Daikin BRC52A63 Airconditioner Handleiding

Daikin Airconditioner BRC52A63 Airconditioner

Bekijk gratis de handleiding van Daikin BRC52A63 Airconditioner (10 pagina’s), behorend tot de categorie Airconditioner. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 85 mensen. Heb je een vraag over Daikin BRC52A63 Airconditioner of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/10
Nederlands
Bedieningshandleiding
Draadloze handset
TURBO
QUIET SLEEP
MODE
TIMER
CANCEL
ON OFF
SWING FAN
CANCEL
CLOCK
BEDIENINGS-
HANDLEIDING
OM-GS02-1011(4)-DAIKIN
Onderdeelnr.: R08019037090D

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Daikin
Categorie: Airconditioner
Model: BRC52A63 Airconditioner

Foutcodes Daikin BRC52A63 Airconditioner

Foutcodes uit de officiële handleiding, met betekenis en oplossing.

Code Betekenis Oplossing
A1 Storing printplaat binnenunit Neem contact op met een erkende Daikin-installateur of servicetechnicus.
A3 Storing afvoerpomp condens Controleer de afvoerpomp en -leiding op verstopping of defect; neem contact op met een erkende installateur indien nodig.
A5 Antivriesmiddel (koeling) / warmtewisselaar oververhit (verwarming) Controleer de temperatuurregeling en de warmtewisselaar; neem contact op met een servicetechnicus.
A6 Storing ventilatormotor binnenunit Laat de ventilatormotor van de binnenunit controleren door een erkende technicus.
AH Storing elektrische luchtreiniger Controleer de elektrische luchtreiniger; neem contact op met de installateur indien het probleem aanhoudt.
C4 Kortsluiting/open circuit thermistor warmtewisselaar (1) binnenunit Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
C5 Kortsluiting/open circuit thermistor warmtewisselaar (2) binnenunit Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
C7 Storing begrenzingsschakelaar lamellen Controleer de lamellenmechaniek en de begrenzingsschakelaar; neem contact op met een servicetechnicus.
C9 Kortsluiting/open circuit kamerthermistor binnenunit Laat de kamerthermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
E1 Storing printplaat buitenunit Neem contact op met een erkende Daikin-installateur of servicetechnicus.
E3 Hogedrukbeveiliging Schakel het systeem uit en neem contact op met een erkende servicetechnicus.
E4 Lagedrukbeveiliging Schakel het systeem uit en neem contact op met een erkende servicetechnicus.
E5 Vergrendeling compressormotor/overbelasting compressor Schakel het systeem uit en neem contact op met een erkende servicetechnicus.
E6 Storing inschakeling compressor Neem contact op met een erkende servicetechnicus.
E7 Vergrendeling DC-ventilatormotor buitenunit Laat de ventilatormotor van de buitenunit controleren door een erkende technicus.
E8 Overspanning AC-ingang Controleer de netvoeding en neem contact op met een erkende elektricien of installateur.
E9 EXV-storing Laat het expansieventiel controleren door een erkende technicus.
EA Storing vierwegklep Laat de vierwegklep controleren door een erkende technicus.
F3 Oververhitting uitlaatleiding Schakel het systeem uit en neem contact op met een servicetechnicus.
F6 Oververhitting warmtewisselaar Schakel het systeem uit en neem contact op met een servicetechnicus.
H3 Storing hogedrukschakelaar Laat de hogedrukschakelaar controleren door een erkende technicus.
H6 Fout feedbackdetectie compressor Neem contact op met een erkende servicetechnicus.
H7 Overbelasting ventilatormotor/overspanning/storing in sensor Laat de ventilatormotor en sensor controleren door een erkende technicus.
H8 Storing in sensor AC-spanning Laat de spanningssensor controleren door een erkende technicus.
H9 Kortsluiting/open circuit kamerthermistor buitenunit Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
HO Storing sensorsysteem compressor Laat het sensorsysteem controleren door een erkende technicus.
J1 Storing hogedruksensor Laat de hogedruksensor controleren door een erkende technicus.
J3 Thermistor uitlaatleiding compressor kortsluiting/open circuit/verkeerde locatie Laat de thermistor controleren en correct plaatsen door een erkende technicus.
J5 Kortsluiting/open circuit thermistor aanzuigleiding Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
J6 Kortsluiting/open circuit thermistor warmtewisselaar buitenunit Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
J7 Kortsluiting/open circuit thermistor warmtewisselaar subkoeling Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
J8 Kortsluiting/open circuit thermistor vloeistofleiding Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
J9 Kortsluiting/open circuit thermistor gasleiding Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
L1 Storing printplaat buitenunit inverter Neem contact op met een erkende Daikin-installateur of servicetechnicus.
L3 Oververhitting regelkast buitenunit Schakel het systeem uit en neem contact op met een servicetechnicus.
L4 Oververhitting warmteput Schakel het systeem uit en neem contact op met een servicetechnicus.
L5 Storing IPM/IGBT Neem contact op met een erkende servicetechnicus.
L8 Overspanning compressor inverter Schakel het systeem uit en neem contact op met een servicetechnicus.
L9 Overspanningspreventie compressor Schakel het systeem uit en neem contact op met een servicetechnicus.
LC Storing in communicatie (printplaat buitenunit en printplaat inverter) Controleer de bekabeling tussen de printplaten; neem contact op met een erkende installateur.
P1 Open fase of spanningsonevenwicht Controleer de netvoeding en fasebedrading; neem contact op met een erkende elektricien.
P4 Kortsluiting/open circuit thermistor warmteput Laat de thermistor controleren en vervangen door een erkende technicus.
PJ Foute instelling vermogen Controleer de vermogensinstellingen bij de installateur.
U0 Onvoldoende gas Laat het koelmiddelniveau controleren en bijvullen door een erkende technicus.
U2 DC-spanning buiten bereik Controleer de netvoeding en neem contact op met een erkende elektricien.
U4 Communicatiefout Controleer de bekabeling tussen binnen- en buitenunit; neem contact op met een erkende installateur.
U7 Storing in communicatie (printplaat buitenunit en printplaat IPM) Controleer de bekabeling tussen de printplaten; neem contact op met een erkende installateur.
UA Installatiefout Controleer de installatie en neem contact op met de installateur.
UF Verkeerd aangesloten leiding of bedrading/verkeerde draden/onvoldoende gas Controleer de bedrading, leidingen en het koelmiddelniveau; neem contact op met een erkende installateur.
UH Antivries (andere kamers) Controleer de temperatuurinstellingen en het systeem; neem contact op met een servicetechnicus.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Daikin BRC52A63 Airconditioner stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden