Clatronic HT 3661 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Clatronic HT 3661 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Fohn. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Clatronic HT 3661 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/40

Bedienungsanleitung / Garantie
Gebruiksaanwijzing • Mode d’emploi • Instrucciones de servicio
Istruzioni per l’uso • Instruction Manual • Instrukcja obsługi / Gwarancja
Használati utasítás • Руководство по эксплуатации •
Haartrockner
Haardroger • Séchoir à cheveux • Secador de pelo
Asciugacapelli • Hair dryer • Suszarka do włosów
Hajszárító • Фен •
HT 3661
Product specificaties
| Merk: | Clatronic |
| Categorie: | Fohn |
| Model: | HT 3661 |
| Kleur van het product: | Black, Copper colour |
| Aantal snelheden: | 2 |
| Vermogen: | 2200 W |
| Certificering: | CE, GS TÜV |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Cool shot-functie: | Ja |
| Ionic functie: | Ja |
| Concentrator nozzle: | Ja |
| Ophangtype: | Hanglus |
| Opvouwbare handgreep: | Nee |
| Aantal temperatuurstanden: | 3 |
| Ophangbaar: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type motor: | AC |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Clatronic HT 3661 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Fohn Clatronic
1 December 2022
25 November 2022
31 Oktober 2022
Handleiding Fohn
Nieuwste handleidingen voor Fohn
30 Januari 2025
25 Oktober 2024
28 Januari 2025
14 Juni 2024
4 December 2023
4 December 2023
16 November 2023
21 Oktober 2023
21 Oktober 2023
22 Mei 2023