Clatronic HTD 3363 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Clatronic HTD 3363 (48 pagina’s), behorend tot de categorie Fohn. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Clatronic HTD 3363 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/48

Bedienungsanleitung/Garantie Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi • Instrucciones de servicio
Manual de instruções • Istruzioni per l’uso • Instruction Manual
Instrukcja obsługi/Gwarancja • Használati utasítás
Інструкція з експлуатації
HAARTROCKNER
Haardroger • Séchoir à cheveux • Secador de pelo • Secador de cabelo • Asciugacapelli • Hair dryer
Suszarka do włosów • Hajszárító • Фен для сушки волосся
Haardroger • Séchoir à cheveux • Se
R
ye
ся
HTD 3363
05-HTD 3363.indd 114.01.2010 9:43:21 Uhr
Product specificaties
| Merk: | Clatronic |
| Categorie: | Fohn |
| Model: | HTD 3363 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Vermogen: | 2000 W |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Cool shot-functie: | Ja |
| Ionic functie: | Nee |
| Concentrator nozzle: | Ja |
| Diffuser kop: | Ja |
| Ophangtype: | Hanglus |
| Ophangbaar: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Clatronic HTD 3363 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fohn Clatronic
1 December 2022
25 November 2022
31 Oktober 2022
Handleiding Fohn
Nieuwste handleidingen voor Fohn
30 Januari 2025
25 Oktober 2024
28 Januari 2025
14 Juni 2024
4 December 2023
4 December 2023
16 November 2023
21 Oktober 2023
21 Oktober 2023
22 Mei 2023