DeWalt D 27901 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van DeWalt D 27901 (136 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 33 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over DeWalt D 27901 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | DeWalt |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | D 27901 |
Handleiding DeWalt D 27901 – volledige tekst
Nederlands– 1Gefeliciteerd. U heeft zopas voor een DEWALT apparaat gekozen. Dankzij de jarenlange ervaring, de zorgvuldige productontwikkeling en de voortdurende innovatie is DEWALT een be-trouwbare partner voor professionele ge-bruikers van elektrische werktuigen. Lees vóór het eerste gebruik van uw apparaat deze originele gebruiksaanwijzing, ga navenant te werk en bewaar hem voor later gebruik of voor een latere eigenaar. –Voor de eerste inbedrijfstelling veilig-heidsinstructies nr. 5. 956-249 in elk ge-val lezen. –Bij veronachtzaming van de gebruiks-aanwijzing en de veiligheidsaanwijzin-gen kan schade aan het apparaat ontstaan, en gevaar voor gebruikers en andere personen. –Bij transportschade onmiddellijk de handelaar op de hoogte brengen. Gescheiden inzameling. Dit pro-duct mag niet met het gewone huishoudelijkeafval worden weg-gegooid.
Wanneer uw oude DEWALTproduct aan vervanging toe is of het u niet langer van dienst kan zijn, gooi het dan niet bij het huishoudelijk afval. Zorg ervoor dat het pro-duct gescheiden kan worden ingezameld. Door gebruikte producten en ver-pakkingen gescheiden in te zame-len, worden de materialen gerecycled en opnieuw gebruikt. Herge-bruik van gerecyclelde materialen voor-komt milieuvervuiling en vermindert de vraag naar grondstoffen. –Inzamelpunten voor gescheiden inza-meling van electrische huishoudpro-ducten bij gemeentelijke vuilnisbergen of bij de verkoper waar u een nieuw pro-duct koopt, kunnen aan plaatselijke voorschriften gebonden zijn. –DEWALT biedt de mogelijkheid tot inza-melen en recyclen van afgedankte DEWALT producten. Om gebruik van deze service te maken, dient u het pro-duct aan een van onze servicecentra te sturen, die voor ons de inzameling ver-zorgen.
–U kunt het adres van het dichtstbijzijnde servicecentrum opvragen via de adres-sen op de achterzijde van deze handlei-ding. U kunt ook een lijst van onze servicecentra en meer informatie m. b. t.
onze klantenservice vinden op het vol-gende Internet-adres: www. 2helpU. comInhoudsopgaveZorg voor het milieu. NL. 1Symbolen in de gebruiksaanwij-zing. NL. 2Reglementair gebruik. NL. 2Apparaat-elementen. NL. 2Inbedrijfstelling. NL. 2Bediening. NL. 3Vervoer. NL. 4Opslag. NL. 4Onderhoud. NL. 4Hulp bij storingen. NL. 4Garantie. NL. 5Toebehoren en reserveonder-delen. NL. 5EG-conformiteitsverklaring. NL. 6Technische gegevens. NL. 7Zorg voor het milieu34 NL.
– 2GevaarVoor een onmiddellijk dreigend gevaar dat leidt tot ernstige en zelfs dodelijke lichame-lijke letsels. 몇WaarschuwingVoor een mogelijks gevaarlijke situatie die zou kunnen leiden tot ernstige en zelfs do-delijke lichamelijke letsels. VoorzichtigVoor een mogelijks gevaarlijke situatie die kan leiden tot lichte lichamelijke letsels of materiële schade. 몇WaarschuwingHet apparaat is niet geschikt voor het op-zuigen van voor de gezondheid schadelijke stoffen. –Deze zuiger is voor het natte en droge reinigen van vloer- en muuroppervlak-ken bestemd. –Dit apparaat is geschikt voor industrieel gebruik, zoals bijvoorbeeld in hotels, scholen, ziekenhuizen, fabrieken, win-kels, kantoorgebouwen en verhuurkan-toren.
1 Elektroden2 Handgreep3 Zuigslang4 Vergrendeling van de zuigkop5 Loopwiel6 Controlelampje7 Luchtinlaatleidingen8 Zwenkwiel9 Vuilreservoir10 Vloersproeier (niet meegeleverd)11 Contactdoos12 Zuigkop13 Zuigbuis (niet meegeleverd)14 Hoofdschakelaar15 Filterdeksel16 Handgreep17 Schuifsluiting voor filterreiniging18 Kabelhaak19 Netkabel20 Elleboog21 Houder voor vloersproeier22 Houder voor voegsproeier23 Houder voor zuigbuizen24 Typeplaatje25 Vlak harmonicafilter26 Afzuigfilter27 FilterreinigingVoorzichtigBij het zuigen mag de vlakvouwfilter nooit verwijderd worden. –Bij het opzuigen van fijn stof kan ook nog een papieren filterzak of een mem-braanfilter (bijzondere toebehoren) ge-bruikt worden. Afbeelding Zuigkop ontgrendelen en wegnemen. Papieren filterzak of membraanfilter (bijzondere toebehoren) monteren. Zuigkop eropzetten en vergrendelen. Afbeelding Borstelstrook demonteren.
Rubber strippen inbouwen. Aanwijzing: De gestructueerde kant van de rubber strippen moet naar buiten wijzen. –Bij het opzuigen van nat vuil moet altijd de papieren filterzak resp. de mem-braanfilter (speciale accessoires) ver-wijderd worden. –Wij raden u aan een speciale filterzak (nat) te gebruiken (zie filtersystemen).
– 3VoorzichtigBij het zuigen mag de vlakvouwfilter nooit verwijderd worden. –Bij het opzuigen van nat vuil met de stof- of voegkop, resp. indien er over-wegend water uit een container opge-zogen wordt, raden wij u aan om de functie 'Filterreiniging' uit te zetten. –Bij het bereiken van de max. vulstand schakelt het apparaat automatisch uit. –Bij niet geleidende vloeistoffen (b. v. booremulsie, oliën en vetten) wordt het toestel bij een volle container niet uitschakeld. De vulstand moet voortdurend gecontroleerd worden en de container moet tijdig geleegd worden. –Na het stoppen met natzuigen: Vlakvouw-filter samen met de filterreiniging schoon-maken. Elektrodes met een borstel schoonmaken. Reservoir met een vochti-ge doek schoonmaken en afdrogen. Afbeelding De zuigslang is van een clip-systeem voor-zien. Alle C-35/C-DN-35 accessoires kun-nen worden aangesloten.
Steek de netstekker in de contactdoos. Schakel het apparaat aan de hoofd-schakelaar in. GevaarGevaar voor letsels en beschadigingen. Het stopcontact ist alleen voor de rechtstreekse aansluiting van elektrisch gereedschap aan de zuiger bestemd. Ieder ander gebruik van het stopcontact ist niet togetsaan. Stroomstekker van het elektrische werktuig aan de zuiger insteken. Schakel het apparaat aan de hoofdscha-kelaar in. Controlelampje brandt, stofzuiger staat in standby-modus. Aanwijzing: De zuiger wordt met het elek-trische gereedschap automatisch in- en uit-geschakeld. Aanwijzing: De zuiger heeft een aanloop-vertraging van max. 0,5 seconden en een nalooptijd van max. 15 seconden. Aanwijzing: Voor vermogensaansluit-waarde van het elektrische gereedschap, zie Technische gegevens. Afbeelding Aansluitmoffen aanpassen aan de aan-sluiting van het elektrische werktuig.
Instructie: Een activering van de filterreini-ging alle 5-10 minuten, verhoogt de levens-duur van de vlakvouwfilter. –Filterreiniging uitschakelen:Schuif naar boven schuiven. –Filterreiniging inschakelen:Schuif naar beneden schuiven. Afbeelding Taster op de handgreep bij ingescha-kelde filterreiniging meerdere secondes ingedrukt houden. De vlakvouwfilter wordt dan automatisch gereinigd door een luchtstoot (pulserend geluid). Filterreiniging: Taster op de handgreep bij ingeschakelde filterreiniging meer-dere keren bedienen. Schakel het apparaat aan de hoofd-schakelaar uit. Netstekker uittrekken. AlgemeenClipverbindingBedieningApparaat inschakelenWerken met elektrische werktuigenFilterreinigingApparaat uitschakelen36 NL.
– 4Reservoir leegmaken. Apparaat aan de binnen- en buitenkant reinigen door afzuigen en afvegen met een vochtige doek. Stroomkabel rond de kabelhouder wik-kelen. Apparaat in een droge ruimte plaatsen en beveiligen tegen onbevoegd gebruik. VoorzichtigGevaar voor letsels en beschadigingen. Houd bij het transport rekening met het ge-wicht van het apparaat. Zuigbuis met vloerkop uit de houder ne-men. Draag het apparaat aan de draag-greep en aan de zuigbuis. Bij het transport in voertuigen moet het apparaat conform de geldige richtlijnen beveiligd worden tegen verschuiven en kantelen. VoorzichtigGevaar voor letsel en beschadiging. Het gewicht van het apparaat bij opbergen in acht nemen. Het apparaat mag alleen binnen worden opgeborgen. GevaarBij alle werkzaamheden aan het apparaat, het apparaat uitschakelen en de netstekker uittrekken. Filterafdekking openen. Vlakvouwfilter vervangen.
