedurende een langere periode niet wordt gebruikt, neem dan de accu eruit. 7. 5 Bestelling van onderdelen en toebehoren:Gelieve bij de bestelling van onderdelen de vol-gende gegevens te vermelden:• Type van het apparaat• Artikelnummer van het apparaat• Ident.
-nummer van het apparaat• Onderdeelnummer van het benodigde on-derdeelActuele prijzen en info vindt u terug onder www. Einhell-Service. com8. Verwijdering en recyclageHet toestel bevindt zich in een verpakking om transportschade te voorkomen. Deze verpakking is een grondstof en bijgevolg herbruikbaar of kan naar de grondstofkringloop worden teruggevo-erd. Het toestel en zijn accessoires bestaan uit diverse materialen, zoals b. v. metaal en kunststof. Defecte toestellen horen niet thuis in het huisvuil. Om zich van het toestel naar behoren te ontdoen dient het naar een geschikte verzamelplaats te worden gebracht. Als u geen verzamelplaats kent gelieve u dan bij de gemeente te informeren. 9. OpbergenBewaar het toestel en de accessoires op een donkere, droge en vorstvrije plaats die voor kinderen ontoegankelijk is. De optimale opberg-temperatuur ligt tussen 5° C en 30° C.
Volgens de Europese richtlijn 2012/19/EG op af-gedankte elektrische en elektronische toestellen en omzetting in nationaal recht dienen afgedank-te elektrische gereedschappen afzonderlijk te worden verzameld en milieuvriendelijk te worden gerecycleerd. Recyclagealternatief i. p. v. het toestel terug te sturen:De eigenaar van het elektrische toestel is alter-natief verplicht, i. p. v. het toestel terug te sturen, mede te werken bij de behoorlijke recyclage in geval hij zich van het eigendom ontdoet. Het afgedankte toestel kan hiervoor ook bij een verzamelplaats worden afgegeven die voor een verwijdering als bedoeld in de wetgeving in zake recyclage en afvalverwerking zorgt. Hieronder vallen niet bij de afgedankte toestellen gevoegde accessoires en hulpmiddelen zonder elektrische componenten. Zorg er bij de verwerking voor dat accu’s en lichtmiddelen (bijv.
NL- 68 -10. Indicatie laderIndicatiestatusBetekenis en maatregelRode LEDGroene LEDUit Knippert OperationaliteitDe lader is aangesloten aan het net en operationeel; de accu zit niet in de lader.Aan Uit LadenDe lader laadt de accu in de snelle laadmodus. De laadduur vindt u direct aan de lader.Aanwijzing! Al naargelang de acculading kan de laadduur iets afwijken van de vermelde tijden.Uit Aan De accu is opgeladen en operationeel. (READY TO GO)Daarna wordt tot aan de volledige lading omgeschakeld op een buff erla-ding.Laat de accu hiervoor ongeveer 15 min. langer in de lader zitten.Maatregel:Neem de accu uit de lader. Isoleer de lader van het net.Knippert Uit AanpassingsladingDe lader bevindt zich in de modus behoedzame lading.Hierbij wordt de accu om veiligheidsredenen langzamer geladen, hetgeen meer tijd vergt.
Dit kan de volgende oorzaken hebben:- De accu werd zeer lange tijd niet meer geladen.- De accutemperatuur ligt niet in het ideale bereik.Maatregel:Wacht tot het laadproces is afgesloten, de accu kan niettemin verder wor-den geladen.Knippert Knippert FoutLaadproces is niet meer mogelijk. De accu is defect.Maatregel:Een defecte accu mag niet meer worden opgeladen.Neem de accu uit de lader.Aan Aan TemperatuurstoringDe accu is te warm (bijv. direct instralend zonlicht) of te koud (onder 0 °C).Maatregel:Neem de accu de lader uit en bewaar hem 1 dag bij kamertemperatuur (ca. 20 °C).Anl_TE_HV_18_06_Li_SPK13.indb 68Anl_TE_HV_18_06_Li_SPK13.indb 68 12.07.2022 10:10:0912.07.2022 10:10:09
NL- 69 - Service-informatieWij werken in alle landen die in het garantiebewijs zijn genoemd, samen met competente servicepart-ners, wier contactgegevens u kunt afl eiden uit het garantiebewijs. Deze staan voor alle diensten zoals reparatie, het verschaff en van wisselstukken of slijtdelen of voor de aankoop van verbruiksmaterialen te uwer beschikking.U moet er rekening mee houden dat bij dit product de volgende delen onderhevig zijn aan een slijtage door gebruik of een natuurlijke slijtage, resp. dat de volgende delen nodig zijn als verbruiksmaterialen.Categorie VoorbeeldSlijtstukken* combi-mondstuk, voegmondstuk, kussenmond-stuk, accuVerbruiksmateriaal/verbruiksstukken* fi lterOntbrekende onderdelen * niet verplicht bij de leveringsomvang begrepen!Bij gebreken of defecten verzoeken wij u om de fout te melden op het internet onder www.Einhell-Service.com.
