Doro PhoneEasy 100w Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Doro PhoneEasy 100w (40 pagina’s), behorend tot de categorie Telefoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 99 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Doro PhoneEasy 100w of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Doro |
| Categorie: | Telefoon |
| Model: | PhoneEasy 100w |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Soort: | DECT-telefoon |
| Microfoon mute: | Ja |
| Snelkiezen: | Ja |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Wekker: | Ja |
| Standby tijd: | 100 uur |
| Mac-compatibiliteit: | Nee |
| Polyfone beltonen: | Ja |
| Aantal melodieën: | 10 |
| Gesprekstijd: | 10 uur |
| Capaciteit telefoonboek: | 20 entries |
| Opnieuw bellen: | Ja |
| Draadloze verbindingen: | Nee |
| Maximum indoorbereik: | 50 m |
| Maximum outdoorbereik: | 300 m |
| Batterijtechnologie: | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| Type batterij: | AAA |
| Handset keypad locking: | Ja |
Handleiding Doro PhoneEasy 100w – volledige tekst
3NederlandsInstallatieDit product is geschikt voor analoge telefoon aansluitingen in AT, BE, BG, CH, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FR, GB, GR, HU, IE, IS, IT, LV, LT, LU, MT, NL, NO, PL, PT, RO, SI, SK, SE.Aansluiting1. Sluit het telefoonsnoer aan op een telefoonwandcontactdoos en op de K-ingang op het basisstation.2. Sluit de netadapter aan op een wandcontactdoos en op de y-ingang op het basisstation.3. Plaats de batterijen in de handset (1,2 V NiMH AAA) en let hierbij op de juiste polariteit.4. Plaats de handset in het basisstation met het toetsenbord naar buiten gericht. (Laad de telefoon voor het eerste gebruik 24 uur op.)Taal1. Druk op w 0 (menutoets links).2. Schuif / naar HS SET/HS INST.3. Druk op w 0.4. Schuif naar LANGUAGE/TAAL. Druk op w 0.5. Schuif naar NEDERL. Druk op w 0.6. Druk enkele keren op L of C om het menu te verlaten.
Nederlands4NB!De netadapter fungeert als afschakelapparaat tussen het product en het elektriciteitsnet. Het stopcontact moet zich dicht bij de apparatuur bevinden en gemakkelijk toegankelijk zijn.Als het display van het basisstation van de PhoneEasy 105wr -- weergeeft, is het antwoordapparaat niet aangesloten of is tijd/datum niet ingesteld.Datum/tijd1. Druk op w 0 (linkermenutoets op de handset).2. Gebruik / om naar DAT/TIJD te schuiven. Druk op w 0.3. Schuif naar TIJD INS. Druk op w 0.4. Voer de tijd in (UU--MM). Druk op w 0.5. Schuif naar DAT INST. Druk op w 0.6. Voer de datum in (DD--MM--JJ). Druk op w 0.7. Druk enkele keren op L of C om het menu te verlaten.De indeling voor datum/tijd kan ook worden aangepast. Zie Instellingen, DAT/TIJD.NB!U moet de juiste datum en tijd instellen om optimaal gebruik te kunnen maken van de Oproeplog en het antwoordapparaat(enkel bij PhoneEasy 105 wr).
5NederlandsBereikHet bereik van de telefoon wordt beïnvloed door eventuele obstakels die de vrije doorgang van de radiogolven waarmee de oproep wordt verzonden, belemmeren. Het bereik ligt meestal tussen 50 en 300 meter. Soms kan het bereik worden verbeterd door het hoofd zodanig te draaien dat de handset op één lijn met het basisstation komt te staan. De geluidskwaliteit neemt af naarmate u verder van het basisstation vandaan gaat, tot het gesprek uiteindelijk wordt afgebroken.Het symbool wordt weergegeven wanneer de telefoon binnen bereik is en gaat uit/knippert wanneer deze buiten bereik is.Eco-functionaliteitWe hebben het label ECO-FUNCTIONALITEIT geïntroduceerd om klanten te helpen bij het vinden van producten binnen ons assortiment die het milieu minder belasten.
Producten met dit label worden gekenmerkt door:• een lager energieverbruik, zowel tijdens gebruik als in de standby-modus;•instelbaar zendvermogen op het basisstation op basis van het bereik.BatterijWanneer de batterijen relatief nieuw (minder dan 6 maanden oud) en volledig geladen (10 uur) zijn, hebben ze voldoende capaciteit voor ongeveer 100 uur stand-bytijd of 10 uur oproeptijd. De optimale capaciteit van de batterij wordt pas bereikt nadat de batterijen 4-5 keer zijn opgeladen. Het is niet mogelijk om de batterijen te overladen of te beschadigen door ze “te lang” te laden. Wanneer de batterijen helemaal leeg waren voordat ze werden geladen, kan het tot 5 minuten duren voordat het display weer oplicht.
