De Dietrich DHB7952A Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor De Dietrich DHB7952A (18 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 21 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
18
Downloads
1.341
Product specificaties
| Merk: | De Dietrich |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | DHB7952A |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 14500 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 500 mm |
| Netbelasting: | 269 W |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Jaarlijks energieverbruik: | 43 kWu |
| Gewicht verpakking: | 17400 g |
| Breedte verpakking: | 980 mm |
| Diepte verpakking: | 530 mm |
| Hoogte verpakking: | 600 mm |
| Soort: | Muurmontage |
| Illuminance: | 393 Lux |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 702 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class: | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | C |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 53 dB |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Koolstof |
| Hoogte (min): | 650 mm |
| Hoogte (max): | 1002 mm |
| Vermogen lamp: | 2 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 60 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 565 m³/uur |
| Aantal filters: | 3 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Geluidsniveau (hercirculatie modus): | 53 dB |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid): | 72 dB |
| Uitlaat locatie: | Boven |
| Hoogte zonder schoorsteen: | 60 mm |
| Terugslagklep: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.36 W |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50-60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
Handleiding Afzuigkap De Dietrich
28 Maart 2026
8 September 2025
30 Augustus 2025
30 Augustus 2025
29 Augustus 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026