Digitus DN-3P16-050 Handleiding
Digitus Autolader DN-3P16-050
Pagina 1/20
3-Phase Wall-Box 11KW
with 5m standard charger cable
Quick Installation Guide
DN-3P16-050 Rev 1.0
Beoordeel deze handleiding
4.5/5 (5 Beoordelingen)
Product specificaties
Merk: Digitus
Categorie: Autolader
Model: DN-3P16-050
Ingebouwd display: Nee
Snoerlengte: 5 m
Internationale veiligheidscode (IP): IP55
Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Beschermkap: Ja
Kleur kabel: Zwart
Soort kabel: 5G6 mm²+2x0.5 mm²
Operating voltage: 415 V
Bedrijfstemperatuur (T-T): 30 - 50 °C
Aantal fases: 3
Aansluiting 1: Type 2
Connector 1 vormfactor: Recht
Diameter van de kabel: 16.8 mm
Maximale bedrijfsstroom (driefasig): 16 A
Maximaal bedrijfsvermogen (driefasig): 11 kW