Nederlands6Waarschuwing!Gevaar voor explosie als de batterij wordt vervangen door een onjuist type. Gebruik alleen originele batterijen. Het gebruik van niet-originele batterijen kan gevaarlijk zijn en de garantie van de telefoon kan erdoor komen te vervallen.NB!Wanneer de batterij bijna leeg is of wanneer het basisstation te ver weg staat, zal de telefoon geen verbinding kunnen maken. Plaats het basisstation niet te dicht bij andere elektrische apparatuur, in direct zonlicht of in de buurt van andere warmtebronnen! Zo verkleint u de kans op storingen. Het is normaal dat het apparaat tijdens het laden warm wordt. Dit is niet gevaarlijk.
Gooi gebruikte batterijen weg volgens de instructies.BatterijlampjeWanneer de batterijen leeg raken, zal gaan knipperen en hoort u een waarschuwingstoon terwijl u bezig bent met een oproep.De waarschuwingstoon is optioneel; zie Handsetinstellingen, TOON.De gehele batterij-indicator zal knipperen zolang de handset wordt geladen.HoorlusDe telefoon is voorzien van een ingebouwde hoorlus voor degenen die bij het telefoneren hun gehoorapparaat willen gebruiken. Kies de modus T op uw gehoorapparaat om deze functie in te schakelen.
7NederlandsHet displayPictogram Functie Pictogram Functie Indicator voor laadstatus batterijNieuwe oproep ontvangen Wordt weergegeven indien binnen bereik van basisstationBelsignaal uitgeschakeld Tijdens een oproep. Knippert wanneer een oproep binnenkomtAlarm geactiveerd Tijdens een intercomoproep. Knippert wanneer een interne oproep binnenkomt of een interne oproep in de wacht is gezet. Toetsblokkering geactiveerd Luidspreker ingeschakeld Berichtindicatie*Enkel bij PhoneEasy 105wr:Pictogram FunctieAntwoordapparaat ingeschakeld. Knippert wanneer nieuw TAM-bericht werd ontvangen.* Werkt alleen in bepaalde landen. Om de berichtindicatie te verwijderen: druk op en houd vervolgens 4 ingedrukt.Om de batterijen te sparen, is het display in stand-by erg donker. Druk één keer op L om het te verlichten. Gebruik M1 of M2 tijdens een oproep.
Nederlands8BedieningEen oproep maken1. Voer het gewenste telefoonnummer in. Gebruik C om te wissen, indien nodig.2. Druk op q om de oproep tot stand te brengen. Druk op L om de oproep te beëindigen.NB!Om tussen handset en luidspreker te schakelen, drukt u op q. Houd er rekening mee dat in de luidsprekermodus slechts één persoon tegelijkertijd kan spreken. Als de batterijen bijna leeg zijn, werken de luidspreker en de achtergrondverlichting niet, om de batterijen te sparen.Snelkiezen (M1,M2)Deze telefoon beschikt over 2 snelkiesgeheugens (M1 en M2). Wanneer een nummer onder een geheugentoets is opgeslagen, hoeft u slechts één knop ingedrukt te houden om dit nummer te bellen, zie Handsetinstellingen, SNELKEUZ.Een oproep ontvangenBij een inkomende oproep gaat het indicatielampje (nummer 13) op de handset knipperen.1. Druk op q om de oproep te beantwoorden.
9NederlandsWanneer de functie Automatisch antwoorden is ingeschakeld, hoeft u de handset enkel uit het basisstation te nemen om de oproep te beantwoorden. ZieInstellingen/AUT.ANTW.OproeptimerTijdens een oproep wordt er een oproeptimer UU-MM-SS op het display weergegeven die de duur van de oproep aangeeft.Tijdelijke stille modusWanneer iemand belt, kunt u op C drukken om het belsignaal van de handset uit te schakelen. Stille modusDruk in stand-by op # en houd de toets ingedrukt om het belsignaal van de handset in- of uit te schakelen.Opnieuw kiezenDruk op . Schuif door de 5 laatst gekozen nummers met behulp van / . Als het nummer al in het telefoonboek is opgenomen, wordt ook de bijbehorende naam getoond. Druk op q om het getoonde nummer te bellen, druk op L of C om naar het hoofdmenu terug te gaan of druk op w 0 om naar het submenu te gaan.
Zie Telefoonboek.OproepenDruk op J op het basisstation om een oproep naar de handset(s) tot stand te brengen. De handset(s) gaat/gaan over en de tekst PAGING wordt weergegeven. Druk opnieuw op J om te annuleren of druk op q of L op de handset.