Filterafdekking sluiten, moet hoorbaar in elkaar sluiten. Filterafdekking openen. Afzuigfilter vervangen. Filterafdekking sluiten, moet hoorbaar in elkaar sluiten. Zuigkop ontgrendelen en wegnemen. Elektrodes met een borstel schoonmaken. Zuigkop eropzetten en vergrendelen. GevaarBij alle werkzaamheden aan het apparaat, het apparaat uitschakelen en de netstekker uittrekken. Kabel, stekker, zekering, contactdoos en elektrodes controleren. Apparaat inschakelen. Reservoir leegmaken. Apparaat uitschakelen en 5 seconden wachten, na 5 seconden weer aanzetten. Elektrodes en de tussenruimte van de elektrodes met een borstel schoonmaken. Verstoppingen uit zuigkop, zuigbuis, el-leboog, handgreep, zuigslang of vlak-vouwfilter verwijderen. Papieren filterzak vervangen. Filterreiniging: Taster op de handgreep bij ingeschakelde filterreiniging meer-dere keren bedienen.
– 5Controleren of de vlakvouwfilter correct geplaatst is. Vlakvouwfilter vervangen. Elektrodes en de tussenruimte van de elektrodes met een borstel schoonmaken. Vulstand bij elektrisch niet leidende vloeistof voortdurend controleren. Vastgezogen zuigkop en/of slanguitein-de losmaken. Continu zuigen uit vloeistofreservoir stop-pen en/of filterreiniging uitschakelen. Verstoppingen uit zuigkop, zuigbuis, el-leboog, handgreep, zuigslang of vlak-vouwfilter verwijderen. Vlakvouwfilter vervangen. Zuigslang niet aangesloten. Klantendienst contacteren. Klantendienst contacteren. Indien u niet volledig tevreden bent met de prestatie van uw DEWALT werktuig, breng het dan volledig binnen 30 dagen na aan-koop terug bij uw verkoper, het aankoopbe-drag wordt terugbetaald of het apparaat wordt omgeruild. Enkel op vertoon van uw aankoopbewijs.
Klantenservice- of onderhoudswerkzaam-heden binnen de 12 maanden na uw aan-koop worden gratis uitgevoerd door geautoriseerde DEWALT werkplaatsen. Enkel op vertoon van uw aankoopbewijs. De werkuren en de vervangingsstukken van elektrische werktuigen worden niet ge-dekt. Accessoires zijn uitgesloten. Indien uw DEWALT product binnen de 12 maanden na uw aankoop gebreken ver-toont op grond van een materiaalfout of een verkeerde montage, garanderen wij een kostenloze vervanging van alle defecte on-derdelen of van het apparaat indien:–het product niet ondoelmatig werd gebruikt–geen herstellingen werden uitgevoerd door ongeautoriseerde personen–het aankoopbewijs kan worden voorge-legd; deze garantie wordt u aangebo-den als extra voordeel naast de wettelijke garantiebepalingen.
Voor het adres van de dichtstbijzijnde, ge-autoriseerde DEWALT werkplaats kunt u terecht op het telefoonnummer aan de ach-terkant van deze gebruiksaanwijzing. U vindt bovendien een lijst van geautoriseer-de DEWALT werkplaatsen op de internet-paginawww. 2helpU.
com–Er mogen uitsluitend toebehoren en re-serveonderdelen gebruikt worden die door de fabrikant zijn vrijgegeven. Origi-nele toebehoren en reserveonderdelen bieden de garantie van een veilig en storingsvrije werking van het apparaat. –Voor bijkomende informatie in verband met reserveonderdelen staat uw DEWALT verkoper steeds tot uw be-schikking. Er ontsnapt stof bij het zuigenUitschakelmechanisme (natzuigen) springt niet aanFilterreiniging schakelt continuFilterreiniging werkt nietFilterreiniging kan niet uitgeschakeld wordenFilterreiniging kan niet ingeschakeld wordenGarantie30 DAGEN TEVREDENHEIDSGA-RANTIE ZONDER RISICOEEN JAAR GRATIS KLANTENSERVICEEEN JAAR VOLLEDIGE GARANTIEToebehoren en reserveonderdelen38 NL.
– 6RICHTLIJN VOOR MACHINESD27901DEWALT verklaart dat deze producten zo-als beschreven onder “technische gege-vens” in overeenstemming zijn met:Neem voor meer informatie contact op met DEWALT via het volgende adres of kijk op de achterzijde van de gebruiksaanwijzing.De ondergetekende is verantwoordelijk voor de samenstelling van het technische bestand en legt deze verklaring af namens DEWALT.DEWALTRichard-Klinger-Straße 11D-65510 IdsteinDuitsland01.01.2010EG-conformiteitsverklaringVan toepassing zijnde EG-richtlijnen2006/42/EG (+2009/127/EG)2004/108//EGToegepaste geharmoniseerde normenEN 55014–1: 2006 + A1: 2009EN 55014–2: 1997 + A2: 2008EN 60335–1EN 60335–2–69EN 61000–3–2: 2006 + A2: 2009EN 61000–3–3: 2008EN 62233: 2008Toegepaste landelijke normen-Horst GroßmannVice President Engineering and Product Development39NL
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met DeWalt D 27901 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger DeWalt
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger
