Crock-Pot SCCPQK5025B Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Crock-Pot SCCPQK5025B (12 pagina’s), behorend tot de categorie Pan. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Crock-Pot SCCPQK5025B of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

-1-
READ AND SAVE THESE INSTRUCTIONS
INSTRUCTION MANUAL
SCCPQK5025B
&
SCCPQK5025W
STONEWARE
SLOW COOKER
Product specificaties
| Merk: | Crock-Pot |
| Categorie: | Pan |
| Model: | SCCPQK5025B |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 3300 g |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 250 mm |
| Hoogte: | 280 mm |
| Breedte verpakking: | 260 mm |
| Diepte verpakking: | 260 mm |
| Hoogte verpakking: | 200 mm |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Automatische warm te houden: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Receptenboek: | Ja |
| Inhoud: | 2.4 l |
| Aantal personen: | 2 persoon/personen |
| AC-ingangsspanning: | 220-230 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 110 W |
| Anti-slip rubberen voetjes: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Crock-Pot SCCPQK5025B stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Pan Crock-Pot
15 April 2025
3 September 2024
3 September 2024
7 Juli 2023
18 Juni 2023
30 Mei 2023
15 Mei 2023
30 April 2023
13 April 2023
3 April 2023
Handleiding Pan
Nieuwste handleidingen voor Pan
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026
16 Mei 2026