Nederlands10Handset aan/uitDruk in stand-by op L en houd de toets ingedrukt om de handset in- of uit te schakelen.DempenTijdens een gesprek kan de microfoon worden in- of uitgeschakeld via C.Telefoonnummers schakelenBij een inkomende oproep worden enkel de eerste 8 cijfers (inclusief het netnummer) getoond. Druk op # om naar de laatste cijfers van het nummer te schakelen.ToetsblokkeringDruk op * en houd de toets ingedrukt om de toetsblokkering in- of uit te schakelen. U kunt een inkomende oproep beantwoorden door op q te drukken, zelfs als de toetsblokkering is ingeschakeld. Tijdens de oproep zijn de toetsen gedeblokkeerd. Als de oproep wordt beëindigd of geweigerd, worden de toetsen weer geblokkeerd.NB!De noodnummers 999, 112 en 911 kunnen worden gebeld zonder de toetsen te deblokkeren.
11NederlandsVolumeregelingTijdens een oproep met of zonder luidspreker kunt u het geluidsvolume van de handset of luidspreker aanpassen door op {/} aan de zijkant van de handset te drukken. U kunt hiervoor ook / gebruiken.Het geluidsniveau wordt op het display aangegeven. Wanneer u de oproep beëindigt, zal het laatst geselecteerde niveau actief blijven.Boost (extra volume)Druk op Boost op de zijkant van de handset om de audioboost in- of uit te schakelen. Wanneer Boost is ingeschakeld, gaat het indicatielampje (nummer 13) op de handset branden. De boost wordt na beëindiging van een oproep altijd uitgeschakeld om beschadiging bij mensen met een normaal gehoorvermogen te voorkomen.Waarschuwing!Het maximale geluidsniveau van de handset kan erg hoog zijn. De Boostmodus is enkel bedoeld voor personen met gehoorproblemen.
Nederlands12Telefoonboek (TEL.BOEK)U kunt 20 nummers/namen opslaan. Als u op de dienst Beller-ID bent geabonneerd, zal de naam die u voor het nummer in het telefoonboek hebt opgegeven, worden weergegeven bij een inkomende oproep. Het is mogelijk om verschillende belsignalen te selecteren voor de opgeslagen nummers in het telefoonboek. * Werkt alleen als u op de dienst Beller-ID bent geabonneerd. Gegevens in het telefoonboek worden op naam opgeslagen, in alfabetische volgorde.Tekens toetsenbordDruk enkele keren op een numerieke toets totdat het gewenste teken wordt getoond en wacht vervolgens enkele seconden voor u het volgende teken invoert. Druk op C om te wissen. Druk op C en houd de toets ingedrukt om de volledige invoer te wissen.Een naam/nummer opslaan in het telefoonboek1. Druk op w 0. Schuif naar TEL.BOEK. Druk op w 0.2. Druk op w 0. Schuif naar TOEVOEG. Druk op w 0.3.
Voer een naam in met behulp van de numerieke toetsen. Druk op w 0.4. Voer het telefoonnummer in, inclusief het netnummer. Gebruik C om te wissen, indien nodig. Druk op w 0.5. Selecteer het gewenste belsignaal. Druk op w 0.
13NederlandsHet telefoonboek beheren1. Druk op w 0. Schuif naar TEL.BOEK. Druk op w 0.2. Gebruik / om door de gegevens te schuiven. U kunt het telefoonboek snel doorzoeken door de relevante toets voor de eerste letter van de naam in te drukken.3. Druk op q om het nummer te kiezen of druk op w 0 voor diverse opties.Bew1. Druk op w 0. Schuif naar TEL.BOEK. Druk op w 0.2. Schuif naar de naam die u wilt bewerken en druk op w 0.3. Schuif naar BEWERKEN en druk op w 0.4. De naam zal worden getoond met een knipperende cursor aan het einde van de naam.5. Bewerk de naam. Gebruik C om een of meer tekens voor de cursor te wissen. 6. Druk op w 0. Het nummer zal worden getoond met een knipperende cursor aan het einde van het nummer. Druk op C om een of meer cijfers voor de cursor te wissen. Bewerk het nummer en druk op w 0.7. Selecteer het gewenste belsignaal. Druk op w 0.Een nummer wissen1.
Nederlands14CapaciteitHier kunt u controleren hoeveel nummers in het telefoonboek zijn opgeslagen en hoeveel opslagruimte u hebt.SnelkiezenWanneer een nummer eenmaal is opgeslagen als SNELKEUZ hoeft u slechts één knop in te drukken om de oproep tot stand te brengen.NB!De contactpersoon moet in het telefoonboek zijn opgeslagen voordat u deze aan een snelkiestoets kunt koppelen.Een contactpersoon opslaan als een snelkiesnummer1. Druk op w 0. Schuif naar TEL.BOEK. Druk op w 0.2. Druk opnieuw op w 0.3. Gebruik / om naar SNELKEUZ te schuiven en druk op w 0.4. Selecteer een numerieke toets met behulp van / (TOETS 2 - TOETS 9). Druk op w 0.5. Selecteer een contactpersoon in het telefoonboek en druk op w 0.6. De numerieke toets die u heb gekozen, wordt opnieuw getoond.7. Druk enkele keren op L of C om het menu te verlaten of druk op w 0 voor diverse opties.