Gelieve te zorgen voor een nauwkeurige beschrijving van de fout en daarbij in elk geval de volgende vragen te beantwoorden:• Heeft het toestel reeds eenmaal gewerkt of was het vanaf het begin defect?• Is u iets opgevallen voordat het defect zich voordeed (symptoom vóór het defect)?• Welke foutieve werkwijze vertoont het toestel volgens u (hoofdsymptoom)? Beschrijf deze foutieve werkwijze.Anl_TE_HV_18_06_Li_SPK13.indb 69Anl_TE_HV_18_06_Li_SPK13.indb 69 12.07.2022 10:10:0912.07.2022 10:10:09
NL- 70 - Garantiebewijs Geachte klant,Onze producten worden onderworpen aan een strenge kwaliteitscontrole. Mocht dit apparaat echter ooit niet naar behoren functioneren, spijt dit ons ten zeerste en vragen u zich te wenden tot onze ser-vicedienst onder het adres vermeld op dit garantiebewijs. Wij staan ook graag telefonisch tot uw dienst via het vermelde servicetelefoonnummer. Voor eisen in verband met het recht op garantie geldt het volgende:1. Deze garantievoorwaarden zijn uitsluitend gericht aan de gebruikers, d. w. z. natuurlijke personen die dit product niet in het kader van hun ambachtelijke noch van een andere zelfstandige activiteit willen gebruiken. Deze garantievoorwaarden regelen aanvullende garantieprestaties, die de hieronder ge-noemde fabrikant kopers van zijn nieuwe apparaten toezegt in aanvulling tot de wettelijke garantie.
Uw wettelijke garantieclaims blijven onaangetast door deze garantie. Onze garantieprestatie is voor u gratis. 2. De garantieprestatie geldt uitsluitend voor gebreken aan een door u aangekocht nieuw apparaat van de hieronder genoemde fabrikant die aantoonbaar berusten op een materiaal- of productiefout, en is naar onze keuze beperkt tot het verhelpen van zulke gebreken aan het apparaat of de vervan-ging ervan. Wij wijzen erop dat onze apparaten overeenkomstig hun bestemming niet ontworpen zijn voor com-mercieel, ambachtelijk of industrieel gebruik. Van een garantiecontract is derhalve geen sprake, als het apparaat binnen de garantieperiode in commerciële, ambachtelijke of industriële bedrijven werd ingezet of aan een daarmee gelijk te stellen belasting werd blootgesteld. 3.
door aansluiting aan een verkeerde netspanning of stroomsoort) of niet-inachtneming van de onderhouds- en veiligheidsvoorschriften, door blootstelling van het apparaat aan abnormale omgevingsvoorwaarden of door nalatig onderhoud en verzorging. - Schade aan het apparaat als gevolg van misbruik of ondeskundige toepassingen (zoals bijv. over-belasting van het apparaat of de inzet van niet toegelaten gereedschappen of toebehoren), binnen-dringen van vreemde voorwerpen in het apparaat (zoals bijv. zand, stenen of stof, transportschade), gebruik van geweld of als gevolg van externe invloeden (zoals bijv. schade door vallen). - Schade aan het apparaat of aan delen van het apparaat die valt te herleiden tot slijtage als gevolg van gebruik, en als gevolg van normale of andere natuurlijke slijtage. 4. De garantieperiode bedraagt 24 maanden en gaat in op de datum van aankoop van het apparaat.
Garantieclaims dienen voor het verloop van de garantieperiode binnen de twee weken na het vast-stellen van het defect geldend te worden gemaakt. Het indienen van garantieclaims na verloop van de garantieperiode is uitgesloten. De herstelling of vervanging van het apparaat leidt niet tot een verlenging van de garantieperiode noch wordt door deze prestatie een nieuwe garantieperiode voor het apparaat of voor eventueel ingebouwde wisselstukken op gang gebracht. Dit geldt ook bij het ter plaatse uitvoeren van een serviceactiviteit. 5. Gelieve om een garantieclaim in te dienen het defecte apparaat aan te melden op mail adres: service@einhell. nl. Houd het aankoopbewijs of een ander bewijs van uw aankoop van het nieuwe apparaat bij de hand.
Apparaten die zonder bijhorende bewijzen of zonder typeplaatje worden teruggestuurd, worden op grond van de ontbrekende mogelijkheid om het apparaat toe te kennen uitgesloten van de garantieprestatie. Valt het defect van het apparaat binnen onze garantieprestatie, dan bezorgen wij u per omgaande een gerepareerd of nieuw apparaat terug.
Uiteraard staan wij ook tot u dienst om, mits betaling van de kosten, defecten van het apparaat te ver-helpen die buiten de garantieomvang vallen. Indien u hiervan gebruik wenst te maken, neem dan con-tact met ons op. Voor slijtstukken, verbruiksmateriaal en ontbrekende onderdelen wordt verwezen naar de beperkingen van deze garantie conform de service-informatie van deze handleiding. Anl_TE_HV_18_06_Li_SPK13. indb 70Anl_TE_HV_18_06_Li_SPK13. indb 70 12. 07. 2022 10:10:0912. 07. 2022 10:10:09.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Einhell TE-HV 18/06 Li stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kruimeldief Einhell
Handleiding Kruimeldief
Nieuwste handleidingen voor Kruimeldief