15NederlandsIemand bellen via een snelkiesnummerOm een oproep tot stand te brengen via een snelkiesnummer, moet u de betreffende numerieke toets 2-9 indrukken en ingedrukt houden totdat het telefoonnummer wordt getoond.Snelkiesnummers bewerken1. Druk op w 0. Schuif naar TEL.BOEK. Druk op w 0.2. Druk opnieuw op w 0.3. Gebruik / om naar SNELKEUZ te schuiven en druk op w 0.4. Selecteer een numerieke toets met behulp van / (TOETS 2 - TOETS 9). Druk op w 0.5. Druk op w 0. Schuif naar BEWERKEN. Druk op w 0.6. Selecteer een contactpersoon in het telefoonboek en druk op w 0.7. De numerieke toets die u heb gekozen, wordt opnieuw getoond.8. Druk enkele keren op L of C om het menu te verlaten.Een snelkiesnummer wissen1. Selecteer een numerieke toets met behulp van / (TOETS 2 - TOETS 9). Druk op w 0.2. Schuif naar WISSEN. Druk op w 0.
Nederlands16Oproeplog (inkomende nummers/Beller-ID)*Als u op de dienst Beller-ID bent geabonneerd, wordt het telefoonnummer van de beller bij een inkomende oproep op het display getoond. De laatste 10 beantwoorde en gemiste inkomende oproepen worden opgeslagen, inclusief de datum en tijd van elke oproep. OPR wordt weergegeven in de stand-bymodus en in de lijst geeft een gemiste oproep aan.* Voor deze functie hebt u een abonnement bij een serviceprovider nodig.Nummers ophalen en kiezen1. Druk op . Of druk op w 0 en selecteer OPR LST.2. Gebruik om naar het gewenste nummer te schuiven.3. Druk op q om het nummer te kiezen of druk op w 0 voor diverse opties. OPSLAAN Nummer in telefoonboek opslaan WISSEN Dit nummer wissen ALL.WISS Alle nummers wissenDETAILS De datum van de gemiste oproep wordt getoond.
Druk op # (Wisseltoets) om ook het tijdstip van de gemiste oproep te zien.CATEGORIE Kiezen om enkel informatie over gemiste (GEMISTE) oproepen (onbeantwoorde) op te slaan in de oproeplog of om informatie over alle (ALL.OPR.) inkomende oproepen (beantwoorde en onbeantwoorde) op te slaan.4. Druk enkele keren op L of C om het menu te verlaten.
17NederlandsNB!Standaard worden de laatste 10 beantwoorde en gemiste inkomende oproepen opgeslagen, inclusief de datum en tijd van elke oproep. Om geheugenruimte te besparen, kunt u instellen dat u enkel gemiste (GEMISTE) oproepen (onbeantwoorde) wilt opslaan.Nieuwe oproepen verwijderen/oproeplog1. Druk op . Gebruik om naar het gewenste nummer te schuiven. Druk op w 0.2. Schuif naar WISSEN en druk op w 0. Om alle nummers te wissen, schuift u naar ALL.WISS en drukt u op w 0.3. BEVEST? wordt weergegeven; druk op w 0.BelleridenticatieberichtenBehalve nummers zullen ook de volgende berichten af en toe worden weergegeven:BUITENG Onbekend nummer, bv. een oproep vanuit het buitenland.GEEN NUM Informatie over het nummer is geblokkeerd. Het nummer kan niet worden getoond.a Berichtindicatie van uw netwerkoperator*.* Werkt alleen in bepaalde landen.
Nederlands18InstellingenBasisinstellingen (BAS INST)Bijaeveringisdepincodevanhetsysteem0000.1. Druk op w 0. Schuif naar BAS INST. Druk op w 0.2. Schuif naar de gewenste functie. Druk op w 0.3. Voer de gewenste instelling in. Druk op w 0.OPR SGN Het belsignaal van het basisstation kan worden gewijzigd. BELT 1, 2, 3, 4 of 5.BELT VOL Het volume van het belsignaal op het basisstation 1 = laagste, 2, 3, 4, 5 = hoogste of UIT.HS AFMEL Een handset afmelden. WAARSCHUWING: een afgemelde handset kan niet meer met het systeem worden gebruikt!FLASH Tijdsinstelling voor Recall-toets. LANG = Nieuw-Zeeland. MEDIUM = Frankrijk/Portugal KORT = overige landen, incl. VK/AUS.PIN WIJZ De pincode (standaardcode is 0000) kan worden gewijzigd.
19NederlandsHandsetinstellingen (HS INST)1. Druk op w 0. Schuif naar HS INST. Druk op w 0.2. Schuif naar de gewenste functie, bv. TAAL. Druk op w 0.3. Schuif naar de gewenste instelling. Druk op w 0.BEL INST Het belsignaal op de handset. INTRNBEL = interne oproep (10 belsignalen beschikbaar) EXT BEL = externe oproep (10 belsignalen beschikbaar) BELT VOL = het volume van het belsignaal op de handset. 1 = laagste, 2, 3, 4, 5 = hoogste of UITNB!BELT 6 - BELT 10 zal tot 9 seconden aanhouden wanneer de oproep wordt beantwoord via een ander toestel. Selecteer 1 - 5 als u dit wilt voorkomen.TOON INS De volgende waarschuwingssignalen kunnen allemaal worden uitgeschakeld: TOETSTON, BAT ZWAK en ONBEREIK. Kies AAN of UIT om het signaal in of uit te schakelen.EQLIZER NATUURL, BAS, HOOG. De standaardinstelling is NATUURL.BAS SEL.
Nederlands20HS NAAM De tekst/naam die in de stand-bymodus wordt getoond.DISPLAY Selecteer of u in stand-by de tijd of de handsetnaam wilt weergeven.AUT.ANTW AAN = de oproep wordt beantwoord wanneer de handset uit de houder wordt gehaald. UIT = de oproep wordt beantwoord door te drukken op q.SNELKEUZ Schuif naar M1. Druk op w 0. Voer het telefoonnummer in, inclusief het netnummer. Gebruik C om te wissen, indien nodig. Druk op w 0. Herhaal deze stappen om een nummer op te slaan onder M2.MAILBOX (Voicemail) Werkt alleen in bepaalde landen. Als u via de netwerkoperator op voicemaildiensten bent geabonneerd, kan de indicatie worden weergegeven wanneer een bericht is ontvangen. Voer het telefoonnummer van uw MAILBOX in. Druk op w 0. Om uw berichten uit te luisteren, drukt u op 1 en houdt u deze toets ingedrukt.
Neem contact op met uw netwerkoperator voor meer informatie over de beschikbare netwerkdiensten.NB!De huidige instelling wordt aangegeven met een sterretje uiterst rechts op het display.
21NederlandsAndere instellingenDAT/TIJD1. Druk op w 0, schuif naar DAT/TIJD en druk op w 0.2. Selecteer DATUMFOR en druk op w 0. Selecteer DDMMJJ of MMDDJJ en druk op w 0.3. Selecteer DATUMFOR en druk op w 0. Selecteer 24 UUR of 12 UUR. Druk op w 0.4. Selecteer TIJD INS en druk op w 0. Voer de tijd (UU-MM) in en druk daarna op OK.5. Selecteer DAT INST en druk op w 0. Voer de datum (DD-MM-JJ) in en druk op w 0.ALARM1. Druk op w 0, schuif naar ALARM en druk op w 0.2. U kunt het alarm uitschakelen door UIT te kiezen; kies voor inschakelen AAN en druk daarna op w 0.3. Voer de alarmtijd in via het toetsenbord en druk vervolgens op w 0.4. Druk opnieuw op w 0 om SLUIMER in te stellen op AAN of UIT. Druk op w 0. Wanneer het alarm is ingeschakeld, word weergegeven in de stand-bymodus.
Nederlands22NB!Wanneer het alarm afgaat, zal gedurende 45 seconden een signaal te horen zijn. Het signaal kan met een willekeurige toets worden uitgeschakeld. Als SLUIMER is ingeschakeld, zal het alarm opnieuw afgaan na ongeveer. 7 minuten. Schakel het alarm uit via het menu of door L enkele seconden ingedrukt te houden. Het volume wordt bepaald door het volume van het belsignaal op de handset. Wanneer het belsignaal van de handset op UIT staat, zal het alarm worden gegeven op het niveau VOLUME 1.Een nieuwe handset registrerenAlle handsets die in het pakket zijn opgenomen, zijn al geregistreerd op het basisstation. Is enkel bedoeld voor losse handsets/servicedoeleinden. U kunt maximaal 5 handsets registreren op één basisstation.NB!Dit model is GAP-compatibel (Generic Access Prole).
Dit betekent dat zowel de handset als het basisstation te gebruiken zijn met de meeste andere GAP-compatibele eenheden, ongeacht de fabrikant. Het GAP-protocol kan echter niet garanderen dat alle functies bruikbaar zijn.1. Houd J ingedrukt (basisstation) totdat de indicator knippert.2. Druk op w 0. Schuif naar REGISTR. Druk op w 0.3. Selecteer het basisstation (1, 2, 3 of 4) dat u wilt registreren. Druk op w 0.
Nederlands24Uitgebreid systeem(Twee of meer handsets, bv. duo, trio ...)Het oproepnummer voor interne oproepen zal in de stand-bymodus op het display worden weergegeven. Het basisstation moet centraal worden opgesteld, zodat het dekkingsgebied voor alle handsets ongeveer gelijk is.Intercom-/interne oproep1. Druk op C (menutoets rechts).2. Bij gebruik van meer dan 2 handsets: Voer het oproepnummer 1-5 voor de gewenste handset in of druk op 9 voor allemaal.U hoort een toon als er een externe oproep binnenkomt terwijl u met een interne oproep bezig bent. Beëindig de interne oproep met L en beantwoord daarna de externe oproep met q.Oproepen doorverbinden/conferentie tussen handsets1. Terwijl een externe oproep actief is:2. Druk op w 0. Schuif naar INTERCOM. Druk op w 0.3. Bij gebruik van meer dan 2 handsets: Voer het oproepnummer 1-5 voor de gewenste handset in of druk op 9 voor allemaal.4.
25NederlandsAntwoordapparaat (enkel bij PhoneEasy 105wr)Wanneer het antwoordapparaat is ingeschakeld, worden oproepen na een bepaald aantal keer bellen beantwoord, uw uitgaand bericht wordt afgespeeld en de beller kan een bericht achterlaten. De totale geheugencapaciteit bedraagt tot 15 minuten. De meeste functies zijn bruikbaar van op het basisstation en de handset.NB!U moet de juiste datum en tijd instellen om optimaal gebruik te kunnen maken van het antwoordapparaat. Zie Instellingen, DAT/TIJD.Aan/uit van op het basisstationDruk op ! om het antwoordapparaat aan/uit te zetten. Als het display van het basisstation knippert/-- weergeeft, is het antwoordapparaat niet aangesloten of is tijd/datum niet ingesteld.Aan/uit van op de handset1. Druk op w 0. Schuif naar ANT APP* Druk op w 0.2. Schuif naar AAN/UIT. Druk op w 0.3. Schuif naar de gewenste instelling.
Druk op w 0.Wanneer er op de handset verschijnt met een vast lichtje, is het antwoordapparaat ingeschakeld. Wanneer er nieuwe berichten zijn, zal de indicator knipperen, ongeacht of het antwoordapparaat aan of uit staat.
Nederlands26NB!Ook wanneer het antwoordapparaat UIT is, neemt het apparaat een oproep na 10 keer bellen aan. Zie Remote activation (activering op afstand).*ANT APP = antwoordapparaatUitgaand bericht van op de handsetHet uitgaande bericht UITG BER (max. 3 min) wordt door de bellers gehoord. Er zijn twee aparte uitgaande berichten; eentje voor enkel antwoorden ENK.ANT (beller kunnen geen bericht achterlaten) en eentje voor de normale antwoordfunctie ANT.OPN. Selecteer ook de gewenste antwoordmodus ANTW.MOD. Zie Instellingen antwoordapparaat (handset).1. Druk op w 0. Schuif naar ANT APP. Druk op w 0.2. Schuif naar INSTELL. Druk op w 0.3. Schuif naar UITG BER. Druk op w 0.4. Schuif naar ANT.OPN of ENK.ANT. Druk op w 0.5. Schuif naar OPNEMEN. Druk op w 0.6. Na de lange pieptoon kunt u uw bericht opnemen (praat op 20 cm van de handset). Druk op w 0 om de opname te beëindigen.7.
Het bericht wordt voor u afgespeeld.Belangrijk!Druk niet op L of C tijdens het afspelen. Het bericht wordt pas opgeslagen nadat het voor u werd afgespeeld.
27NederlandsHerhaal het bovenstaande om het bericht te wijzigen.NB!Er wordt een opgenomen bericht gebruikt totdat u uw eigen opname instelt. Dat bericht kan eventueel ook worden hersteld. Druk op C om dit bericht te herstellen tijdens het afspelen van het uitgaande bericht.Gebruik van antwoordapparaat (basisstation)De getallen op het indicatielampje van 7 segmenten op het basisstation knipperen wanneer er nieuwe berichten zijn (1-59 berichten).Pictogram Functie9Afspelen startennAfspelen stoppen88 / 99 Vorige/volgendeXHuidig bericht verwijderen+ / - Volume vermeerderen/verminderenAlle oude berichten verwijderenNa afspelen: Houd X ingedrukt totdat u een pieptoon hoort.MeeluisterenInkomende berichten worden via de luidspreker van het basisstation verspreid wanneer ze worden ontvangen. Wanneer u niets hoort, moet u controleren of het volume openstaat en of
Nederlands28de functie werd geactiveerd,zie Instellingen antwoordapparaat, (handset). U kunt ook op w 0 op de handset drukken terwijl er wordt opgenomen. De oproep kan worden onderschept door op q te drukken of de hoorn op te nemen van een andere telefoon die op dezelfde lijn is aangesloten.Gebruik van antwoordapparaat (handset)Wanneer op het display in stand-bymodus knippert, zijn er nieuwe berichten. De nieuwe berichten worden altijd eerst afgespeeld.1. Druk op w 0. Schuif naar ANT APP. Druk op w 0.2. Schuif naar AFSPELEN. Druk op w 0.3. Tijdens het afspelen zijn de volgende commando’s bruikbaar (zie onderstaande tabel).4. Beëindigen door op L te drukken.Pictogram Functie2 ( X ) Het huidige afspelen verwijderen4 ( 88 ) Vorige5 ( n ) Afspelen stoppen6 ( 99 ) VolgendeqLuidspreker UIT/AAN}/{(zijknoppen) Volumeknop
29NederlandsAlle oude berichten verwijderen1. Druk op w 0. Schuif naar ANT APP. Druk op w 0.2. Schuif naar ALL.WISS. Druk op w 0.3. Druk op w 0 om te bevestigen.Persoonlijk bericht (memo)1. Druk op w 0. Schuif naar ANT APP. Druk op w 0.2. Schuif naar MEMO. Druk op w 0.3. Na de lange pieptoon kunt u uw bericht opnemen (praat op 20 cm van de handset). Druk op w 0 om de opname te beëindigen.4. Het bericht wordt voor u afgespeeld.5. Memo’s worden op dezelfde manier afgespeeld als gewone inkomende berichten.Belangrijk!Druk niet op L of C tijdens het afspelen. Het bericht wordt pas opgeslagen nadat het voor u werd afgespeeld.Geheugen volIn het geheugen is plaats voor 59 berichten (inclusief het uitgaande bericht) van max. 15 minuten. Wanneer er GEH VOL verschijnt of op het basisstation FFikkert,kunnenergeen nieuwe berichten worden opgenomen totdat de oude werden afgespeeld en verwijderd.
In dat geval antwoordt het telefoonantwoordapparaat met het uitgaande bericht voor Enkel antwoord.NB!Vergeet niet om de berichten regelmatig te verwijderen!
Nederlands30Instellingen antwoordapparaat (handset)1. Druk op w 0. Schuif naar ANT APP. Druk op w 0.2. Schuif naar INSTELL. Druk op w 0.3. Schuif naar de gewenste functie. Druk op w 0.4. Schuif naar de gewenste instelling. Druk op w 0.ANTW.MOD Kies tussen ANT.OPN en ENK.ANT (beller kan geen bericht achterlaten).TAAL Selecteer de taal voor het opgenomen uitgaande bericht. Druk op C om dit bericht te activeren tijdens het afspelen van het uitgaande bericht.UITG BER Neem het uitgaande bericht op of luister ernaar.BT VERTR Selecteer na hoeveel keer bellen (2, 4, 6, 8, TIJDBES=tijdbesparing*) de oproep wordt beantwoord.OPN TIJD Selecteer de maximale opnametijd voor elk bericht.BS FILT Inkomende berichten worden via de luidspreker van het basisstation verspreid wanneer ze worden ontvangen. Kies AAN of UIT om het in of uit te schakelen.AFST BED Selecteer afstandsbediening AAN/UIT.
31NederlandsNB!De functie Tijdbesparing (TIJDBES) beantwoordt oproepen na zes keer bellen totdat het eerste nieuwe bericht is opgeslagen - daarna antwoordt het antwoordapparaat na ongeveer twee keer bellen. Dit is nuttig wanneer u van op afstand toegang wilt tot uw apparaat; wanneer u het antwoordapparaat belt en er na vier keer bellen niet wordt opgenomen, zijn er geen nieuwe berichten en kunt u ophangen voordat u voor de oproep moet betalen.Activering op afstandHet antwoordapparaat kan worden geactiveerd via de functies voor toegang op afstand.1. Bel het antwoordapparaat (het nummer waarop uw toestel is verbonden, gewoonlijk uw privénummer). Het zal na ongeveer 10 keer bellen antwoorden.2. Druk op * wanneer het uitgaande bericht wordt afgespeeld.3. Voer de pincode in (standaardcode is 0000). Eén pieptoon bevestigt de juiste code.4. Druk op 7.5.
Plaats de handset terug.NB!Wanneer het antwoordapparaat UIT staat, worden de oproepen na ongeveer 10 keer bellen beantwoord en krijgen de bellers het bericht voor Enkel antwoorden te horen. Ze zullen geen bericht voor u kunnen achterlaten.
Nederlands32Toegang op afstandU kunt van op afstand toegang krijgen tot het toestel met een gewone telefoon.1. Bel het antwoordapparaat.2. Druk op * wanneer het uitgaande bericht wordt afgespeeld.3. Voer de pincode in (standaardcode is 0000).4. Selecteer commando(‘s) voor toegang op afstand (zie onderstaande tabel).5. Plaats de handset terug.2 (X)Huidig bericht verwijderen4 ( 88 ) Druk eenmaal om het huidige bericht te herhalen. Druk tweemaal om naar het vorige bericht te gaan.5 ( 9 ) Afspelen van berichten. (Tijdens het afspelen kunt u met 5 het afspelen stoppen)6 ( 99 ) Volgende7Zet het antwoordapparaat AAN9Zet het antwoordapparaat UITNB!Door een pincode te gebruiken voorkomt u dat andere personen uw apparaat zonder toestemming gebruiken. Om veiligheidsredenen raden wij u aan om de standaardpincode 0000 te wijzigen. Zie Instellingen antwoordapparaat (handset), PIN WIJZ.
33NederlandsProblemen oplossenControleer of het telefoonsnoer onbeschadigd is en goed is aangesloten. Koppel alle overige apparatuur, verlengsnoeren en andere telefoons los. Als het probleem nu is verholpen, is de storing in een ander apparaat gelegen.Test de apparatuur op een lijn waarvan bekend is dat ze goed werkt (bv. bij de buren). Als de apparatuur daar wel werkt, is er waarschijnlijk een probleem met uw telefoonlijn. Meld dit aan uw netwerkoperator.Er verschijnt geen nummer bij een inkomende oproep.•Voor deze functie moet u via uw serviceprovider zijn geabonneerd op de dienst Beller-ID!Waarschuwingstoon/Niet mogelijk om te bellen•De batterijen zijn mogelijk bijna leeg (laad de handset).•De handset is mogelijk bijna buiten bereik.
Ga dichter bij het basisstation staan.De telefoon werkt niet•Controleer of de adapter/het telefoonsnoer correct is aangesloten.•Controleer of de kiesmethode op “Toon” staat; zie Instellingen.•Controleer de laadstatus van de batterijen in de handset.•Sluit een andere, werkende telefoon aan op de telefoonwandcontactdoos.De telefoon blijft overgaan•De belsignalen van sommige telefoons volgen het lijnsignaal niet. Dit betekent dat het signaal tot 8 seconden na beantwoording van de oproep kan aanhouden.
Nederlands34Het antwoordapparaat reageert niet op toegang op afstand•Controleer of u een telefoon met kiestoon gebruikt.•Probeer de toetsen langer ingedrukt te houden, ongeveer 1 seconde per cijfer.Het antwoordapparaat antwoordt niet•Het geheugen kan vol zijn. Beluister/verwijder uw berichten.•Controleer of de adapter/het telefoonsnoer correct is aangesloten.•Controleer of de functie antwoordapparaat is ingeschakeld.Als de telefoon nog steeds niet werkt, moet u voor service contact opnemen met uw leverancier. Vergeet niet om de bon of een kopie van de factuur mee te nemen.
35NederlandsGarantie en andere informatieSpeciek absorptietempo (SAR)Dit apparaat voldoet aan de toepasselijke internationale veiligheidseisen met betrekking tot blootstelling aan radiogolven. De door de WHO vastgestelde bovengrens bedraagt 2 W/kg (per 10 g weefsel).De SAR van deze telefoon bedraagt 0,03 W/kg (per 10 g weefsel).Verklaring van overeenstemmingDoro verklaart hierbij dat het product PhoneEasy 100w/105wr voldoet aan de essentiële eisen en andere voorschriften van de richtlijnen 1999/5/EG (R&TTE) en 2002/95/EG (ROHS). Een kopie van de fabrikantverklaring vindt u op www.doro.com/dofc GarantieVoor dit product geldt een garantietermijn van 24 maanden vanaf de aankoopdatum. Als u problemen ondervindt, dient u contact op te nemen met de leverancier. Een aankoopbewijs is vereist als u tijdens de garantietermijn onderhoud/reparatie of ondersteuning nodig hebt.
Deze garantie geldt niet voor defecten veroorzaakt door een ongeval of een soortgelijk incident of schade, binnendringen van vloeistoffen, onvoorzichtigheid, abnormaal gebruik, nalaten van onderhoud of andere door de gebruiker veroorzaakte omstandigheden. Bovendien is deze garantie niet van toepassing op defecten veroorzaakt door onweer of andere spanningsschommelingen. Wij adviseren om het apparaat tijdens onweer uit voorzorg los te koppelen van het lichtnet.Batterijen zijn verbruiksartikelen waarop de garantie niet van toepassing is. Deze garantie is ongeldig als andere batterijen zijn gebruikt dan de oorspronkelijke batterijen van DORO.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Doro PhoneEasy 100w stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Telefoon Doro
Handleiding Telefoon
Nieuwste handleidingen voor Telefoon